Cristoph Daum: ''Tek hayalim Galatasaray'ı şampiyon yapmak'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristoph Daum: ''Tek hayalim Galatasaray'ı şampiyon yapmak''

[FONT=pt_sansregular]Daha önce Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye şampiyonluk yaşatan Alman teknik adam Christoph Daum, Galatasaray'ı çalıştırmaya talip. Tecrübeli hoca, "Bu takımın başında olsam, kesin şampiyon oluruz" diye konuştu.

[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray'da artık teknik direktör Cesare Prandelli'nin görevine son verilmesi için geri sayıma geçilirken, sürpriz bir aday ortaya çıktı: Christoph Daum... Türkiye'de yıllarca çalışan ve hem Beşiktaş'la hem Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşayan Alman teknik adam, gözünü Galatasaray'a çevirdi.

KURTULUŞ REÇETESİ HAZIR!
60'ıncı doğum gününü kutlamak üzere 4 gün önce Antalya'ya gelen Daum, Sarı-Kırmızılılar'daki düşüşü yorumlarken, kurtuluş reçetesini de hazırladığını iddia etti. Galatasaray'ın müthiş bir kadrosu olduğunun altını çizen Daum, "Bu takımın başında ben olsam, bu kadroyla çalışma imkanım olsa kesin şampiyon oluruz" ifadesini kullandı.

"KENDİMİ YABANCI OLARAK GÖRMÜYORUM"
Beşiktaş ve Fenerbahçe'de çalıştığını hatırlatan deneyimli hoca, "Türkiye Süper Ligi'ni en iyi tanıyan teknik adamlardan birisiyim. Kendimi yabancı olarak da görmüyorum. Türkiye benim ikinci vatanım. Tek bir hayalim var, Galatasaray'ı da şampiyon yapmak. Bu hayalimi gerçekleştirmek için bir şans istiyorum" dedi.

ALBAYRAK DA SICAK BAKIYOR
Christoph Daum ismine, futbol şubesinin başına geçen yeni yönetici Abdurrahim Albayrak da sıcak bakıyor. Sarı-Kırmızılı idarecinin, yönetim kuruluna bugün Daum ismini sunacağı da gelen haberler arasında.

[/FONT]

daum fenerin başındayken yanlış hatırlamıyorsam 2 şampiyonluğu son hafta kaçırmışlardı.

denizlispor 1-1 fb
fb 1-1 ts

yanlışsam düzeltin lütfen

Son düzenleme:
images

Kokain alacak parası bitti galiba. Sulandığına göre :)

Anlasılan Yönetim hoca arayısında, yani Prandelli'yi her sekil kovacaklar.

En mantıklısı Terim'i geri getirmek olur. Olmaz ise tek aday Ersun'dur. Otoriter, futbolcuların gözünün korkacağı bir hoca şart.

daum'un iyi yani, alex'i oynattigi gibi sneijder'i de cok serbest oynatacaktir ve iyi verim alacaktir.

ayrica eminim ki, kanatlari bruma-olcan yapacaktir.

yani bir nevi bizim istedigimize en yakin kadroyu daum cikaracaktir.

Evet.Yalnız Denizli maçı 1-1 bitmişti.Ayrıca 3 şampiyonluğu var kendisinin.İkisi Fener'de biri Bjk'de

eyvallah renkdaş düzelttim. yalnız bişi söylimmi 2005-2006 sezonundaki şampiyonluğu fenerbahçe kaybetmedi bence Galatasarayımız kazandı !! 2 takımda o sene müthiş top oynadı . kolay değil 2 takımda 80 küsür puan topladı . en az hata yapanın kazanacağı bir lig olacaktı ve şükürki tarihimizin en anlamlı şampiyonluklarından biriydi o gece. hiç unutmam taa staddan floryaya scooterle gittim takım otobüsün arkadasından. tesislere girdik futbolcular balkonda toplara imza atıp gönderdi sahaya :) bende necatinin attığı topu almıştım ::D buda böle bi anım :D

Bundan sonra "Dünya'nın En İyi Teknik Direktörleri" listesine girebilecek biriyle çalışacağımızı zannetmiyorum. Öyle de olmalı. Çünkü bu isimler mevcut kadromuzla ve kısıtlı transfer bütçemizle başarıya ulaşabileceğimiz isimler değil genel olarak. Herhangi bir Türk ile çalışacağımızı da zannetmediğimden, geriye kalan nadir alternatiflerden biri.

Olumlu düşünüyorum.

Üst Alt