Çubuklu Forma mı Parçalı Forma mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çubuklu Forma mı Parçalı Forma mı?

Yeni sezonda hangisini görmek istersiniz ? Ben açıkçası o 4 yıllık görkemli yıllarımızdaki çubuklu marshall formasını oldukça özleyenlerdenim.

tugay5.jpg

Cevap: Çubuklu forma mı Parçalı mı?

Parçalı tabiki.GS'ımızın sembolü parçalıdır.

Önemli olan Arma ve o ruhu taşıyan futbolculardır.Yoksa deplasman formamız felanda olmamalı. :asd:

Çubukluya geçiş olmalı bu sene.Hem eminim daha fazla satacaktır çünkü millette zaten parçalı var fazla bi değişiklik olmayacağı için genelde tercih edilmeyecek.

Çubukluda yakışıyor. Lakin parçalı ile kıyaslamak hıyanet olur

parcali10.gif

Ne hıyaneti evlat? Geçelim bunları.

Formayı kutsal görüyorsan reklam felanda aldırtmayacaksın o zaman.Yok hayır öyle değilse çubukluda olabilir Parçalıda.

Hatta çubuklu formayla G.sarayın en iyi olduğu dönemler yaşanmıştır oda efsane sayılır.

Formayı kutsal görüyorsan reklam felanda aldırtmayacaksın o zaman.Yok hayır öyle değilse çubukluda olabilir Parçalıda.

Hatta çubuklu formayla G.sarayın en iyi olduğu dönemler yaşanmıştır oda efsane sayılır.

Reklam almayalım yanlısıyım zaten. Ayrıca başarının anısına arada bir yapılır da efsane olmaz.

Ben alalım demiyorum ki zaten reklamı. Karşıyım bende.

Formada da efsane falan olmaz .2,3 tip forma vardır. Köklü takımlar bunu benimserler diğerleri çeşittir , fantezidir , satış propagandasıdır.

Boca , Ajax falan filan işte

Şahsen ben her ikisininde olmasından yanayım. Parçalı forma zaten klasik formamız, oldum olası çubuklu formaları hep beğenmişimdir.

Üst Alt