Counter-Strike: Global Offensive - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ölüm maçı yaptım biraz şimdide rekabetçi denen şeyden oynayacam :) rütbe alayım azıcık
Bu arada geyik yaptık ama cevap vermeyi unuttum, beraber oynayacağımızda aynı lobide oluyoruz ben seni veya sen beni davet ediyorsun oyuna girerken takım olarak giriyoruz server merver olayı yok, yani var aslında da bizim kullanmamıza gerek yok. Resmi maç yapmayacaksak da bilgisayarı ve interneti iyi olan birisi host oluyor.

Bu arada geyik yaptık ama cevap vermeyi unuttum, beraber oynayacağımızda aynı lobide oluyoruz ben seni veya sen beni davet ediyorsun oyuna girerken takım olarak giriyoruz server merver olayı yok, yani var aslında da bizim kullanmamıza gerek yok. Resmi maç yapmayacaksak da bilgisayarı ve interneti iyi olan birisi host oluyor.
Bu rütbeler ne işe yarıyor

Ya arkadaş aylar hatta yıllar boyu sabah akşam CS:GO oynamış adamlara karşı oynamak çok zor. Bir de hack var mı yok mu emin olamıyorsun. Yani her koşulda haksız rekabet var. Forumdan 10 kişi olsak ve beşe beş beraber aramızda oynasak keyifli olur ama öteki türlü ben hiç keyif almıyorum. Zaten çok iyi değildim bir de çok uzun zamandır da oynamamıştım. Hiç keyif alamadım.

Üst Alt