Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukurca'da saldırı: Şehit sayısı 11'e yükseldi !

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde gerçekleştirilen saldırıda 7 asker şehit oldu.

Hakkari-Çukurca karayolunda meydana gelen mayınlı saldırıda 7 asker şehit oldu.

Edinilen bilgiye göre, patlama, Hakkari-Çukurca karayolunun 15'inci kilometresindeki Vali Erdoğan Gürbüz Çeşmesi yakınlarında bu sabah saat 09.00'da meydana geldi.

Askeri konvoyun geçişi sırasında meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 1 asker hayatını kaybetti, çok sayıda asker de yaralandı.

Yaralı askerlerden 6'sının daha hayatını kaybetmesi üzerine şehit sayısı 7'ye yükseldi.

:mad:

Cevap: Çukurca'da saldırı: 7 şehit!

pardonama RT @ladyimam: ROJ TV *** ya eylemleri 14ten sonra yapmayın yetişmiyor diye ricada bulunuyormuş. 19 hours ago · reply · retweet · favorite

böyle şeyler yazılıyor. inanamıyorum yahuuuu.

ben ne diyeyim bu hükemete yahuu. yazıklar olsunn.

başımız sağolsunn

Yetmedi mi daha kaç tane gencecik insan ölecek.Artık masaya yumruğu vurma vakti.Allah rahmet eylesin,geride kalanlara sabır versin

Bıktım arkadaş vallaha bıktım.Ne yapılacaksa yapılsın artık.Kaç yıldır şu it s.ylarının köklerini kurutamadık bi türlü

Çukurca'da saldırı: 8 şehit!

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde gerçekleştirilen saldırıda 8 asker şehit oldu.

Hakkari-Çukurca karayolunda meydana gelen mayınlı saldırıda 8 asker şehit oldu.

Edinilen bilgiye göre, patlama, Hakkari-Çukurca karayolunun 15'inci kilometresindeki Vali Erdoğan Gürbüz Çeşmesi yakınlarında bu sabah saat 09.00'da meydana geldi.

Askeri konvoyun geçişi sırasında meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 1 asker hayatını kaybetti, çok sayıda asker de yaralandı.

Yaralı askerlerden 7'sİnın daha hayatını kaybetmesi

Yeter artık. Ne zaman bitecek bu bela?

Birde şov yapıyorlar Müslüman ayağına "Ramazan hürmeti" falan. Sen müslümansan müslümanı öldüreni elinde yetkivarken yok edersin taraftara oynama Başbakan !

başlarım böle yönetim tarzına müslman ayağına ülkede gençlik kurudu be hep şehit şehit bukadar korkak bir yönetim hkümet görmedim be tüüh bunlara

Bu şerefsizlerin Türk olmadığını geçtim herkez biliyor zaten ama Müslüman da değiller. Müslüman olan adam Ramazan ayında bu kalleşliği yapamaz. Burada yazılacak çok şey çok küfür var ama neyse

Aldıkları 1 senelik tezkere dolacak. Hala operasyon yok. Ben artık umudumu kesiyorum. Umarım orada asker olan arkadaşıma birşey olmamıştır.

Nasıl bir duygudur bu arkadaş. Ben sayamadım kaç oldu gerçekten ? 30 günde 50 şehit mi ! Ya biz bu işi beceremiyoruz yada ne olacak daha çok gencimiz var diye başımızdakilerin sesi çıkmıyor ! Allah sonumuzu hayır etsin...

Bu bizim iç meselemiz değilki değilmi hiç derdimiz kalmadı Suriye iç meselemiz oldu yazık çok yazık. Allah Rahmet Eylesin yakınlarınada sabır versin

Kararlılığımız artarak devam ediyor beyler... :ays:

Hem ne olmuş ki sanki, biz Suriye'ye falan bakalım... Suriye bizim iç meselemiz, p k k önemsiz...

Bunlar malesef artarak devam edecektir. Hele ki Karayılan namussuzu elimizdeyken ( kuvvetle muhtemel ya öldürüldü yada ciddi bir pazarlıkta kullanılacak ). Hükümet üyeleri omzu gökteki yıldızlar kadar kalabalık komutanlarımız ise sadece bu işi rutin işleri gibi görmeye devam ede dursun Abd 8 askeri için dünyaları yıkardı. İşin siyasi tarafına hiç girmeyeceğim ama konuştugumuz da yada konuşuldugunda da birşey değişmediği gerçek. İllaki bu terör olayların da bir Hükümet üyesinin, Yıldızı bol ama basireti sıfır komutanlarımızın veyahut bir vekil amcamızın oğlu ŞEHİT düştüğünde mi olaya ciddi adım atmamız gerekiyor. Aaaa unutmuşum kap-kaç olayı bile bir hükümet vekilinin karısı ve kızına yapılana kadar suç sayılmıyordu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ulan uluslararası bi savaş olsa savaşsak bi ülkeyle bu kadar kayıp vermeyiz ama ortada savaş yok her gün şehit haberi geliyor adama en çok da koyan bu. Şerefsizler erkek gibi çatışmıyorlarki çatışsalar alayı geberecek yapabildikleri anca mayın döşe, sinsi tuzak kur arkadan vur ve karakol baskını adi şerefsizlerin

Arkadaslar merak etmeyin gençlik kurumaz en az 3 cocuk diyor millet 500 lira maasiyla dinliyor , gençlik azalmıyor ama nitelikli genc azalıyor hepsini kendilerine çeviriyorlar ! Off ulan 8 adam birden

Üst Alt