Cristiano Ronaldo Gaziantep'e Geliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo Gaziantep'e Geliyor!

58a475530f25813a405fd035.jpg

Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Angelina Jolie ile futbolcu Cristiano Ronaldo’nun da rol alacağı, Suriyeli bir ailenin dramını konu alan 3 sezonluk dev Türk dizisinin fragman çekimleri Gaziantep’te başladı.

Suriyeli bir ailenin yaşadığı dramı konu alacak olan dev dizininin fragman çekimleri Gaziantep’te başladı. Hayat Köprüsü isimli yeni dizide Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram gibi dünyaca ünlü sanatçı ve sporcular rol alacak. 3 sezonluk dizi Türkiye’nin yanı sıra, Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanacak. Ülkesindeki iç savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan Suriyeli bir ailenin dramını konu alan dizi için dünyaca ünlü pek çok oyuncuyla görüşüldü. Sosyal sorumluluk gereği dizide dünyaca ünlü sürpriz Hollywood yıldızlarının yanı sıra Yeşilçam’ın emektar oyuncularının da rol alması bekleniyor.

Yönetmen Eyüp Dirlik, “Şu anda fragman çekimleri için buradayız. Nisan ayının ilk haftası çekimlerine başlayacağız. Dizimizin konusu Suriye’den Türkiye’ye yani Gaziantep’e göç etmiş bir ailenin gerçek yaşam hikayesidir. Ailenin burada yaşadıkları, aşkı, işi, mesleği gibi konuları işleyeceğiz. Dizinin ismi olan Hayat Köprüsü’nden yola çıkacak olursak, ya orada kalıp öleceksiniz ya da bu tarafa gelip yaşayacaksınız" dedi.

Çok geniş bir oyuncu kadrosu ile çalışacaklarını kaydeden Yönetmen Dirlik, "Yerli ve yabancı birçok ünlü oyuncu ile çalışacağız. Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram’ın yanı sıra Perihan Savaş, Hülya Koçyiğit ve birçok sürpriz isim dizide yer alacak. Bu bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için bu oyuncular, konuk oyuncu olarak dizide yer alacak" diye konuştu.

58a4757b0f25813a405fd037

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in ’Şimdi Gaziantep’e Gelme Zamanı’ çağrısıyla çekim yeri olarak Gaziantep’i seçtiklerini vurgulayan Yönetmen Dirlik sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bizi davet etti, biz de geldik. Gaziantep savaş sonrası Suriye’den en fazla göçü alan şehir. Gaziantep Halep demek aslında, çok yakın çünkü. Gaziantep’in Suriyelileri sahiplenmesi, aş vermesi, iş vermesi çok önemli."

IHA

Suriyeli bir ailenin dramını konu alan 3 sezonluk dev Türk dizisi

Türk'ler Türkiye'de mülteci ve azınlık oldu resmen, yazıklar olsun, benim vergilerimi bana değil de, başka bir ülke vatandaşına harcayanları da, Allah'a havale ediyorum buna sebep olanları.

Suriyeli bir ailenin dramını konu alan 3 sezonluk dev Türk dizisi

Türk'ler Türkiye'de mülteci ve azınlık oldu resmen, yazıklar olsun, benim vergilerimi bana değil de, başka bir ülke vatandaşına harcayanları da, Allah'a havale ediyorum buna sebep olanları.

Yardim eli uzatilmasina karsi cikip, ayni zamanda Allaha siginmak. Ilginc bir celiski degilmidir?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Suriye'liler komşumuzdur, yardıma ihtiyacı olanların başımızın üstünde yerleri vardır, yarın bu ülkedeki insanlar da birgün mülteci durumuna düşebilirler.

Suriye'lilere laf söyleyenler akıllarınca sonra Avrupa'lılar şöyle ırkçı filan gibi şeyler söylemesin.

Suriye'liler komşumuzdur, yardıma ihtiyacı olanların başımızın üstünde yerleri vardır, yarın bu ülkedeki insanlar da birgün mülteci durumuna düşebilirler.

Suriye'lilere laf söyleyenler akıllarınca sonra Avrupa'lılar şöyle ırkçı filan gibi şeyler söylemesin.
Biz o duruma düşsek kimse kabul etmez.

Ayrıca komşu diye ülkemize aldığımız insanların da buna uygun davranması gerekir. Kimsenin güvenliğini tehdit etmeye hakları yok.

Sapla samanı ayıralım.

Burada yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür.

Yardim eli uzatilmasina karsi cikip, ayni zamanda Allaha siginmak. Ilginc bir celiski degilmidir?

Gerizekalılık moda oldu da, ondan mı böylesiniz çoğunuz?

Kendi ülkende ki vatandaş açlıktan parasızlıktan kırılıyor, sen çıkıp Suriye'liye 25 milyar harcadık diyorsun.

Napım gidip dava mı açayım bunu diyen adamlara? Sonra beni de uyduruk bir suçtan zevkine içeri atsınlar diye?

Evet Allah'a havale ediyorum, Allah sizin oyuncak ettiğiniz gibi değil. Sadece gerçekleri görüyor. Herşeyi oyuncak edip bokunu çıkardınız ülkeyi bitirdiniz be.

Gerizekalılık moda oldu da, ondan mı böylesiniz çoğunuz?

