Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen simdi bana ciddi ciddi Arjantin kadrosunu Portekiz kadrosundan daha kötü mü demek istiyorsun?
Kaleci defans orta saha konusunda evet Portekiz daha iyi. Orta saha belki kapışır kaleci ile defanstaki fark bariz.

Daha fazla alıntılama yoksa muhattap olmamak için farklı şeyler yapmak zorunda kalıcam, bu aptalca muhabbetlerinizi gidin İtalyan forumlarında falan yapın burası yeri değil.

Boklarında boğulmalarını diliyorum, hala o galibiyetimizin acısını iliklerinde hissediyorlar ve bize düşmanlar.
Vurduğumuz tokat muhteşemdi harbi, içlerinde de kalacak yıllar boyu. Tarihi bir olaydı her yönüyle o maç. Bende günahım kadar sevmem bu zebraları, şu an hiçbir açıdan boy ölçüşemeyecek olsak da çok güzel ders vermiştik hakikaten, ne halleri varsa görsünler.

Vurduğumuz tokat muhteşemdi harbi, içlerinde de kalacak yıllar boyu. Tarihi bir olaydı her yönüyle o maç. Bende günahım kadar sevmem bu zebraları, şu an hiçbir açıdan boy ölçüşemeyecek olsak da çok güzel ders vermiştik hakikaten, ne halleri varsa görsünler.
Eskiden kapışıyorduk hakkaten en dandik kadrolarımızla bile ama şu anki bütçe farkı maalesef büyük uçurum oluşturdu.

Eskiden kapışıyorduk hakkaten en dandik kadrolarımızla bile ama şu anki bütçe farkı maalesef büyük uçurum oluşturdu.
Bütçe durumlarına yaşım yetmez ama eski zamanları hatırlıyorum kafa kafaya savaşıyorduk dediğin gibi birçok "Büyük' takımla. Şimdi imkansız.

PSG, City, Real, Barcelona vb. Yaklaşık 10 tane takım var böyle devasa. Diğer Avrupa takımlarıyla bizde dahil aramızda tam anlamıyla deve ve cüce durumu var. Bunları yakalamak imkansız gibi bence. Video oyunlarında eski büyük şimdiki küçük takımları Avrupa Şampiyonu yapmaya devam.

Aldığı iki CL kupasını da basbaya hakemlere borçlu bu arkadaş. Bayern maçlarını unutmadık. Geçen sezon bunun fanları forumda ``Kralın takımı yeaaa tabiki hakemler tutacak yeaaa.`` diye savunuyorlardı. Real-Juve gibi Galatasaray'a türlü şerefsizlikler yapmış kulüpleri sırf Ronaldo için desteklemek de baya midesizlik bu arada.

Şu FFP de mesela aslında küçük takımları korumak için dense de,büyük takımlarla küçük takımların arasının dahada açılması için çıkarılmış bir şey kanımca

+ 5 büyük ligin kendi içerisinden transfer yapma durumu var

Hal böyle olunca Tv gelirlerinde Avrupa 6.sı olmamız bir şey ifade etmiyor

Aslında geniş çerçeveden bakınca fırsat geçti elimize biz sistem kurmak yerine reklam peşinde koştuk.Düşüşe geçmiş isimleri tekrar ayağa kaldırmak için bir ton para saydık bunu sadece biz yapsak sıkıntı değildi fakat neredeyse bütün takımlar aynı şeyin peşinde olunca geldiğimiz nokta bu

Ya Musap ya futboldan zerre anlamıyorsun ya da boş atan Fenerli taraftarlar gibi davranma huyun var.

Az kafası çalışan adam Arjantin'in ne kadar bok gibi bir kadrosu olduğunu görür ve böyle saçma iddaalarda bulunmaz bile ki ona rağmen 70 gol 40 asisti falan vardır muhtemelen milli takımda, bu mu normal performansını sergileyememek? Messi olmasa 2018e gidemiyorlardı bile. Gören de Ronaldo şov yapıyor kupadan kupaya taşıyor sanacak lol.

Evet orta sahalar çok önemlidir nitekim Real'in başarısındaki büyük pay sahipleri de müthiş orta saha hatlarıydı.

Neyse benle böyle aptalca muhabbetlere girme, şunları yazıyor olmam bile saçmalık.

