Cristiano Ronaldo Tedbir Amaçlı Karantinada - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo Tedbir Amaçlı Karantinada

ElasticImpartialGrouse-size_restricted.gif

Önemli olan ronalronun etkilenmesi değil bence kuluçka evresinde bu hastalığı yenebilir Ronaldo gibi guclu, turkiyeni %90indan iyi beslenen ve sporcu bir adam bu hastalığı grip gibi atlayabilir ama sorun farklı. Bu seviye unlu bir kişi tüm Portekize hastalığı yayabilir

OKB hastalığı Korono virüsünde savaşta silahımız olabilir. Bizim toplumda oldukça yaygın olduğu düşünülürse anksiyete ile birlikte OKB'nin, Avrupa'da ki gibi olmaz diye umuyorum, iyi niyetle.
OKB hastalığından muzdarip olup bu konuda 6 aydır profesyonel yardım alan birisi olarak ne demek istediğini anlamadım.

Çoğu insanımız takıntılı olduğu için normalin 10 katı dikkat edecek bu durumda belki de.

Tabi Corono’dan belki bir tık korur da, başka hastalıklara da davetiye çıkardığını söylemek gerek.

Geçmiş olsun size de.
Teşekkür ederim. Bu OKB denilen illet sık görülen ortak septomlar haricinde insandan insana farklı takıntılar, korkular, endişeler şeklinde ortaya çıkıyor genelde. Belirli bir kalıbı yok yani. Nelere önem veriyorsan, o doğrultuda ilerliyor.

Ben bu corona meselesini çıktığından beri çok önemsemiyorum açıkçası. Gereken önlemleri alıyorum tabii ama, o kadar yani.

Üst Alt