Cryptocoin Trading - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cryptocoin Trading

Takip ediyordum. Bin euro yatıraydım 7 ay önce şuan 50 katı olacaktı. 3 gün yemekten kesildiydim

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Miningde onemli olan grafik kartinin gucu yani her sene en son cikan islemci ve grafik karti ile yatirim yapmak gerekiyor iyi sonuclar icin.
Ben de 1000lirayi gececegini dusunmuyorum gecerse de olsun olsun da 1500 olsun.

Saglam oyuncu kasasinin poweri 1500w var en yuksek bildigim.
Asagi yukari bir elektrik sobasi veya klima ile ayni saatte yakacagi 1lira olsa gunde 24 yilda 720 lira yakar.
Bunun gibi iki tane cihaz 1.500lira eder. (1kw ortalama 0.4 lira falan 1.5kw 0.6 eder +vergisi vs eklenince yukaridaki fiyati sisirerek soyledim o yuzden)

20 bin liralik iki tane cihaz ile ne kadar kazanc saglanabilir orasi sorulmasi gereken.

Bana borsa gibi karisik geliyor ugrasmayi sevmedigim icin olabilir :D Gidemde projemi gelistirmeye devam edem bari
Forex oynasana

Ben anlamam ama 100 bin TL ile girip parasını 10 a katlayan duymustum

Bildiğim kadarıyla oyun bilgisayarı değil uzun yıllar açık çalışacak kadar dayanıklı Server bileşenlerine sahip bilgisayarlar tercih ediliyor.

Yani gtx 1080 takarsan muhtemelen ekran kartı birkaç ay sonra code 43 hatası verecektir

An itibariyle ben:

giphy.gif

Pfff... Mining olayı okadar da zor değil. Cloud systemi ile de yapılıyor. Bunun için özel cloud serveri sunan şirketler var. Home mining için özel acics chipi gerekiyor....ladı fazla uzatmadan bu veya benzer modeler ile oluyor --->> ProTact - Bitcoin Miner und Mining

Şu an piyasada olan en verimli model. Daha ucuz modeleride var ama onlar daha yavaş işliyor tabiki .v

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

SIACOIN nami diger SC bir gün icinde 15% artis yapti. Suan 717 satoshi degeri var ve bu hafta daha 900 cikmasi bekleniyor

Dün gece bile 840 lari gören SC bir kac saat icinde bana 100 Dollardan fazla kazandirdi yatirdigim miktar ise 650 Dollardi. Tabiki herzaman böyle olmiyacak bir gün kazanirsin diger gün kaybedersin ama sansin yaver giderse birazda sag solu takip edersen kaybetmekden cok kazanabilecegin bir ortam. Sakin yanlis anlasilmasin kimseyi girin sizde bu aleme diye davet etmiyorum ama gün gelecek bu Kriptolar istersekde istemezekde heryerde karsimiza cikacak, neden simdiden bundan faydalanmayalim?

Bilgi edinmek icin bir Forum Türkce bölümü

Türkçe (Turkish)

Son düzenleme:
Kimse ilgi göstermiyor bari biz devam yazalim. en son nokta belirli Pump grublarina dahil oldum Telegram üzeri. Pump grubu nedir derseniz. Adam önceden belirledi bir Coine grubdaki insanlarla ayni anda satin aliyor buda kücümsenecek kadar az insan degil . Ve dogal olarak da o coin bu asiri yüklemeden derhal yükselise geciyor en kötü ihtimal yüzde 5 karla cikiyorsun o alis satisdan. Günde bir kere yapiliyor bu olaylar. Simdi iki tane sekil var biri Fair pumpci olan yani bu isi düzenleyen kisi bile son an tesadüfe birakildi icin hangi coine yükleme yapacagini bilmiyoru. digeri ise önceden kendisi belirledi coine 2 veya 3 dakika önce asiri yükleme yapiyor sonra diger kisiler dagitiyor dogal olarak da o kisi pastanin büyük payini kapiyor sen yüzde 5 de kalirkene o kisi belki 50% kazanca cikiyor bu isden. Dün ilk defa denedim yüzde 5 kar ile ciktim.

Derseniz yüzde 5 kar dedigin nedirki? Eger hergün yüzde 5 kar ile cikarsan ve herzaman kazandigin parayi ana parana dahil edersen ve herzaman all in girersen katlana katlana gidiyor. Misal 500 Tl ile mi basladin yüzde 5 kar demek 25 Tl ikinci gün 525 ile giriyor karin birazda olsa yükseliyor bir ay sonunda 2000Tl geciyor. Oluda birgün tongaya basan bile heralde 2000 Tl baslangic paranin altina kadar düsecek degildir.

