Çok Farklı ve Telegol l Kanaltürk (ARŞİV) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çok Farklı ve Telegol l Kanaltürk (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Show 23:23 te başlamıştır.

1.Dk rijkaard yalçını hedef gösteriyormuş. Yalçın Kim ulen Çakal. Hadi diyelim hedef gösterdi ama yalçını kim takar, yalçını kim hedef olarak belirler.

Cevap: Ahmet Çakar-reha muhtar show başladı

Buna hiçbişey yapamadan olduğum yerde oturmak,zoruma gidiyor.Bizden bir yönetici bağlanıp haddini bildirse gayet güzel olur,tamam eleştirirsin ama çizmeyi aştın mı orda dur derler!!

Bu adam birde o Kutsal meslekten degilmi..? Doktor yaani.? Yazik cok yazik..

Allah büyük ya, Allah için merak ediyorum seneye inşallah iyi futbol oynadığımızda neler diyecekler acaba (sistem çoğunlukla oturunca ve futbolcular alışınca) ?

Allah büyük ya, Allah için merak ediyorum seneye inşallah iyi futbol oynadığımızda neler diyecekler acaba (sistem çoğunlukla oturunca ve futbolcular alışınca) ?

Cok basit, Galatasaray'in kadrosu genis, ligin en iy kadrosuna sahip, sokaktaki cayci bilene sampiyon yapar...

rijkaardin konusmasini dinletmeden atip tutuyorlardi. verdiler konusmayi simdi 10 dakika cevir kazi yanmasin durumu olacak

Ne kadar üsteliyorlar Yalçın'ı bağlıyacaklar yine canlı yayına olacak iş değil abartın şişirin ey medya.

Ben Galatasaray Yönetiminden olsam bu Programa baglanirim ve aynen sunu söylerdim..

" Sen kimsin Ahmet sen kimsin..? Sen Kimsin´ki Rijkard´in Futbol bilgisini, Karakterini, Kariyerini elestiriyorsun.. Sen Dünyada olan Doktorlarin yüz karasisin adi Herif.. Serefsiz Showmen. Gündem´de Kalmak icin Ona Göre Yorum yapiyorsun... Galatasaray´in ismini agzina alma Ulan..!! "

Nede olsa Param´da var olur isterse sikayet etsin Avukata verirdim isi halleder cezayi öderdim ama ne güzel rahatlamis olurdum.

sadece sisirmekte degil, madem yalcini bagliyorlar diger tarafa bizim futbolcularimizi da baglasinlar ki tarafsiz bir program olsun. ama olmayacagi icin oyle birsey ancak boyle basit isler yapiyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt