Culio,Baroş ve Pino Soruları Yanıtladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio,Baroş ve Pino Soruları Yanıtladı

Cevap: Culio,Baroş ve Pino Soruları Yanıtlıyor Ntvspor l CANLI

Pino:Sonuçlar kötü gelince bu tür haberler hep çıkıyor.Haberlerin hepsi yalan,dün antremandan önce kendimi iyi hissetmiyorum ve izin alarak dinlenmeye gittim..Bundan sonra yapmamız gerekn şey en iyi şekilde antep maçına hazırlanmak.

Culio: Önümüzde gaziantepspor ile çok önemli bir maç var ona motive olmalıyız.Maçtan sonra gergindik barosu sakinleştirmek istedim.Başka birley olmadı.

Baros:Tabi bu tür yalan haberler çıkarsa gülüp geçiyoruz.Hiçbir sıkıntı yok..Türk basınında bu tür şeyler yazılması beni yıpratıyor.Arkadaşlarımla hiçbir problemim yok..Yönetimle konuşmak istiyorum kimseye röportaj vermeyecem gerekirse
..

GSC

Herşey tamam da. Bu baya ilginç neden gitmiş o muamma.

Baros adam gibi adam hakkaten ya, kaç yabancı şöyle kızıyor kendine maçtan sonra.. Bu kavga olayını dün serhat ulueren şerefsizi söylemişti bakalım bu akşam konusu geçicekmi

Sence böyle bırakır mı Serhat bu olayı, en az 35 haber yapar ''Culio-Pino-Baros arasındaki sır perdesini biz aralıyoruz'' tarzında.

Sence böyle bırakır mı Serhat bu olayı, en az 35 haber yapar ''Culio-Pino-Baros arasındaki sır perdesini biz aralıyoruz'' tarzında.

perdenin arasından el mago sana göstercek sihirbazlığını :) serhat abi ayıp bee bide galatasaraylı olacaksınn. sende muhalefete uydun yıpratmak için yıpratıyosunn

Cevap: Culio,Baroş ve Pino Soruları Yanıtladı

Gaziantepi yenin yüzümüzü bir kerede olsa güldürün aslanlarım..

Aklıma Caner ve Arda geldi.

Ads%C4%B1z-crop.jpg

Aklıma Caner ve Arda geldi.

Ads%C4%B1z-crop.jpg

aklıma hakan şükür-alpay geldi..

alpay burun kırar hakanla kankidir yinede...

bizimkiler iyi yinedee.. hep mustafa sarp halt yemesii. antremanda baros dalar- zan kazım dalar- cana pas atar sarp çarpar bu ne güzel takımm....

vallah hollwood geçtikkk oscar alacak bir takım filmi izliyoruz..

filmin adı : "GELECEĞİ OLMAYANLAR"

YALAN-İHTİRAS-MACERA

yapımcı: adnan polat

direktör: adnan sezgin

yönetmen: hagi

baş oyuncular: fantastik hareketler prensi "m.sarp"

el mago sakatlar sihirbaz" pino"

oz büyücüsü"kewell"

kral velihattı " baros "

turist ömer " zapata "

son 3 yılın en büyük prodüksiyonuuu çok büyük maliyet-- az bilet sayısıyla sanatsal gösterim tt arena..

:)

GS TVyi izleyemiyorum NTV Spordan canlı yayınladılar ama benim haberim olmadı. Ödevlerim çoktu.Şu an Kimyayı yazana da hocama da küfür etmek istiyorum ne bitmez ödevmiş ya...off:(

Ultraslan neden bişey demiyor bu adamlara anlamıyorum arkadaş ya. bi kere ahmet çakara köpek dediler başkada bişey dedilermi hatırlamıyorum

O şerefsiz Serhat Ulueren mahalle karıları gibi.Nerde kulaktan duyma dedikodu varsa gerçekmiş gibi gösteriyor.O kel kafasını kırmak lazım.Ampul.

Üst Alt