Çukur | Show TV - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukur | Show TV

Dizi güzel, hikayesi de iyi ama çok fazla gereksiz uzun. Bizimkiler yabancı dizi gibi çekebilseler süper olacak ama olmuyor. Misal sırf Vartolu'nun hikayesi 2 sezon sürer ama 15 bölümde anlatılıyor her şey. Tam sezon finali yapılacak sahne.

YouTube

Bi bölüm 2 saat oldugu icin hikayenin uzun sürmesi izleyici acisindan kötü olabilir,sonucta reytinge bakiyor bu isler.

Ama yazdigin gibi dizinin hikayesi saglam

Bi bölüm 2 saat oldugu icin hikayenin uzun sürmesi izleyici acisindan kötü olabilir,sonucta reytinge bakiyor bu isler.

Ama yazdigin gibi dizinin hikayesi saglam

Bir bölüm neden 2 saat mesela ? Düşünsene Breaking Bad dizisini biz Türklerin çektiğini, 1 sezonda biterdi ve toplam 30 bölüm sürerdi. Süre uzun olunca gereksiz sahneler ve yan karakterler ortaya çıkıyor. Sonra dizi sektörü gelişmiyor.

Bir bölüm neden 2 saat mesela ? Düşünsene Breaking Bad dizisini biz Türklerin çektiğini, 1 sezonda biterdi ve toplam 30 bölüm sürerdi. Süre uzun olunca gereksiz sahneler ve yan karakterler ortaya çıkıyor. Sonra dizi sektörü gelişmiyor.

Neden 2 saat oldugunu bilmiyorum belki de kurallar böyledir ama dedigin gibi gereksiz sahneler ve yan karakterler ortaya cikiyor.

Bu hafta mesela diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor,büyük ihtimal sena'nin abisi cikacak

daha diziye hapisteki cumali girecek, ayrıca bi de Selim'in oğlu akın var hapiste o da girer.
Gazeteci kız ve aliço'nun da akrabaları-düşmanları vardır.

al sana 40 bölüm daha :D

izlemedim ama 8.günü izledikten sonra bu diziyi izlemeyi de düşünmüyorum.8.gündeki tempo şahane,senaryoda eksiklikler olsa da güzel.oyuncu kadrosu mükemmel.ve cem davran abimiz lord baelish gibi döktürürken ay yapımın 8.günü çukurla aynı günden ayıracagını düşünüyorum.

8.gün bu tempoda giderse alt edecek hepsini.siyah beyaz aşk,yasak elma gibi ergen dizileri kalkar bikaç bölüme zaten.atvde diye önyargılı olmayın mutlaka izleyin.

Son düzenleme:
Ilk bolumu izledim ama biraktim. Icerde'den dahami iyi?

İçerde'yi izlemedim ancak izleyen çoğu arkadaşım, Çukur'un daha iyi olduğunu söylüyorlar. İçerde ayrıca uyarlama bir senaryoydu, Çukur öyle değil. Sadece dizinin ilk bölümlerinde Godfather esinlenmesi veya göndermesi var diyebiliriz. Misal hastane sahnesi güzel bir göndermeydi bence.

Ben icerde dizisini de bastan sona kadar izledim,cukur'u da izliyorum.

Ben cukur'un cok daha iyi bir dizi oldugunu düsünüyorum

Vartolu :cool:

DaCZt3oW4AA2CfL.jpg

O nasil bir sezon finaliydi

Neredeyse bütün oyniyanlari öldüreceklerdi, o gizemli baba kim oluyor vurdu kirdi heryeri tas üzerinde tas birakmadi

Üst Alt