Cris Resmen Galatasaray'da


896d6Untitled.jpg
Lyon'un tecrübeli stoperi resmen Galatasaray'da.Haberin Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Cris Galatasaray'daGeçmiş olsun beyler. Metanetli olun... Böyle olaylar bizi yıkamaz. Şimdi birbirimize daha sıkı tutunma vaktidir.Edit: Başoğlu Furkan, Cris senin g.tune girsin.
 
Cevap: Cris Galatasaray'dametin.gif
AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Olympique Lyonnais oyuncularından Cristiano Marques Gomes'le 2012-2013 futbol sezonu için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncuya 1.250.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti ödenecektir. Oyuncunun sözleşmesi, 2012-2013 sezonunda en az 25 resmi maçta ilk 11'de yer alması durumunda aynı şartlarda 1 sezon daha uzatılacaktır.

metin.gif


Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

 
Cevap: Cris Resmen Galatasaray'daÖnyargılı olmamak gerek. Sene sonunda muhtemelen iyi birini alırız. Oynamadan karar vermemek gerek.
 
Cevap: Cris Resmen Galatasaray'daUtandıracak leş diyenleri.

Kafa toplarında çok etkili bir oyuncu. Kolay kolay adam geçirmez. 35 yaşına olduğuna bakmayın 25 lik adam gibi duruyo resmen.

Hayırlı olsun. Ama sezon kurtarma transferi gibi bişey oldu. Seneye yine bakıcaz stoper.
 
Üst Alt