Çok Dikkatli Olmak Lazım: Fenerbahçe'nin Şampiyonluk Sayısı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çok Dikkatli Olmak Lazım: Fenerbahçe'nin Şampiyonluk Sayısı

bu konuda cok sey yazdım,ama gecmişie gidilirse sayılacak tek sampiyonluk 1956'daki Galatasaray sampiyonlugudur.zararlı cıkarlar bu işten.1956 istanbul ligi diyeceksin ama avrupaya gönderiyolar besıktası gonderdikleri gibi,ki istanbul ligi zaten o milli küme ve T.futbol şampyonası zırvasından çok daha degerliydi.hatta sırf istanbul ligi var diye fenerin o zırvalarının ertelenmişliği vardı galiba.tek basıma ben bile yeterim fenerin delil diye sunduklarını kıcına sokmaya.o yuzden bu sacmalıklara kafa yormayın

bu konuda verdikleri 1-2 örnekte yarım ve eksik sanırım.zaten mehmet senol abi yeterince rezil etti onları.

Bence (simdilik) hic bir b.k yapamazlar.

Ha biz Fener ile sampiyonluk farkini 7-8'lere falan cikarirsak o zaman isin rengi degisebilir. Burasi Türkiye.
bu yoruma katılıyorum az biraz ama bi acıdan tuhaf.neden?çünkü sen hakkınla o kadar şampiyonluk elde edeceksin,hıyartolar gelip beleşe ve yetersiz delillerle,argumanlarla şampiyonluk isteyecek arayı kapatmak için...1-2 şampiyonlukta degil üstelik,9 tane istiyolar.o yuzden imkansız ve zavallıca,boş bi ugras bu.

Öyle birşeyin olma ihtimali SIFIR. Can Bartu'nun sabah basket akşam futbol takımıyla maç yaptığı profesyonelliğin bu seviyede olduğu dönemden bahsediyoruz. Ve şöyle birşey var 1923 ve sonrası sayılsın diyorlar, kuruluştan itibaren sayılsın diyemiyorlar çünkü öyle olunca Galatasaray yine fark atıyor bu Allah'ın acınası kekolarına. Saçmalıktan öte birşey değil örneğin 1 yılda 2 turnuva oluyormuş ikisinide Fener kazandı o sene o yıldan 2 şampiyonluk sayıyorlar 😂😂 Bu Tuncaylı Alexli Appiahlı dönemlerde bana biri deseydi ki Fenerbahçe önümüzdeki yıllarda bu durumlara düşecek ben inanmazdım, Allah daha beter etsin bunları.
Zaten senin dediğin gibi sayılacak bu kaçarı yok ondan gtü yemiyor Yalı çocuğunun resmileştirmeye yoksa 40 kere başvurmuştu elini tutan yok,gerizekalı taraftarını eyliyor,ayrıca bu şampiyonluk dedikleri statüye türkiye kupasıda giriyor bizim onları saydırma şansımızda olur o zaman hepten biterler

Zaten senin dediğin gibi sayılacak bu kaçarı yok ondan gtü yemiyor Yalı çocuğunun resmileştirmeye yoksa 40 kere başvurmuştu elini tutan yok,gerizekalı taraftarını eyliyor,ayrıca bu şampiyonluk dedikleri statüye türkiye kupasıda giriyor bizim onları saydırma şansımızda olur o zaman hepten biterler
Ya başkan zaten bunun olma ihtimali olsaydı Aziz denen simsar bunu zaten çoktan yapardı. Bu saçmalığın olma ihtimalinin sıfır olduğunu simsar Aziz'de biliyordu. Yalı çocuğuda biliyor sadece koyunlarını oyalıyor. Koyunlarıda bunun olma ihtimali var sanıp kulübün içinde bulunduğu rezil rüsva durumu görmezden geliyor. Acınacak haldeler, Beşiktaş'ın eski kimliğine büründüler. 10 senede 1 şampiyon olacaklar farkında değiller.

Aslında bizim için daha iyi olur,28 i hedef olarak belirleriz sıkarız dişimizi 5-6 yıl yetişir geçeriz.Bu arada şampiyonlar ligi gelirleri onların alacakları şampiyonluk parasını katlar.

Ya başkan zaten bunun olma ihtimali olsaydı Aziz denen simsar bunu zaten çoktan yapardı. Bu saçmalığın olma ihtimalinin sıfır olduğunu simsar Aziz'de biliyordu. Yalı çocuğuda biliyor sadece koyunlarını oyalıyor. Koyunlarıda bunun olma ihtimali var sanıp kulübün içinde bulunduğu rezil rüsva durumu görmezden geliyor. Acınacak haldeler, Beşiktaş'ın eski kimliğine büründüler. 10 senede 1 şampiyon olacaklar farkında değiller.
zaten şuan son 8 yılda 1 tane şamplukları var

Aslında bizim için daha iyi olur,28 i hedef olarak belirleriz sıkarız dişimizi 5-6 yıl yetişir geçeriz.Bu arada şampiyonlar ligi gelirleri onların alacakları şampiyonluk parasını katlar.
biz geçince acaba ''' aaaa biz görmemişiz şu ligde var aslında bizim 40 tane var'' vb şeyler demiyceklerinin garantisi var mı? sene başı 12 no sayfası hedef 45 dedi. istanbul ligini de saymış ama not düşmüş ulusal değil diye. acaba biz bunların 28 sayısını geçsek bu sefer o notu düşmeden direk 44 tane var derler mi? demezler diyemiyorum

2013 te sanırım başvuru olmuş meclise, ve yerel kupalar olduğu gerekçesiyle reddedilmiş diye biliyorum

Üst Alt