Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi ! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi !

Cevap: Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi !

Yeter artık ne olur bir şeyler yapın...:(

Allah şehitlerimize rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.

Bu ülkede ne hükümet ne de ordu terörü bitirmek istemiyor.Aksine beni kimse inandıramaz.40 yıl olmuş hala sıcak bölgeye deneyimsiz erler gönderiliyor,40 yıl olmuş hala boş dağlar taşlar bombalanıyor,geniş çaplı operasyon düzenlenmiyor.Bırak kardeşim,sadece bu geçen 8 ayda 175 şehit verilmiş,100 bin kişiyle yapacağın operasyonda bile 175 şehit vermezsin.Elin iranı operasyon başlatsın,sınır ötesi tezkeresi de var bildiğim kadarıyla.P k k nın üslerini çapraz ateşe tutmak varken,bizimkiler izliyor.Olan fakir ailelerin çocuklarına oluyor.Bu ülkede bedelli asker olmamasına rağmen,1 tane zengin ailenin çocuğunun şehit olduğunu ne gördüm ne duydum.

İster faşist deyin ister başka bir şey.Ben sıkıldım bu pisliklerden.Şeytan diyor savaş suçunu falan yok say yağdır bütün kamplarına napalmi.Alev çemberine al şerefsizleri.İngiltere ve Abd'nin 2. Dünya Savaşı'nda Dresden'da yaptıklarını yap bunlara(o yapılanı savunmuyorum tabi).Kimisi yanmaktan gebersin kalanlar da oksijensizlikten.İçlerinde zerre insanlık kalmayan kahpeler bundan daha azını hak etmiyorlar.

Üst Alt