Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben onu bunu bilmem. Bu olay messi denen hobbitin dunya kupasindaki klasik basarisizligini gundemden dusurmek icin uydurulmus amatorce bir komplodur. Kraldocular her seyin farkindadir. Bu konu hakkinda daha fazla konusmak istrmiyorum.

Sunu belirtmekte beis gormem

Ronaldo dedi ki evet ben o kariyi seyaptim FAKAT karsilikli riza vardi bu esnada

Kari ise diyor ki hayir remsen tecavuz etti

Yani elbisedeki kalinti Ronaldo'nun olsa bile bir seyi kanitlamaz

Bardan görüntüler var aralarında ilişki geçtiği de bariz. Dolayısıyla dna eşleşmesi olunca ne olacak ben de anlamadım.

Kadın istemediğini belirttikçe Ronaldo naz yapıyor sanıp devam etmiş, zaten mevzu da bu.

Zor bir konu, yorumda bulunup kul hakki yemekten sakinalim

Hukum giyene kadar topculugu acisindan bakmak mantiklisi olur, hukum giyerse serefsizin sicmigi gozuyle bakabiliriz

500

Oyuna gelmeyin, hepsi Israilin oyunları. :asd:

Ceza hukukunda zina suç olmaktan çıkınca bir boşluk oluştu zira evlilik dışı her ilişki zaten suçtu şimdi suç olmayınca ne olacak? Fakir biriyle zaten kimse seks yapmaz. Vesikası olmayan her kadın da her zengin yahut ünlü adamla birlikte olsa hukuki olarak tecavüze uğradım diyebilir kimse işin içinden çıkamaz.

Tek yöntem trafikte kaza yapınca nasıl ki artık memur gelmiyor. Her birleşme öncesi karşılıklı taraflar rızalarının dahilinde olduğuna dair bir beyan müzekkeresi imzalayacak başka bir çözüm yok. O takdirde de taraflar birilerini aldatıyorsa ve bu beyanatlar ileride ibraz edilirse beni mağdur ettin deyip manevi tazminat davası açılabilir.

Önünüzde 3 seçenek var: Ecevit nikahı kıyıp karınızın kölesi olun; Parayla seks satın alın; Yahut en ahlaki, iktisadi ve makulu olanı bunlardan uzak durup allaha yönelin...

Tek yöntem trafikte kaza yapınca nasıl ki artık memur gelmiyor. Her birleşme öncesi karşılıklı taraflar rızalarının dahilinde olduğuna dair bir beyan müzekkeresi imzalayacak başka bir çözüm yok. O takdirde de taraflar birilerini aldatıyorsa ve bu beyanatlar ileride ibraz edilirse beni mağdur ettin deyip manevi tazminat davası açılabilir.

O bile tam cozum degil ustad "Bana zorla imzalatildi" denilebilir.

Üst Alt