Cristiano Ronaldo, Manchester United'a Geri Döndü - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo, Manchester United'a Geri Döndü

Futbol tarihinde bir kariyerden bahsedilecekse en üste bu adamın adı yazılır.
Messi daha iyi Maradona daha iyi Ronaldinho daha iyi falan diyebilirsiniz ki futbol anlayışınıza ve göz zevkinize göre bu doğaldır.
Ancak bu kadar uzun süre bu kadar üst seviyede, bu kadar farklı liglerde, farklı kulvarlarda kırılmamış rekor bırakmayan ve kariyerine başladığı ilk günden bu yana neredeyse 20 sene en üst noktada olan bu kusursuz futbolcunun dünya futbol tarihinin en başarılı oyunucusu olduğunu kabul etmemiz gerekir.

ronaldo, rashford, bruno fernandes, pogba, martial, sancho, de gea, varane.

pep şampiyonluğu bırakır mı bilmiyorum ama ronaldo kazanmak için god mode açabilir. ingilizler sever böyle dramayı. casemiro gibi bir 6 numara olsa baya da iyi kadroları var.

im coming home felan. güzel senaryo çıkar.

Daha once belirtmistim ama burada da yazayim.

M. UTD genc ve cok istikrarsiz hucum oyunculari nedeniyle bayagi puan kaybetti gectigimiz yillarda. Ronaldo bu acidan cok yardimci olacak.

UTD bu sene 85 ve ustu puan toplarsa kimse sasirmasin.

Daha once belirtmistim ama burada da yazayim.

M. UTD genc ve cok istikrarsiz hucum oyunculari nedeniyle bayagi puan kaybetti gectigimiz yillarda. Ronaldo bu acidan cok yardimci olacak.

UTD bu sene 85 ve ustu puan toplarsa kimse sasirmasin.
Aksine xG - puan denkleminde United zirvede en şanslı olan takımdı. Yani bulduklarını atmışlar.

O veriye göre beklenti 4 ya da 5. sırada olmalarıyken 2. oldular sanırım.

Pozisyonu gole çevirme rakamları farklı olabilir ama Rashford’ın, Martial’in ve bazı maçlarda çok beğenmeme rağmen Greenwood’un çok etkisiz oldukları ve sürekli top ezdikleri maç sayısı çok fazlaydı.

ulan 2 gün oldu herif hala formayla poz vermedi

bu aksam kesin oynamaz

messi de 2 haftadir yatiyor öyle daha psg formasiyla maci yok

bizde böyle bir sey olsa coktan kiyamet kopmustu

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
Aynısını diyecektim.adamın ne bir formayla pozu var ne basın tanıtımı oldu.sanki herifi m.topuz gibi zorla getirttiler manuya.son yılların en sansasyonel transferinin pr açısından böyle sönük kalması çok ilginç

Üst Alt