Cristiano Ronaldo'nun gerçek dişleri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Para nelere kadir....ronwonk1.jpg
SNN0303CC-280_462873a.jpg
Ronaldo-teeth_1421749i.jpg
 
Cevap: Cristiano Ronaldo'nun gerçek dişleriParayla alakasi yok beyler :DBenim disler rezaletti, kücükken tel taktirdim bunun gibi, 2 sene durdu ve suanda cok güzeller.

Öyle cokda pahali degildi. :)
 
Cevap: Cristiano Ronaldo'nun gerçek dişleriDalga geçilecek konular değil. Şans işi bunlar. Adam annesinin karnından çıkarken bunları ayarlayamıyor. Kaldı ki yarın bir gün bir kaza geçirir hepimizi dişlerimiz yerlerden toplayabiliriz. Aşırı saçma, aşırı alakasız mânası olmayan bir konu.
 
Cevap: Cristiano Ronaldo'nun gerçek dişleriyüzyıl geçse düzelmez bu adamın dişleri vardır bir durum hacı... tek diş degil abi toptan yıkanmış parayla
 
Cevap: Cristiano Ronaldo'nun gerçek dişleriVay zenginlik para falan denilecek bir durum yok o kadar pahalı bir işlem değil bu.

Ayrıca sağlıkla ilgili bir konu iyi yapmış yani tam olarak ne diyelim bilemedim. Dişi yamuk diye dalga mı geçelim yoksa bunları yaptırmış diye zengin p.iç diye küfür mü edelim?
 
Cevap: Cristiano Ronaldo'nun gerçek dişlerisadece 12 milyonu olan veyahu zengin olan mı yaptırır diyoruz . hemen ciddi alıp ahlak bekçiligini anlamıyorum ..
 
Cevap: Cristiano Ronaldo'nun gerçek dişleriKim olursa olsun, fiziki şartlarla dalga geçilmeye müsait ve alakasının ne olduğu belli olmayan bir konu. O yüzden Kilit.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt