covid zamanı stadyumda sigara içen taraftar profili | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

covid zamanı stadyumda sigara içen taraftar profili

Sivasspor - Petrocub maçında rastladığım görüntüdür. Hadi açık hava, tezahürat ediyorsun, terliyorsun maskeni indiriyorsun da o sigara neden ya bu kadar dar görüşlü, gamsız insanlarla aynı dünyada yaşamak eziyetten ibaret. Yüzde 50 seyircili bile olsa o dumanla en az 10 15 kişiyi etkiliyorsun virüs taşıyıcısı olsa kaç aile etkilenecek. En çok zoruma giden de polis görüyor güvenlik görevlisi görüyor ses etmiyor. Gece gece aklıma geldi buraya da yazayım dedim ligler başlayınca bu görüntülerle karşılaşacağız ne yazık ki.

Sigara covid gibi bir durum olmayan normal zamanda da topluluk içindeyken açık havada dahi içilmemeli. Ben nefret ediyorum kardeşim kokusundan. Boğazımı yakıyor dumanı. 10 metreden bile alıyorum kokusunu. Sonuçta zararlı bir şey olduğu da aşikar. Kimsenin beni zararlı bir alışkanlığıyla rahatsız etmeye ve pasif içici durumuna sokmaya hakkı yok.

Otobüs durakları gibi odalar yapılsın belirli mesafelerde, içen onun içine girip içsin.

Sigara covid gibi bir durum olmayan normal zamanda da topluluk içindeyken açık havada dahi içilmemeli. Ben nefret ediyorum kardeşim kokusundan. Boğazımı yakıyor dumanı. 10 metreden bile alıyorum kokusunu. Sonuçta zararlı bir şey olduğu da aşikar. Kimsenin beni zararlı bir alışkanlığıyla rahatsız etmeye ve pasif içici durumuna sokmaya hakkı yok.

Otobüs durakları gibi odalar yapılsın belirli mesafelerde, içen onun içine girip içsin.
Güya passolig geldi. Herkesin yeri belli kameralar belli tak içene yaz cezayı radardan plakaya ceza yazar gibi. Ülkede ne doğru ki bu doğru olsun

Üst Alt