Cryptocoin Trading | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cryptocoin Trading

Merak ettim aranizda Cryptocoin alim satim yapan varmi? Cryptocoin nedir bilmeyenlere

Bitcoin Nedir? | Coinkolik

Riskli bir piyasa ama kisa sürede büyük paralar kazanma ihtimali yüksek olan bir ortam. Bitcoin bunlarin basina gelir. 2010 yilinda 1 Bitcoin 0.10 Dollarin altinda olupda en yüksek seviyesi 3000 Dollari görmüs krallarin kralidir. Suanki degeri 1 Bitcoin 2600 Dollardir. Bunun gibi daha cok örnek var Cryptocoin piyasasinda.

Kendim Poloniex borsasinda alim satim yapmiya basladim ve tabiki birazda sans ile suanki parami 3x katladim.

Cryptoculari beklerim hep beraber para kazanalim.

Bitcoin da bu sene iyi para kazandım arkadaşın tafsiyesi ile.
Bitcoin 870euro iken aldım 2 bin euro iken satım. Bir kaç günde fırladı zaten ve şu an galiba 2.400 seviyesinde. Yaşasın bitcoin :)

Genelikle işim olmaz ama cryptocoin dünyasında

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Ethereum çok acayip uçtu. Sene başında 'sene sonunda x2 olur' deniyordu yanlıs hatırlamıyorsam, o zamanlar 50 euro falandı, şu anda an itibari ile 335 euro civarlarında. 2-3 hafta önce 200 euro civarlarında idi.

Yapmayı düşünüyorum uzun süredir ama güvenmek zor çünkü olası çöküşlerde laf anlatmak zor. Piyasa hareketli ama havada kalan coinleri ittirmek için bile piyasa var.

Bitcoin kısa sürede 3 katına çıktı şimdi biraz geriledi sanırım 10 yıl içinde 1 milyon dolar değerine ulaşacağı konuşuluyor. Ethereum da geriden geliyor.

Ben suan Siacoin dan ümitliyim SC baya bir önü acik deniliyor rakamsal olarakda daha cok düsük bir fiyati var 0.02 Dollar suan 1 SC

Yapmayı düşünüyorum uzun süredir ama güvenmek zor çünkü olası çöküşlerde laf anlatmak zor. Piyasa hareketli ama havada kalan coinleri ittirmek için bile piyasa var.

Bitcoin kısa sürede 3 katına çıktı şimdi biraz geriledi sanırım 10 yıl içinde 1 milyon dolar değerine ulaşacağı konuşuluyor. Ethereum da geriden geliyor.

Ben büyük paralar ile girmedim misal 200 Dollar ile basladim acikcasi daha acemi sayilirim bu piyasada ama bir kac twitterciyi takipe alip onlarin yazdiklarini göz önüne alarak kendi capimda yatirimlar yapip bu parayi daha 1 ay olmadan 3 katindan fazlaya cikardim. Cryptocoinin özelliki bu cok büyük yatirimlar yapmadan büyük para kazanabilirsin. Biraz sans ile uzun vadeli bir yatirimi belki 10 kati belkide 100 kati olarak geri alabilirsin.

Son düzenleme:
Ben büyük paralar ile girmedim misal 200 Dollar ile basladim acikcasi daha acemi sayilirim bende bu piyasada ama bir kac twitterciyi takipe alip onlarin yazdiklarini göz önüne alarak kendi capimda yatirimlar yapip bu parayi daha 1 ay olmadan 3 katindan fazlaya cikardim. Cryptocoinin özelliki bu cok büyük yatirimlar yapmadan büyük para kazanabilirsin. Birza sans ile uzun vadeli bir yatirimi belki 10 kati belkide 100 kati geri alabilirsin.
Zaten ülkesel durumlar böyle devam ederse daha çok artar. Hangi ülkedesin?

Türkiyede sıkıntı var mesela Bitcoin 3bin dolara vurdu sonra 2500lere döndü ama burada düşmedi fiyatı bir türlü geriden geliyor sistem biraz. Litecoin de keza iyi yükselmişti son dönemde. Kötü yanı dalgalanmalar çok sert teknolojü şirketleri zayıfladı Wall Streette diye kısa sürede 500 dolar düştü bitcoinin değeri.

Aslında benim düşüncem hepsinden 1-2 tane alıp köşeye atmaktı sanırım saklamak için özel walletlar falan da var. Bitcoini çıktığı zamanlarda alan birisi yani 2008de 30 cente mi ne almış ve şimdi servete sahip. Zamanında alalım deyip unutan bile çok var adam hesabını açtığında zengin olduğunu fark ediyor. SC yeni bitcoin olabilir o konuda aslında alt coinlerden az az alıp 10 yıl sonra bakmak lazım dediğim gibi.

Zamaninda 1 Bitcoin 1 Dollar ikene misal 100 Dollar yatirim yapsaydiniz 100 Bitcoinunuz olacakti. Bunu ortalama 2000 Dollar ile carpsaniz 200.000 Dollar ederdi sirf bir kac yil icinde. Insan düsündükce ben neden önce hic Bitcoin almadim demesi geliyor.

Zaten ülkesel durumlar böyle devam ederse daha çok artar. Hangi ülkedesin?

Türkiyede sıkıntı var mesela Bitcoin 3bin dolara vurdu sonra 2500lere döndü ama burada düşmedi fiyatı bir türlü geriden geliyor sistem biraz. Litecoin de keza iyi yükselmişti son dönemde. Kötü yanı dalgalanmalar çok sert teknolojü şirketleri zayıfladı Wall Streette diye kısa sürede 500 dolar düştü bitcoinin değeri.

