Cristiano Ronaldo: "10 yıl daha futbol oynarım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo: "10 yıl daha futbol oynarım"

Real Madrid'le yeni sözleşmeye imza atan Cristiano Ronaldo'nun yakın zamanda emekli olma gibi bir planı yok.

Real Madrid'in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo, kendini 2021 yılına dek İspanyol devine bağlayan sözleşmeye imza attı.

Kulüp Başkanı Florentino Perez'le birlikte katıldığı basın toplantısında çarpıcı açıklamalar yapan Ronaldo, en az 10 yıl daha futbol oynayabileceğini söyledi.

Ronaldo, "Hayatımın çok özel bir döneminde, bu kulüpte beş yıl daha forma giyeceğim. Bu benim son kontratım olmayacak, bu böyle bilinsin. Ama bu kontrat çok özel bir kontrat." sözlerini kullandı.
cristiano-ronaldo-florentino-perez-real-madrid-renewal_1p3fbqesnxngx10rh9mldqys4o.jpg

Yakın zamanda emeklilik planı olmadığını ifade eden 31 yaşındaki oyuncu "Benim içimde daha çok fazla yıl var. En az 10 yıl daha futbol oynarım. Elbette kariyerimi bu kulüpte sonlandırmak istiyorum." şeklinde konuştu.

Florentino Perez ise Cristiano Ronaldo'yu 'Real Madrid'in yaşayan efsanesi' olarak nitelendirdi.

Goal.com

Futbolu artik Real Madrid de birakir, ayrica bundan sonraki yillar icin soyluyorum; Gittikce 9 numara olarak oynadigi icin santrafor falan da almazlar 2-3 sene daha. Cunku yaslandikca o hizini da yavas yavas kaybetmeye basladi. Zaten o gol atsin diye tutuyor orada Perez.

muhtemel 5 sene sonra s.lisbon'a döner orada 2-3 sene takılıp 1-2 sene de amerikada oynar ve futbolu bırakır.

Boğazdan ev bakmaya başla reis.

Ben yerinde olsam şimdiden zekeriyaköyden falan yer alırdım , ilerde çok değerlenecek oralar.

31 yaşında adama korkmadan 5 sene sözleşme imzalatabiliyorlar

bizde 30 a yaklaşan ölüyor

ne yiyip ne içiyorlar yahu

Üst Alt