Çukur | Show TV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukur | Show TV

Baykal olabilir cünkü yanlis hatirlamiyorsam ölüsü görülmedi ama beni pek tatmin etmez, sonucta tekrar baykalin cikmazi isi gizemli tutmaz ve baykal bildigin korkakin tekiydi. Daha cok baykalin arkasinda duran güc olabilir.

Cumali deniliyor bu gizemli kisi icin, burda yüzük den bir nevi cukurun farkli simgesi olmasindan kaynaklanabilir ama Cumali ne ara cikti hapisden ne ara böyle güce sahip oludu? ve gercekten cumali ise ailesi ona tam olarak ne yapmis olabilir böyle bir katliyam gerceklestirmesi icin?

Baykal olabilir cünkü yanlis hatirlamiyorsam ölüsü görülmedi ama beni pek tatmin etmez, sonucta tekrar baykalin cikmazi isi gizemli tutmaz ve baykal bildigin korkakin tekiydi. Daha cok baykalin arkasinda duran güc olabilir.

Cumali deniliyor bu gizemli kisi icin, burda yüzük den bir nevi cukurun farkli simgesi olmasindan kaynaklanabilir ama Cumali ne ara cikti hapisden ne ara böyle güce sahip oludu? ve gercekten cumali ise ailesi ona tam olarak ne yapmis olabilir böyle bir katliyam gerceklestirmesi icin?

Cumali degil

Baykal da degildir büyük ihtimal yeni bir karakter

Peki o gizemli sahiz kim olabilir yamacin yanindaki olan? Benim tahminim selimin oglu, onuda hic görmemistik simdiye kadar

Cumali

Vartolu, Cumali ve Yamaç'ın tepeden bakıldığında Türkiye'nin dört bir yanına yayılan Çukur'un dövmesi formunda yürüdükleri dakikalar ise salonu yeniden alkışlara boğdu.

Haberturk'te yaziyor,bende cumali'nin oldugunu dusunuyorum zaten

Cumaliydi o yuruyen eleman. Buyuk ihtimal ufuk bayraktar olacak canlandıran.
Katliamı yapan da baska bi eleman katacaklar gibi diziye

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), 2018 yılının ilk 6 ayında en çok şikayeti diziler için aldı. En çok şikayet edilen dizi, Çukur oldu.

Adamdır.

11325898_1402404270086841_1578583216_n.jpg

Üst Alt