Kendi ülkende ki vatandaş açlıktan parasızlıktan kırılıyor, sen çıkıp Suriye'liye 25 milyar harcadık diyorsun.

Napım gidip dava mı açayım bunu diyen adamlara? Sonra beni de uyduruk bir suçtan zevkine içeri atsınlar diye?

Evet Allah'a havale ediyorum, Allah sizin oyuncak ettiğiniz gibi değil. Sadece gerçekleri görüyor. Herşeyi oyuncak edip bokunu çıkardınız ülkeyi bitirdiniz be.

Tabi böyle konusmak kolay. Kafana bir bombacik düssünde gör bakim kim neyi oyuncak ediyor. Kacacak delik ariyormusun aramiyormusun. Asil siz cok hafife aliyorsunuz bir savasi.
Simdi klasik erkekler ülkesi icin savassin gibi cümleler gelir. Ülke okadar karisikki , kimin kimle savastigi belli degil.

Biz o duruma düşsek kimse kabul etmez.

Ayrıca komşu diye ülkemize aldığımız insanların da buna uygun davranması gerekir. Kimsenin güvenliğini tehdit etmeye hakları yok.

Sapla samanı ayıralım.

Burada yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür.

Mutlaka çoğu iyi insanla beraber çürük elmalar da araya karışacaktır malesef, bizim aramızda da çıkıyor, hatta gurbetçilerimizin de içinde çıkanlar oluyor, genelleyemeyiz ki. Ama adamları orda ölmeye de terk edemeyiz, Suriye'de olup biten ortada, gelsinler kalsınlar ihtiyaçları neyse. Eskiden böyle sınırlar da yoktu. Çoğunun içinde aileler veya ailesini birini kaybetmiş ailesi parçalanmışlar var. Çok kötü şeyler yaşıyor o insanlar.

Bize asla olmaz deme, hayatta neyin olup olmayacağını bilmiyorsun.

Son düzenleme:
Tabi böyle konusmak kolay. Kafana bir bombacik düssünde gör bakim kim neyi oyuncak ediyor. Kacacak delik ariyormusun aramiyormusun. Asil siz cok hafife aliyorsunuz bir savasi.
Simdi klasik erkekler ülkesi icin savassin gibi cümleler gelir. Ülke okadar karisikki , kimin kimle savastigi belli degil.

Bizim atalarımız hiç bir savaştan kaçmadı, ben de kaçmam orası sorun değil.

Ülkeye milyonlarca ne olduğu belirsiz Suriye'li, Irak'lı, Somali'linin doldurulması saçmadır. Onlara harcanan paraların benim cebimden çıkması saçmadır. Onlara verilen imkanlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına verilmiyor.

Kendi vatandaşından her ay GSS diye haraç al, onlara bedava sağlık hizmeti ver. Kendi öğrencilerine YGS-LYS vs... sınava sok onları sınavsız üniversitelere al. Kendi esnafından vergi al, onların çalışma ruhsatı bile olmasın.

Türkiye'ye alınan sığınmacılar adı altında ki kampanya Türkiye'yi bölmenin bir parçasıdır.

Diğer ülkeler 5000-10000 tane ancak sığınmacı alırken sen kimsin de 5 milyondan fazla ne olduğu belirsiz adamı ülkeye sokuyorsun?

Her yerde tecavüz-cinayet-gasp olayları arttı. Umarım senin ve senin zihniyetinde ki adamların başını yakar bu sığınmacılar, o zaman '' dövlöt nerdeeee?'' diye haykırırsınız.

Arap sevicilikten ölenlerin ağızlarının suyunu akıtan haber olsa gerek. Gerçi onlar için dizi olması yeterli izlerler işte belki o zamana kadar bu diziyi izlemeyenleri de vatan haini ilan etmeleri resmiyet kazanmış olur. Bizi her fırsatta satan, daha öncesinde açıkça soykırıma uğradığımız bir ırkın bu ülkede bu kadar sempati beslenmesinin tek sebebinin hangi sendrom olduğu çok açık.

Bizim atalarımız hiç bir savaştan kaçmadı, ben de kaçmam orası sorun değil.

Ülkeye milyonlarca ne olduğu belirsiz Suriye'li, Irak'lı, Somali'linin doldurulması saçmadır. Onlara harcanan paraların benim cebimden çıkması saçmadır. Onlara verilen imkanlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına verilmiyor.

Kendi vatandaşından her ay GSS diye haraç al, onlara bedava sağlık hizmeti ver. Kendi öğrencilerine YGS-LYS vs... sınava sok onları sınavsız üniversitelere al. Kendi esnafından vergi al, onların çalışma ruhsatı bile olmasın.

Türkiye'ye alınan sığınmacılar adı altında ki kampanya Türkiye'yi bölmenin bir parçasıdır.

Diğer ülkeler 5000-10000 tane ancak sığınmacı alırken sen kimsin de 5 milyondan fazla ne olduğu belirsiz adamı ülkeye sokuyorsun?

Her yerde tecavüz-cinayet-gasp olayları arttı. Umarım senin ve senin zihniyetinde ki adamların başını yakar bu sığınmacılar, o zaman '' dövlöt nerdeeee?'' diye haykırırsınız.

Her elestirine katilirim. Devletin zaaflari büyük ama mülteci konusunda dogrusu neyse o yapilmistir.

Üst Alt