Cristiano Ronaldo Resmen Juventus'ta! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo Resmen Juventus'ta!

Şöyle düşün, Ronaldo parasını dört senede alacak. Juventus her sene yeniden forma satacak ve bu adamın reklamını yapacak. Tabii bu şekilde devam eder ise, yaşı ilerledikçe ne olur bilinmez tabii.
Forma satıştan para kazanma olayı şehir efsanesi. Bir bak, Juventus kaç forma satar ve bir forma satışından forma sponsoru kaç payı alacak

Forma satıştan para kazanma olayı şehir efsanesi. Bir bak, Juventus kaç forma satar ve bir forma satışından forma sponsoru kaç payı alacak
Ilk gunde 520.000 tane forma satisi yapmislar. Asagi yukari 100 euro dan 52 milyon euro ciro yapiyor. Buradan da yaklasik 5 milyon euro Juventus'un kasasina giriyor.

Juventus 4 senede rahatlikla 5 milyon tane CR7 formasi satar. Kisaca 50 milyon euro alir ve bonservis bedelin yarisini cikartmis olurlar.

Ben işte onun bizdeki gibi olduğunu düşünmüyorum. Bir kere adamlar Euro ile alıp TL ile satmıyor. Bundan bağımsız bizden çok daha fazla forma satıyorlar. Bunun yanına şimdi Ronaldo effect gelecek, üstelik sadece İtalya içi değil global olarak.

Ilk gunde 520.000 tane forma satisi yapmislar. Asagi yukari 100 euro dan 52 milyon euro ciro yapiyor. Buradan da yaklasik 5 milyon euro Juventus'un kasasina giriyor.

Juventus 4 senede rahatlikla 5 milyon tane CR7 formasi satar. Kisaca 50 milyon euro alir ve bonservis bedelin yarisini cikartmis olurlar.
Bonservis + alacak Maaş bakılmalı olaya

Forma satış zamanlar azalacaktır, ilk sene de gibi yüksek olmaz.

Dybala yeni kontrat yapmış 5.5 milyon euro alıyor.

Arkadaş bu nedir ya
930

Ben işte onun bizdeki gibi olduğunu düşünmüyorum. Bir kere adamlar Euro ile alıp TL ile satmıyor. Bundan bağımsız bizden çok daha fazla forma satıyorlar. Bunun yanına şimdi Ronaldo effect gelecek, üstelik sadece İtalya içi değil global olarak.
Biz mesela çok düşük bir oran kazanıyoruz
..herşey forma sponsoru kalıyor :(

Her takımda böyle mi acaba...

Bonservis + alacak Maaş bakılmalı olaya

Forma satış zamanlar azalacaktır, ilk sene de gibi yüksek olmaz.
Ronaldo tum dunyaya satiyor ama, 5 milyon forma ornek olarak verdim ama onun ismi bunu basariir. Maas kismi onemli degil, onun da yarisini Fiat oduyor zaten. Bonservis bedelin yarisini forma satisi + reklam gelirleri ile 4 senede cikartirlar demek istedim sadece.

Üst Alt