Son düzenleme:
Kimse ilgi göstermiyor bari biz devam yazalim. en son nokta belirli Pump grublarina dahil oldum Telegram üzeri. Pump grubu nedir derseniz. Adam önceden belirledi bir Coine grubdaki insanlarla ayni anda satin aliyor buda kücümsenecek kadar az insan degil . Ve dogal olarak da o coin bu asiri yüklemeden derhal yükselise geciyor en kötü ihtimal yüzde 5 karla cikiyorsun o alis satisdan. Günde bir kere yapiliyor bu olaylar. Simdi iki tane sekil var biri Fair pumpci olan yani bu isi düzenleyen kisi bile son an tesadüfe birakildi icin hangi coine yükleme yapacagini bilmiyoru. digeri ise önceden kendisi belirledi coine 2 veya 3 dakika önce asiri yükleme yapiyor sonra diger kisiler dagitiyor dogal olarak da o kisi pastanin büyük payini kapiyor sen yüzde 5 de kalirkene o kisi belki 50% kazanca cikiyor bu isden. Dün ilk defa denedim yüzde 5 kar ile ciktim.

Derseniz yüzde 5 kar dedigin nedirki? Eger hergün yüzde 5 kar ile cikarsan ve herzaman kazandigin parayi ana parana dahil edersen ve herzaman all in girersen katlana katlana gidiyor. Misal 500 Tl ile mi basladin yüzde 5 kar demek 25 Tl ikinci gün 525 ile giriyor karin birazda olsa yükseliyor bir ay sonunda 2000Tl geciyor. Oluda birgün tongaya basan bile heralde 2000 Tl baslangic paranin altina kadar düsecek degildir.
Satıp alttan mı alıyorsun sonra? Yalnız bu mevzu direk suç, bir şekilde patlatırlar tamam coin olayı da direk legal değil ama grup işlemi yapmak borsadaki manipülatif işlemler gibi.

Satıp alttan mı alıyorsun sonra? Yalnız bu mevzu direk suç, bir şekilde patlatırlar tamam coin olayı da direk legal değil ama grup işlemi yapmak borsadaki manipülatif işlemler gibi.
Normalde aynen öyle suc teskil etmesi gerekde heralde herkesin isine geliyorki kimsr birsey demiyor. Alis satis misal böyle oluyor bastaki kisi signali veriyor x coine yüklenecegiz diyor ve satin alma basliyor artik ne tuturursan cabukluk önemli x coini ben misal 5000 den aldim diger kisiler de aldi icin degeri diyelim 5250 cikti veya artik nereye kadar cikarsa sen kendine göre dogru zamani bulup tekrar düsmeden satacaksin misal 5300 den olay bu.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Şuan gidip bitcoin satın alan adam maldır ergen işi çünkü ve garantisi yok, canlıdan poker oynamakla aynı şey

ben şimdi gidip 50 bitcoin alıp 100.000 küsür dolar ödesem ve bu adamlar 1 hafta sonra 1 bitcoin 3 dolara düştü deseler ne yapabilirim? ağzıma aldığım ile kalır

büyük parada gözünüz varsa ve bu işi al sat ile yapmak istiyorsanız siyaseti takip edip dolar veya euro alıp satın
Efsaneyi hatirlayalim

Kripto piyasasına ilk girdiğiniz coin önemli, konuya girince aklıma geldi. İlk IOTA almıştım ve proje battı, şimdi kısmen toparladılar da o dönem % 97 falan düşmüştü sanırım ayı sezonunda, 2 dolarken falan satıp başkasına dönmüştüm. Başkasıyla girsem o dönem piyasayı bırakmazdım muhtemelen tabii aynı döneme borsa düşüşünün gelmesi de bir etkendi.

Şuan gidip bitcoin satın alan adam maldır ergen işi çünkü ve garantisi yok, canlıdan poker oynamakla aynı şey

ben şimdi gidip 50 bitcoin alıp 100.000 küsür dolar ödesem ve bu adamlar 1 hafta sonra 1 bitcoin 3 dolara düştü deseler ne yapabilirim? ağzıma aldığım ile kalır

büyük parada gözünüz varsa ve bu işi al sat ile yapmak istiyorsanız siyaseti takip edip dolar veya euro alıp satın

1619608465991.png

Üst Alt