Cs 1.6 Görüntü Ayarları (Yardım)


Merhaba arkadaşlar.

Ben bugün bilgisayarıma Counter-Strike 1.6 kurdum. Oyuna girdim. Bilgisayarımın ekran ayarları 1440x900 olmasına rağmen, yanlışlıkla 1920x1440 yaptım. Şu anda oyunu açıyorum. Başta çıkan iki Counter-Teröristi görüyorum ve oyundan atıyor. Ayarları oyuna girmeden değiştirme ihtimalim var mı? Mesela config i falan yok mu bunun ?Bu konunun buraya açılıp açılamayacağını bilmiyorum. Eğer açılamayacaksa herkesten özür dilerim.
 
Cevap: Cs 1.6 Görüntü Ayarları (Yardım)Merhaba arkadaşlar.

Ben bugün bilgisayarıma Counter-Strike 1.6 kurdum. Oyuna girdim. Bilgisayarımın ekran ayarları 1440x900 olmasına rağmen, yanlışlıkla 1920x1440 yaptım. Şu anda oyunu açıyorum. Başta çıkan iki Counter-Teröristi görüyorum ve oyundan atıyor. Ayarları oyuna girmeden değiştirme ihtimalim var mı? Mesela config i falan yok mu bunun ?Bu konunun buraya açılıp açılamayacağını bilmiyorum. Eğer açılamayacaksa herkesten özür dilerim.Sil yeniden kur ve birde directx yükle yüklü değilse.
 
Cevap: Cs 1.6 Görüntü Ayarları (Yardım)Counter gibi oyunu, 1920x1440 çözünürlükte açarsan sıkıntı çıkar. Çözünürlüğü 1024x768 fln yap yeterli. Ekran kartın onboard hem bu arada.
 
Cevap: Cs 1.6 Görüntü Ayarları (Yardım)Software oynuyorum Open GL ye geçince sxe açık olduğu halde ekran kararıyor not defteri hatası vermeden oyundan çıkıyor ?Silahı sağ ele alamıyorum ?Oyun açıkken masaüstüne dönüyorüm oyuna tekrar girdiğimde haya bakarak takılı kalıyor çıkıp girmek zorunda kalıyorum ?Yardımcı olursanız sevinirim.
 
Cevap: Cs 1.6 Görüntü Ayarları (Yardım)Counter mı kaldı lan ?

Harita TürleriTerörist ve terörle mücadele ekibinin farklı noktalarda başladığı, harita programları ile yapılan, genellikle bu iki grubun da zıt hedefleri bulunduğu haritalardır. Bölümlerde hedef ya karşı takımı tamamen öldürmek ya da görev yapmaktır. Her takım kendi takım arkadaşlarıyla beraber önceden haritada belirlenmiş noktalarda oyuna başlarlar. Bölümler Valve'nin resmi olarak yayınladığı,Valve Hammer Editor adlı harita yapım programı aracılığıyla oluşturulur.Başına getirilen ön eklerle haritanın türü belirlenir.

[değiştir] Bomba imha/kurmade: Teröristlerin amacı önceden belirlenmiş hedeflere bomba koymaktır. Genellikle iki farklı bölge vardır. Her turda bir teröristte bomba bulunur ve bomba kurulduktan sonra patlaması için belli bir süre geçmelidir. Bu süre içinde bombayı korumalılardır. Terörle mücadele ekibinin amacı ise bomba kurulmasını engellemek, kurulduğu takdirde de onu imha etmektir. Bomba kurulursa ve bütün teröristler ölse bile bir tane terörle mücadele üyesi bombayı imha etmez, patlarsa teröristler kazanır. En çok oynanan harita türlerindendir.

[değiştir] Rehine kurtarma/korumacs: Terörle mücadele ekibinin amacı teröristlerin önceden kaçırmış olduğu rehineleri güvenli bölgeye götürmektir. Son rehine de kaçırıldıktan sonra tur biter. Teröristlerin amacı ise rehineleri korumaktır. En çok oynanan harita türlerindendir.

[değiştir] Hapishane Modjail : Counter Teröristler gardiyan olur. Teröristler Mahkum olur. Mahkumların durduğu odalar vardır.Bir Counter Terörist komut verir. Teröristlerde silah olmaz.CT'ler komut verir.T'ler bu komutları uygular yoksa ölürler. Böylece sona kalan T'ye silah verilir.Eli T'nin almasına izin verilir. Modda bir sürü oyun şekli vardır. Yarış, simit vb. türlerde oyun vardır. T'lerin başka kazanma yolları da vardır. Örneğin isyan yapabilirler. Tabi Yakalanmadan.. Silah deposundan gidip silah alınır. Eğer T'ler gardiyanları öldürürse isyan başarılı geçmiş olur ve diğer el başlar.

