# Cristian Ledesma


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray, orta sahasını güçlendirmek için yaptığı transfer çalışmalarını sürdürürken, geride kalan sezonlarda ilgilendiği bir oyuncuyla yeniden temasa geçti.Lincoln'ün ayrılmasından sonra da transferi gündeme gelmiş olan o isim Laziolu Cristian Ledesma!İtalyan basınında yer alan habere göre, Galatasaray, Lazio’nun başarılı orta saha oyuncusu için devreye girdi ve yarın (Salı) Arjantinlinin menajeri ile görüşecek. Ledesma’nın İtalya’da kalmaya sıcak baktığı biliniyor. Zira 27 yaşındaki oyuncunun peşinde Genoa ve Juventus da var.Ancak son yıllarda önemli transfer başarılarına imza atarak dünyaca ünlü yıldızları kadrosuna katan Galatasaray için bu rekabete girmek hiç de korkutucu değil!LEDESMA KİMDİR:Adı: Cristian Daniel Ledesma

Doğum tarihi: 24 Eylül 1982

Ülkesi: Arjantin

Mevki: Orta saha

Oynadığı takımlar: Boca Juniors, Lecce, Lazio.MARATON ÖZEL HABER
 
Cevap: # Cristian Ledesmabu maraton mesafe katıtıldığında yazıyor her haberi yazmıyor.Doğru olabilir ama gelmek istemeyebilir.zor ama.
 
Cevap: # Cristian LedesmaBence Lazio'dan ayrılacağı kesin. Yüksek ihtimalle İtalya'da devam eder. Bize geleceğini sanmıyorum.
 
Cevap: # Cristian LedesmaTarza dikkat!! Laubalilikten hiç haz etmem...(Olm, len, lan, lun, dan, dun vs. gibi hitaplar kullanmayınız.)Laubalilik ne demek ilk önce anlamını öğreniniz? Ardından samimiyet nedir, Türk dilinin ne gibi kelimelerin nerede ne anlamda kullanıldığını öğreniniz? Orada amaç "Olm, len, lan, lun, dan, dun" değildir efenim.. Kusura bakmayın sikletim değilsiniz artık..
 
Cevap: # Cristian LedesmaBirşey söyleyeceğim de, neden oynamadığını biliyor musunuz acaba? Çünkü ondan önceki sene Lazio'nun ikinci kaptanıydı bu vatandaş.
 
Cevap: # Cristian LedesmaBaşkanla kavgalı olduğu için oynatılmadığını kimse bilmez. Geçen sene Pandev de aynı sıkıntıyı yaşadı, sezon arasında kapağı Inter'e atmayı başardı. Hatta bunlar federasyona başvurdular bu yüzden. Lazio da dibe vurdu sezon ortasında. Teknik direktör değiştirdiler, yeni gelen adam kurt hoca tabi, Capello'nun kankalarından Reja, Ledesma'yı tekrar oynatmaya başladı. Gol atmadı belki ama takımın ligde kalmasına katkısı büyüktür.
 
Cevap: # Cristian LedesmaLedesma iyi topçu gelirse yararlı olur ama maden italya'ya el atmışız,Palermo'dan Pastore'yi de bi yoklasak :eek: yanlışlıkla verirler belki :D
 
Cevap: # Cristian LedesmaBaşkanla kavgalı olduğu için oynatılmadığını kimse bilmez. Geçen sene Pandev de aynı sıkıntıyı yaşadı, sezon arasında kapağı Inter'e atmayı başardı. Hatta bunlar federasyona başvurdular bu yüzden. Lazio da dibe vurdu sezon ortasında. Teknik direktör değiştirdiler, yeni gelen adam kurt hoca tabi, Capello'nun kankalarından Reja, Ledesma'yı tekrar oynatmaya başladı. Gol atmadı belki ama takımın ligde kalmasına katkısı büyüktür.Bu topçu da mı takım içi karışıklığın kurbanı yani? Bilmiyordum bak bunu..
 
Cevap: # Cristian LedesmaGeçen sezondan önce devamlı oynayan bir oyuncu olduğu doğru ama artık sorunlu adam almayacak kadar tecrübelendik bence...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt