Coppa Italia 21/22 YF M:2 | Inter 3-0 Milan | MS | 19 Nisan | TRT Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Coppa Italia 21/22 YF M:2 | Inter 3-0 Milan | MS | 19 Nisan | TRT Spor

ilk yari inter'in istedigi gibi basladi ve sona erdi,..
macin hemen basinda muthis bir hazirlanis ve bitis ile golu buldular...
milan tarafi bu gole karsilik verebilecek bir kac sans buldu, bu anlarda ise son vuruslarda etkisizlik ve de inter kalecisinin dogru yer tutusu ile beraber defans oyuncularinin top takibi one cikan nuanslardi bu anlarda.

devre boyle bitecek diye bekleniyorken, inter sapkadan tavsan cikarip muthis bir hazirlanisla 2.gole kavusmasi *milani moralmen sindirdi...

inter macta bolca duran top kazandi. bunlarda hakan biraz daha becerikli veya degerli kullanabilirdi.
genelde vuruslari barajdan dondu. kornerleri ise etkiliydi,ozellikle son korner nerdeyse gol oluyordu lautaro biraz daha etkili kafa ile dokunsa...

2.yari ben bir iki gol daha bekliyorum macta.
milan goller icin acilacaktir, arkada ,ilk yarinin sonlarinda verdikleri kontralari vermeye 2.yarida da devam edeceklerdir. bu anlarda inter dogru cikislari devam ettirip maci tamamen koparabilir....

milan tarafi da golle bulusabilir. leoa ile cok etkili girisler yapiyorlar alti pasa dogru... son secimlerde daha net olurlarsa golle bulusmalari olagan...

devrenin yildizi benim adima perisic ve lautaro....

guzel ve de bekledigim bir devre oldu. 2.yari lezzeti bir kat uste cikarmalarini umuyorum....
2. Yarı Kg Var gelse de bizim kupon da gelse abi :D

2. Yarı Kg Var gelse de bizim kupon da gelse abi :D

muratcim bu oldukca olagan...

milan ozellikle inter'in sag bek tarafindan hazine bulmustu , bunlari degerlendirememeleri sanssizlik,beceriksizlik veya interin kaleci ve stoper ve sol bekin dogru yerde dogru zamanda olmalarindan olsa gerek....

ligi dusunup salmazlarsa, 2.devre de milan golu bulurda, yeterli olur mu yoruma acik.
diger yandan inter burdan turu verirse, moralmen biter bu lige de yansir diye dusunuyorum.
deplasman gol kurali gecerli. milan icin 2 gol - beraberlik yeterli olur tur icin...

hakan dan gol bekliyorum.

iyi seyirler.

muratcim bu oldukca olagan...

milan ozellikle inter'in sag bek tarafindan hazine bulmustu , bunlari degerlendirememeleri sanssizlik,beceriksizlik veya interin kaleci ve stoper ve sol bekin dogru yerde dogru zamanda olmalarindan olsa gerek....

ligi dusunup salmazlarsa, 2.devre de milan golu bulurda, yeterli olur mu yoruma acik.
diger yandan inter burdan turu verirse, moralmen biter bu lige de yansir diye dusunuyorum.
deplasman gol kurali gecerli. milan icin 2 gol - beraberlik yeterli olur tur icin...

hakan dan gol bekliyorum.

iyi seyirler.
Teşekkürler abi sana da iyi seyirler..

Bir tarafta Manu diğer tarafta Milan resmen rezil durumdalar.
+

milan kanimca kadro yapilanmasinda fazla cimrilik yapti.
ozellikle hakan'in yerini tam olarak doldurmadilar. ibra nin yasini ve kronik sakatligini goz onune alarak bu bolgeye de benzer kalitede veya bir tik alti bir isim almalilardi giroud disinda.. ki, rebic'in de kronik oldugunu dusunuyorum gecen sezon 33 mac oynadi bu sezon 20 mac oynadi bunlardan 6sinda 11 basladi belli araliklarla....

milan adina bu sezonun mvp'si kanimca rafael leoa dur. ibra ve rebic'in yoklugunda , leao ciktigi 29 lig macinda 9 gol 5 asist yapti. bu cok onemli bir rakam gecen sezon 40 macta 7 gol attigini goz onunde bulundurursak.
milan ligde yarista buraya kadar tutunmussa, bunda leao nun performansi takimi sirtlamasi etkenlerden en one cikani idi tarafim adina...

hakan'in yerini alan ,numarasini bile alan *brahim diaz kanimca beklentilerin cok altinda kaldi hakanla kiyasladigimizda...
28 macin 23unde 11 cikti. bunlardan 3 gol 3 asist cikarmasi kanimca fiyasko oldu milan planlamasi adina...

milan'in kanimca alameti farikasi mevcut hocasi *pioli. kanimca cok iyi bir teknik adam, oyuncu iliskileri de muthis, eldeki kisitli kadrodan bir sekilde verim almasini biliyor *takimi ve sahadaki oyunculari kompakt tutarak bir sekilde skorlar aldilar son viraja gelene dek... gecen sezonlarda *hakan dan en iyi verimi almasi bile basli basina hocalik dersi olarak okutulabilir... eldeki kadroda sakatliga meyilli isimler mevcut, top kalite olmayan sade oyuncularda mevcut misal saelmaker, krunic vs.... yine de bunlari yarista tutup sahada verim vermelerine bir sekilde dogru taktiksel dokunuslarla verim almasini bildi uc asagi bes yukari... takimin yildiz isimleri fit kalabilseydi belki yarista rahat konumda olabilirlerdi en azindan son virqja girilirken.

manu tarafina gelirsek,

liverpool versuslari ozelinde bu sezon iki macta toplam 9 gol yemeleri, kendileri adina epl kuruldugundan beri bir ilk olmus. yarista olacaklarini sahsen dusunmuyordum. en azindan cl potasinda olurlar beklentisindeydim... gorunuse gore bu da sekteye ugrayacak gidisat degismezse. spurs'u yapisal anlamda daha pragmatik buldum conte secimlerinden dolayi... bu da skora yansidi ,suan cl spotu icin en iddiali takimlarin basina geliyor spurs 4.luk icin...

cl spotu yarisi anlaminda son viraj renkli gececektir suphesiz...

kalan maclarda kanimca manu ve arsenal'in 4.luk icin sansinin spursa gore dusuk oldugunu dusunuyorum fikstur denkleminde.
hem arsenal hem manu nun fiksturu cok zor kalan maclarda. spurs'un dise dokunur tek zor maci liverpool deplasmani....

son olarak manu ozelinde,

manu yeni hoca ile yeni sezona umutlu girecektir suphesiz. ben kendilerinden en az 3 ajax'li ismi kadrolarina katmalarini bekliyorum hoca tandansli.

Üst Alt