Cübbeli Ahmet Hoca Tutuklandı ! Tutuklanma Nedeni? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cübbeli Ahmet Hoca Tutuklandı ! Tutuklanma Nedeni?

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hocaadıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Karagümrük çetesi operasyonu kapsamında gözaltına alındıktan sonra bugün çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün de ifadesinin alındığı çete ve fuhuş operasyonunun ilginç ayrıntıları ortaya çıktı. Polisin hazırladığı fezlekeye göre Ünlü’nün adamları Hoca’ya seks yapması için kadın ayarlıyordu.

kadınları katalog la fas tan getiriyolarmış ben her zaman derim rusya ukrayna falan hikaye fuhuş olan en çok ülke kuzey afrikadaki arap ülkeleri her mahallede kerhane var

Cevap: Cübbeli Ahmet Hoca Tutuklandı ! Tutuklanma Nedeni?

Tutuklanma nedeni şerefsizliği. Ya bu adamlara inanan manyaklar var. İnanılır gibi değil

Bu adamın muhabbetini ve muhabbet tarzını çok seviyorum :)

Yaptıysa da çeksin cezasını ama hapiste malzeme bol olur şimdi, ceza alırsa çıktığında anlatacak şeyleri olur onları da dinleriz :) :eek:

anlattıkları şeyler doğru ama uygulama safhasında kendi yaz çizmiş galiba:), bakalım görelim bana pek inandırıcı gelmedi bu iddaalar.

Oldum olası sevmem uçkuruna düşkün din adamını. Ama insandır olabilir, bilgisine de güvenirim fakat bazı zaman bildiklerini kendi istekleri konusunda da yorumlamıyor değil. Uzun süre çıkmasın, Tr bir beladan daha kurtulmuş oldu.

nefret ederim pis heriften.. şu ülkede bu adama inananlar dinleyenler var birde yazık..

Lütfen hakaret etmeyelim, müridi binlerce kişi var. cık cık cık. komple bunların hepisi!11!birbir

numan avatarındakiadam Atatürk'e hakaretler eden dilipak değil mi?

numan avatarındakiadam Atatürk'e hakaretler eden dilipak değil mi?

way bunu bilen birisi çıktı, sanırım bu adam yüzünden 1 ay ceza aldım emin değilim. sevdiğimden koymuorm aslında aksine sewmediğimden koyuorm, bundan önce de cübbeli efendimiz! wardı

sen gene de koyma dostum, gördükçe sinirlerim bozuluyor.

Komiser-Feto.jpg

dün arkadaşın bakkal dükkanında otururken bir gerzek geldi koşa koşa. aynen şu dialoglar yaşandı.

GERZEK:-abi stv yi açsanıza, yada stv haber'i açsanıza

BEN: -hayırdır kardeş

GERZEK:- fatih camisinde hocamız cüppeli için dua var, kesin bağlanırlar.

BEN:-Öldü mü ki neyin duasını yapıyorsunuz.

GERZEK:-Aman abi.

BAKKAL: -Lan oğlum s....r git şurdan, mal.

Cemaata bağlanma girişimi başarıyla sonuçlandıysa konu kilitlenebilir..

Üst Alt