Cristian Chivu Galatasaray’da İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristian Chivu Galatasaray’da İddiası

db106chivu.jpg

Rumen basınından bomba iddia!...

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Son Dakika | Cristian Chivu Galatasaray’da İddiası

Umarım doğrudur. Tek atışta pek çok sorun çözülür.

Chivu iyidir, Terry-Ferdinand ayarında adam, gelirse niye geldi demem ama gereklimi tartışılır. Beleş oyuncya karşı çıkanlar Chivu'ya da karşı çıkarlar mı acaba :D

yine takıma romenleri doldurdular :)

[forumun gelmiş geçmiş en güzel esprisine selam olsun]

stoper değil miydi bu yanlış mı biliyorum? eğer öyleyse gerçekten çok mu gerekliydi bize ? o bölgeye bile adam alacaksak bu sezon 7-8 transfer yaparız :)

stoper değil miydi bu yanlış mı biliyorum? eğer öyleyse gerçekten çok mu gerekliydi bize ? o bölgeye bile adam alacaksak bu sezon 7-8 transfer yaparız :)

Stoper, sol bek, zor zamanlarda ön libero.

Ujfalusi de hem sağ bek hem stoper oynayabiliyor. Dolayısı ile muazzam bir defans rotasyonuna ulaşırız.

Bu adam sag bek disinda defansin her yerinde cok rahatlikla oynayabiliyor, yeri geldigi zaman defansif orta saha bile oynar.

Dogrumu la bu, gece gece timsaha yatmayalim, zaten yataktayim. : D

Chivu'yu sadece stoper olarak düşünmeyin. Solbekte oynuyor adam. Bize yedek değil, bonservissiz, kaliteli bir adam lazımdı. Chivu bunun için tam biçilmiş kaftan.

Insallah dogrudur. Yönetimi tebrik ederim. Gecende renkdasin biri yazmisti: bonservisi elinde olan oyuncuyu Barcelona gelse bizden kapamaz :D

Hemen kendinizi kaptırmayın. Belkide Romanya'nın fanatik yada fotomaçı yazmıştır.

Üst Alt