Çukur'a Reytinglerde Büyük Şok: Çakıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukur'a Reytinglerde Büyük Şok: Çakıldı

Söz Total’deki yerini korurken, Çukur’da yaşanan düşüş dikkat çekti!Total’de Söz 1., Yasak Elma 2. ve Survivor 3. sırada yer aldı.Fox TV'nin yeni fenomeni Yasak Elma, her geçen hafta yükselişini sürdürüyor. Gelecek sezonu garantileyenlerde. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Söz'ü yerinden edebilene aşk olsun. Show Tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur ise bu hafta en büyük düşüşünü yaşadı. TV 8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Survivor'da ise eleme heyecanı yaşandı

cukur.jpeg

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tv izlemiyorum yıllardır can sıkıntısından söz ve çukur u takip ediyorum bazen . Çukur un çakılmasınınrıza ile alakalı olduğunu düşünmüyorum bildiğin dizi pembe diziye dönüştü kaç bölümdür izlememesi normal

Tepki Riza'nin ekmegine veya sanatina degil, kendisine olmaliydi.
reytinglerdeki dusus aslinda ne kadar mankafa, sanata deger vermeyen, kisiyi yaptigi icin degil ne oldugu icin cezalandirmaya kalkisan ve bunu yaparken boburlenmekten karni catlayan bir toplum.
dayaga karsiyim ama bazen tekme tokat dalasim geliyo hepinize

Rıza feyza fark etmez, çok varoş bir dizi zaten izleyenler ile arkadaşlığımı sonlandırdım.

Hatta bizim ülkede ki TV'leri izleyenlerle muhatap olmuyorum genel olarak.

Üst Alt