[değiştir] Suikastas:Eğer gönüllü yoksa (Takım seçme menüsünde VIP seçeneği) her turda bir terörle mücadele ekibi oyuncusu VIP olur. Güçlü bir çelik yelek ve HK USP ile oyuna başlar. Terörle mücadele ekibinin amacı, başka silah kullanma hakkı olmayan bu VIP oyuncuya VIP kurtarma noktasına kadar yol boyunca eşlik etmektir. Teröristlerin amacı ise VIP'yi öldürmektir. VIP ölürse tur biter.

[değiştir] Terörist kaçış/Kaçışı engellemees: Teröristlerin amacı bölgeden kaçarak belli bir noktaya ulaşmaktır. Teröristlerin yarısı kaçmayı başardığında tur biter. Terörle mücadele ekibinin amacı ise bunu engellemektir. Harita tasarımcıları tarafından sonradan oluşturulmuş gayri resmi harita türleri:

[değiştir] Silahların yerden alındığı haritalarfy: Silah satın alma olayının kaldırıldığı ve silahların yerlerde bulunduğu haritalardır. İki takım da eşit şartlarda başlar ve amaçları karşı takımı tamamen öldürmektir.awp: Aynı Fy harita tipine benzer fakat yerde bulunan silahlar sadece AWP olanlardır. Genellikle iki takım arasında geniş bir boşluk bulunur. İki takım da eşit şartlarda başlar ve amaçları karşı takımı tamamen öldürmektir.he: Tıpkı Awp harita tipine benzer fakat yerde bulunan silahlar sadece el bombalarıdır. İki takım arasında boşluk (Bazen kırılmayan ya da kırılabilen cam) bulunur. İki takım da eşit şartlarda başlar ve amaçları el bombası atarak karşı tarafı öldürmektir.gg:Açılımı gun game olan modda amaç yeni silahlar açmaktır. 3 yada 2 adam öldürüldüğünde bir sonraki silah alınmaktadır. Ayrıca oyunda bıçak ile öldürme olursa, bıçaklanan oyuncudan 1 level düşürülür ve bu level bıçaklayan oyuncuya verilir. Oyundaki son level "bıçak"'tır. Oyuncu bıçak levelinde 3 yada CSS de 1 oyuncu bıçaklarsa oyun biter, diğer gg haritası açılır...

[değiştir] Kayarak ilerlenen haritalarsurf: Oyuncular çeşitli şekilde hazırlanmış rampa benzeri objelerde kayarak ve çeşitli yerlere ulaşarak silah alır ve düşmanı öldürmeye çalışırlar.War3: Bu oyun amaci exp kazanmaktir bunu karsi takimin oyuncularini oldurmektir exp ile gorunmezlik karsi takimin base sinde baslama ya da dusman kılıgına gırme gıbı ıtemler satın alınabilir/ Kazanowa

[değiştir] Atlamalı haritalardeathrun: Terörle Mücadele önüne çıkan engelleri aşmayı dener, teröristler bunu bastığı düğmelerle çeşitli yollardan engellemeye çalışır, eğer terörle mücadele başarılı olursa en sonunda teröristin olduğu bölgeye ulaşır ve teröristi infaz eder.

[değiştir] HileCounter Strike, hileciler tarafından çıkışından itibaren hile yapılma yolları aranan bir oyun olmuştur. Oyun içinde, hile, kullanıcıların bazı programlarla yaptıkları "hack" olarak bilinmektedir.Sıkça karşılaşılan hileler:* Duvar hack, oyuncuların duvarların içinden görmesini sağlar. Bu, normalde görülmez cisimleri göstererek ya da duvar kaplamalarını saydamlaştırarak çalışır.

* Hız hack, oyuncunun hızını arttırır. Bu, sunucuya hatalı datalar yollanarak yapılır.

* Tepme yok, silah fiziksel özelliklerini kaldırarak tepmesini engeller.

* Saçılma yok silahın x ekseninde kıpırdamadan hareketini mümkün kılar.

* Hedef botu, oyuncuların bulunduğu yere otomatik nişan alır.

* ESP, düşman hakkında bilgi sağlar, örneğin sağlık, isim, uzaklık ve haritada yerdeki silahlar.

* Namlu hack, bir çizgi olarak düşmanın baktığı yeri gösterir.

* Anti-flaş and anti-duman, flaş ve duman bomba efektlerini kaldırır.Valve Hile Karşıtı Sistemi'ni (VAC) uygulamaya geçirdi. Bu sayede, VAC korunumlu sunucularda, hile yapan oyuncuların hesapları kalıcı olarak engellenmekte ve VAC korunumlu başka hiçbir sunucuya girmeleri otomatik olarak yasaklanmaktadır.

Oku da ogren;)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt