Çok Dikkatli Olmak Lazım: Fenerbahçe'nin Şampiyonluk Sayısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çok Dikkatli Olmak Lazım: Fenerbahçe'nin Şampiyonluk Sayısı

Beyler,
Güldük eğlendik ve yolumuza bakıyoruz. Şampiyonluk ateşini yakmak için erken, lakin bu heyecan ile takımımızda bu ışığı hepimiz gördük diyebiliriz.

Malum en büyük rakibimiz olarak bilinen (bana göre artık rakiplik falan bitti) fenerbahce de suan yıkım yaşanıyor ve camia taraftar olarak buyuk sıkıntı içindiler.

Fener yönetimi tarih kıtalarına rezil olarak geçmemek için bence her yolu deneyecektir. Sportif başarı artik kolay kolay gelmez, ama başka yollari deneyebilir bu çirkefler.

Aklima bu yuzden eskiden dillendirdikleri 28-29ncu sampiyonlugu (sayisini unuttum, hergun inip cikiyordu bu sayi) tescil ettirmek gibi bir durum geliyor suan. Malum TFFnin başına kendi adamlari geçti. Nekadar kulaga uzak gelse de, herseye hazırlıklı olmak lazim.

Fener icin suan bu tek olası çıkış noktası olarak gelebilir ve cevremdeki fenerlilerden de bu izlemi aldım.

Yapmazlarsa öpeyim.

Eziklik tescili olur tarihe gömülürlerken de kimse acımaz

O eklenecek olan sampiyonluklardan kazanacaklari pay ida istiyor ama hıyarlar. Oraya kadar gelmez diye dusunuyorum rengim, ama bu ulkede neler neler oldu. Bu yuzden hazirligimizi yapalim.

Adamlarin vizyon diye getirdikleri çamaşır makinesi çıktı. Iyiki Feneri degilim diyorum yıllardır

O eklenecek olan sampiyonluklardan kazanacaklari pay ida istiyor ama hıyarlar. Oraya kadar gelmez diye dusunuyorum rengim, ama bu ulkede neler neler oldu. Bu yuzden hazirligimizi yapalim.

Adamlarin vizyon diye getirdikleri çamaşır makinesi çıktı. Iyiki Feneri degilim diyorum yıllardır

Paylarına da vizyonlarına da koyayım adam olsunlar yoksa kadıköyden çıkamazlar daha

Öyle birşeyin olma ihtimali SIFIR. Can Bartu'nun sabah basket akşam futbol takımıyla maç yaptığı profesyonelliğin bu seviyede olduğu dönemden bahsediyoruz. Ve şöyle birşey var 1923 ve sonrası sayılsın diyorlar, kuruluştan itibaren sayılsın diyemiyorlar çünkü öyle olunca Galatasaray yine fark atıyor bu Allah'ın acınası kekolarına. Saçmalıktan öte birşey değil örneğin 1 yılda 2 turnuva oluyormuş ikisinide Fener kazandı o sene o yıldan 2 şampiyonluk sayıyorlar 😂😂 Bu Tuncaylı Alexli Appiahlı dönemlerde bana biri deseydi ki Fenerbahçe önümüzdeki yıllarda bu durumlara düşecek ben inanmazdım, Allah daha beter etsin bunları.

Beyler,
Güldük eğlendik ve yolumuza bakıyoruz. Şampiyonluk ateşini yakmak için erken, lakin bu heyecan ile takımımızda bu ışığı hepimiz gördük diyebiliriz.

Malum en büyük rakibimiz olarak bilinen (bana göre artık rakiplik falan bitti) fenerbahce de suan yıkım yaşanıyor ve camia taraftar olarak buyuk sıkıntı içindiler.

Fener yönetimi tarih kıtalarına rezil olarak geçmemek için bence her yolu deneyecektir. Sportif başarı artik kolay kolay gelmez, ama başka yollari deneyebilir bu çirkefler.

Aklima bu yuzden eskiden dillendirdikleri 28-29ncu sampiyonlugu (sayisini unuttum, hergun inip cikiyordu bu sayi) tescil ettirmek gibi bir durum geliyor suan. Malum TFFnin başına kendi adamlari geçti. Nekadar kulaga uzak gelse de, herseye hazırlıklı olmak lazim.

Fener icin suan bu tek olası çıkış noktası olarak gelebilir ve cevremdeki fenerlilerden de bu izlemi aldım.
Valla değişirse şampiyonluk sayıları bence sorun değil artık... bunlar belini dogrultamaz, fatih terim de kendine yeni bir hedef belirler 4 senede egale ederiz onu da inşallah...

Şampiyonluk sayısıyla elde edilecek sezon başı gelir bunlara bir yarar getirmez... gitti giderler artık...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

tıpkı fenerle biz 3. yıldızlı olduğumuz için bjkye uyduruk 2 şampiyonluk verdikleri gibi bu da olacak muhtemelen

bizim 5. yıldızla beraber yapma ihtimalleri çok yüksek

Valla 28 iddialarina takilmiyorum hic.

Sonucta o yillarda birden fazla yerde ayri ligler oynaniyordu. Dolayisi ile bunca yildir tescil edilmedi bu sebepten.

Ama burasi Türkiye. Hersey olabilir. Adalet , hak , hukuk yok. Utanma arlanma hiç yok.

Ama serefsizlik yapip sayilari 28 olsa bile taraftar sayilari guncel basarilara gore belirleniyor. Isterse en tepedekinin emri ile 28 degil 128 olsun son 10 yilda fbnin yasadigi rezillikler ve basarisizliklar ve ustune 5 milyar TL civari borcla yine bize her alanda ezilmeye mahkum olacaklar.

Yakinda da sahipleri bir katar seyhi veya banka olur!

Üst Alt