Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler...

Ölüm sıralı sanardım misal. Abime "Bu evde en son ben ölücem haha" filan derdim :ays:

Genelde öpüşünce çocuk olur sanardı bazı insanlar ama ben sarılınca oluyor sanardım :ays:

Şener Şenin ismini "Lütfü" sanardım :ays:

Emrah filmlerinde öpüşmüyor sanardım :ays: kızla aralarında görünmez pencere var derdim :ays:

Düşünsem dahada neler çıkar :ays:

Dökülün :ays:

Neyi ne zannederdiniz bakem :ays:

Cevap: Çoçukken yanlış bildiğimiz şeyler...

Gunahsiz insani olmeyen insan sanardim. Azerbaycan dunyanin en buyuk ulkesi sanardim. :ays:

real madridi ingiliz takımı sanardım

paris saint germaini çook çook büyük takım sanardım

yugovlavynaın baskenti kosova sanardım(ozamanlar yugoslavya dendiginde kosova denirdi çockken aklımda öyle yer etmiş)

chuck norisi türk sanırdım:D fazla uzun sürmedi tabi

not:6-7 yaşlarımda sandıgı seyler bunlar:D

Cocukken fenerbahcenin sike ile kazandigini düsünürdüm az büyüdüm , lan bunlar sike yapamaz dedim az daha büyüdüm sike olayi patladi.

yastığımın altına para koydukça çoğalıyo sanardım fakat annem babam koyarlarmış ahhh ahh :)))

Saddam ve Abdullah Öcalan'ı kardeş sanıyordum neden bilmem.

Aysel gene iyi ölümü sıralı sanıyormuş, ben kaza ve hastalık olmadığı sürece ölmeyeceğimizi tahmin ediyorum, elf gibi.

Televizyonda devamlı UN yazan tankların neden un kullandığını merak ederdim.

Star 1 'in "24 saat süren rüya" şarkısından dolayı günde 24 saat uyuduğumuzu sanardım.

Önemli olanın paranın sayısı olduğunu zannederdim. Babam bakkaldan bir şey alıp 1 para verdikten sonra para üstü 4-5 tane alınca sevinir, bu bakkal ne iyi bir adam hem bize bir şey veriyor hem de para veriyor diye düşünürdüm :ays:

Cevap: Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler...

Anneme yemekte ne var diye sorduğumda ev işinin stresiyle hep "Kuzu kızartması" derdi. Nezaman böyle derse yemekte Tarhana çorbası olurdu. Çok uzun süre Tarhan çorbasını kuzu kızartması sanmışımdır...

Üst Alt