Copa Amerika A Haber Kanalından Yayınlanacak

Cevap: Copa Amerika A Haber Kanalından YayınlanacakO saate kadar bekleyeceğim şifre girersen küfürleri yersin A Haber.2.30'da açılış varmış galiba onu da vereceklermiş.
 
Cevap: Copa Amerika A Haber Kanalından Yayınlanacakbiss key var. piyasada bulunan şifreleri giriyorum ama açamadım normal uydu alıcısında. malesef.
 
Cevap: Copa Amerika A Haber Kanalından YayınlanacakNTV Spor , TRT Spor bu ülkenin en iyi spor kanallari degilmi ? A Haber sifre girerse gecenin bir vakti pis küfür yerler herkezden :)
 
Cevap: Copa Amerika A Haber Kanalından YayınlanacakDün gece maçı takip etmedim. Uyduda biss key istedimi. Yani şifreye girdimi?
 
Cevap: Copa Amerika A Haber Kanalından Yayınlanacakfenerli spiker hiç çekilmiyor,dün brezilya maçında top ne zaman santos'a gelse öve öve bitiremedi hele ilk yarının sonlarına doğru santos adamın bileğine basarak topu aldıktan sonra spikerin santos söktü aldı diye coşmasını takdir ettim
 
Cevap: Copa Amerika A Haber Kanalından YayınlanacakSöylemeden edemicem son yılların en berbat turnuvası . Gol yok futbol yok izlerken çok sıkılıyorum . Desteğim Venezuellayla hadi bakalım :)
 
Üst Alt