Di Maria, Agüero, Banega, Icardi, Simeone, Dybala, Correa ve Otamendi gibi oyuncularin bulundugu kadro mu bok gibi

Daha Lo Celso, Paredes falan da var

Messi Arjantin milli takimda beklenen performansi gösteremedi. Sistem oyuncusu demek saçma tabi ama futbol tarihinin en büyük oyunculardan biri olarak milli takimda ikna edici bir performans sergileyememesini görmezden gelemeyiz

25 yaşındasın ve şüşko kelimesini mi kullanıyorsun? Ya izlememişsin ya da daha kötüsü izlediğini idrak edebilecek kapasitede değilsin. Brezilyalı Ronaldo severlerin gerçek Ronaldo muhabbeti yapmaları bana saygısızlık geliyor fakat Cristiano fanı birinin gerçek Ronaldo muhabbetine hiç girmemesi lazım, saygısızlığı baya aşan birşey oluyor bu çünkü. Cristiano'nun sahada yapmaya çalışıp komik duruma düştüğü o hareketlerin mucidi Ronaldo Nazario'dur. Cristiano onun sahada yaptıklarını hayal bile edemez. Üslubundan fanboyluk akıyor zaten , ciddiye almayarak doğrusunu yapmışım.
şişko, al şimdi 45 yaşında oldum ashdfagsdg saygısızlıkmış, eskiyi öven, eskide kalan her şeyin günümüzden iyi olduğunu sanan nostalji aşığı bir dangalak olmadığım için özür dilerim. Şişko ronaldo'nuza laf ettim, recm edin beni hadi :D Büyük sporcu/futbolcu olsa 25 yaşında futbolu bırakmazdı.

Di Maria, Agüero, Banega, Icardi, Simeone, Dybala, Correa ve Otamendi gibi oyuncularin bulundugu kadro mu bok gibi

Daha Lo Celso, Paredes falan da var

Messi Arjantin milli takimda beklenen performansi gösteremedi. Sistem oyuncusu demek saçma tabi ama futbol tarihinin en büyük oyunculardan biri olarak milli takimda ikna edici bir performans sergileyememesini görmezden gelemeyiz
O adamların ikisi hariç hepsi forvet

Forvetlerin de 2si oynuyor maks.

Evet bok gibi kadroları var.

şişko, al şimdi 45 yaşında oldum ashdfagsdg saygısızlıkmış, eskiyi öven, eskide kalan her şeyin günümüzden iyi olduğunu sanan nostalji aşığı bir dangalak olmadığım için özür dilerim. Şişko ronaldo'nuza laf ettim, recm edin beni hadi :D Büyük sporcu/futbolcu olsa 25 yaşında futbolu bırakmazdı.
Eskide kalan herşeyin günümüzden iyi olduğunu sanan bir dangalak değilsin ama dangalaksın.Okuduğunu anlayabilme yetin yok çünkü. Ben Ronaldo Cristiano'dan komple iyi futbolcudur demedim, aralarında sandığın gibi bir uçurum yok ve senin gibi dangalakların aşağılayabileceği bir futbolcu değil dedim Ronaldo için. Hatta ayrı dönemlerde oynamış futbolcuların karşılaştırılmasına da karşıyım anlayış olarak. Eskide kalmış olsak Messi için GOAT demezdik heralde değil mi dangalak seni? Futbol seviyorum diyen futboldan anlıyorum diyen her insanın saygısını kazanmış bir adamdan şişko diye bahsetmek dangalaklığın dik alası zaten. Justin Bieber fangirllerinden farkın yok. Dangalak.

Brezilyalı Ronaldo ve Ronaldinho gibi adamlar büyük oyunculardı evet.

Messi ile Ronaldo'yu bunların önüne geçiren konu en başta istikrar, yaklaşık 10-12 yıldır üst seviye oynuyorlar, bu kolay değil.

Ingiltereyi fethetti yetmedi, ispanyayi fethetti yetmedi, simdi de italyayi fethediyor. Bazi ismi lazim degiller gibi anasinin liginden disari adim atmaya korkmuyor. Bi de Turkiye ligini fethederse dunyanin en buyuk dört ligini fetheden oyuncu olarak kirılmasi imkansiz bir rekora ev sahipligi yapacaktir. Bize sadece onunde egilip mubarek ayagini öpmek düser.

Gizli homoların büyük aşkı CR
Ingiltereyi fethetti yetmedi, ispanyayi fethetti yetmedi, simdi de italyayi fethediyor. Bazi ismi lazim degiller gibi anasinin liginden disari adim atmaya korkmuyor. Bi de Turkiye ligini fethederse dunyanin en buyuk dört ligini fetheden oyuncu olarak kirılmasi imkansiz bir rekora ev sahipligi yapacaktir. Bize sadece onunde egilip mubarek ayagini öpmek düser.
:/

adam dünyanın en iyi 2-3 takımından birinde oynuyor, kendini oraya adamış çocukluğunda yaşadıklarından ötürü ama türkiyeden 1 çomar ispanya dışında başarılı olamaz dedi diye gaza gelip barcelonadan ayrılacak he? :D

Üst Alt