Aslında benim düşüncem hepsinden 1-2 tane alıp köşeye atmaktı sanırım saklamak için özel walletlar falan da var. Bitcoini çıktığı zamanlarda alan birisi yani 2008de 30 cente mi ne almış ve şimdi servete sahip. Zamanında alalım deyip unutan bile çok var adam hesabını açtığında zengin olduğunu fark ediyor. SC yeni bitcoin olabilir o konuda aslında alt coinlerden az az alıp 10 yıl sonra bakmak lazım dediğim gibi.

Ben almanyda kaliyorum. Evet aynen öyle ya Online Wallet kurarsin kendine yada Bilgisayara bir program yükleyip oraya kurarsin walleti. Önemli olan tabiki bitcoini cok farkli kurdan almamak olacaktir. Bunun icinde yeterince Internetde satis sayfalari vardir. Benim de hedef daha degeri düsük olupda ilerde patlamaya müzait bir Coin bulup bir kac yil icinde bunun sayesinde rahat bir hayat yasamaktir:) yani uzun yatirim önemli. Bu coinler sayesinde kac tane insan Multi Milyoner oldu.

Ben almanyda kaliyorum. Evet aynen öyle ya Online Wallet kurarsin kendine yada Bilgisayara bir program yükleyip oraya kurarsin walleti. Önemli olan tabiki bitcoini cok farkli kurdan almamak olacaktir. Bunun icinde yeterince Internetde satis sayfalari vardir. Benim de hedef daha degeri düsük olupda ilerde patlamaya müzait bir Coin bulup bir kac yil icinde bunun sayesinde rahat bir hayat yasamaktir:) yani uzun yatirim önemli. Bu coinler sayesinde kac tane insan Multi Milyoner oldu.
Almanya'da olduğun için işin daha kolay. Hangi aracı üzerinden yapıyorsun işlemleri? Para geçişi ve trading ne kadar sürede oluyor?

Bu tip yatırım araçlarında tehlike herkes almaya başladığında çıkar genelde, şu an o noktaya gelmedik ama herkes duyup almaya başlarsa ciddi şekilde düşecek ve milleti bezdirip sonra yükselecektir. Bir de sanırım resmi olarak bu paraları tanıyan kurumlar ve ülkeler var onların sayısı arttıkça da daha da yükselecek. Son 3-4 yıldır yerinde sayıyordu dolar ve fedin durumu, savaş ihtimallerinden dolayı ciddi arttı son dönemde bir çekincem de o, sabırlı olmak lazım.

Biraz bakınca Btcturk ve koinim sitelerini buldum ama konuya yabancıyım bayağı.
Bu sitelerden alım yapan var mı veya başka siteler var mı ?

Almanya'da olduğun için işin daha kolay. Hangi aracı üzerinden yapıyorsun işlemleri? Para geçişi ve trading ne kadar sürede oluyor?

Bu tip yatırım araçlarında tehlike herkes almaya başladığında çıkar genelde, şu an o noktaya gelmedik ama herkes duyup almaya başlarsa ciddi şekilde düşecek ve milleti bezdirip sonra yükselecektir. Bir de sanırım resmi olarak bu paraları tanıyan kurumlar ve ülkeler var onların sayısı arttıkça da daha da yükselecek. Son 3-4 yıldır yerinde sayıyordu dolar ve fedin durumu, savaş ihtimallerinden dolayı ciddi arttı son dönemde bir çekincem de o, sabırlı olmak lazım.

Ben en son burdan almistim cünkü o dönem en iyi teklifi sunan onlardi ama suan tavsiye etmem
Buying bitcoin made easy with SOFORT, GiroPay and SEPA at LiteBit.eu!

Alinabilen yerler
coinbase.com
bitstamp.net
bit4coin.net/en

daha cok farkli siteler var ama sorun ilk almak isteyince önce bilgilerini dogrulaman gerekiyor bazilari kimlik bazilari ehliyet bazilari farkil belgeler isteyebiliyor. Bu asamayi gecince ödeme sekline göre 1-3 güne kadar sürebilir Bitcoin eline gecmesi. Aldin yerdende ya istersen direkt Poloniex gibi alim satim yapmak istedigin borsaya gönderirsin veya kendi Walletine. Bu gönderme süresi cok uzun sürmüyor en fazla bir veya iki sat icinde transfer oluyor.

Bitcoin'den zengin olan yok.

Yok zamanında 1 dolarken 100 tane alsan şimdi 2 milyon doların fln vardı diye uyduruyorlar bir de.

Alsaydınız o zaman, artık hangi hacker hacklerdi hesabınızı bilmiyorum. Yedirirler mi öyle sanal parayı?

Minning yapanlar var onlarda elektriği kaçak kullananlar zaten.

Ayrıca en aşağı 10-15.000TL'lik bir kasanızın olması lazım minning yapmak için. 30 gün 24 saat açık bir bilgisayar sisteme bağlı olarak aylık 2000-3000 kazandırıyor galiba ama aynı miktarlarda da elektrik faturası gelebilir.

Gene geldi dy.

Miningden bahseden mi oldu lan, coin basıcaz mı dedik.

Şu an trading şirketlerini yönetenlerin hemen hepsi zamanında bu işe girip sermaye yapmış adamlar. Gören de tüm coin piyasası elinden geçiyor sanar.

Şuan gidip bitcoin satın alan adam maldır ergen işi çünkü ve garantisi yok, canlıdan poker oynamakla aynı şey

ben şimdi gidip 50 bitcoin alıp 100.000 küsür dolar ödesem ve bu adamlar 1 hafta sonra 1 bitcoin 3 dolara düştü deseler ne yapabilirim? ağzıma aldığım ile kalır

büyük parada gözünüz varsa ve bu işi al sat ile yapmak istiyorsanız siyaseti takip edip dolar veya euro alıp satın

Üst Alt