Culio,Baroş ve Pino Soruları Yanıtladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio,Baroş ve Pino Soruları Yanıtladı

Galatasaray'ın üç yabancı futbolcusu Baros, Culio ve Pino, İstanbul BB mağlubiyetinden sonra yaşananlarla ilgili ortaya çıkan iddialara cevap verdi. Galatasaray TV'ye konuşan futbolcular son durumu kendi ağızlarından anlatarak, yazılanların yalan olduğunu ifade etti.

"BEN SADECE PERFORMANSA KIZDIM"

Baros: Kaybettiğimiz bir maçın ardından moralimin bozuk olması çok normal. Ben maç yüzünden kızgındım, hiçbir futbolcuya değil. Gazete ortada olmayan bir problemi bulmaya çalıştı. Böyle bir şey yoktu. Ben hiçbir zaman Pino'ya ya da Culio'ya bir şey söylemedim. Yazılanlar tamamen şaçmalık. Ben performansa kızgındım. Maçın ardından Culio geldi ve sakinleşmemi söyledi. Haklıydı da.Türk basınına gerçekten saygı duyuyorum ancak aynı saygıyı da onlardan bekliyorum. Gerekirse yönetim ile konuşucam ve istemesek de bazı yaptırımların uygulanmasını isteyeceğim" dedi.

"ÇIKAN HABERLERİN TAMAMI YALAN"

Culio: Ne yüzümde ne de başka bir yerde yara bere yok. Çıkartılan haberlerin tamamı yalan. Böyle bir mağlubiyetten sonra sinirlenilmesi de normal. Ama aramızda hiç bir terslik olmadı. Şimdi karşımızda Gaziantep maçı var ve bizim için önemli olan o maçı kazanmak. Maçın ardından ben Baros'un yanına giderek sakinleştirdim ve telkin etmek istedim. Başka da bir şey olmadı kesinlikle.

"BASIN SAYGIM SONSUZ AMA..."

Baros: Benim Türk basınına saygım sonsuz. Ama arkadaşlarımla aramda hiçbir sorun yok. Olmamış şeylerin yazılmasına çok üzülüyorum. Benim saygım sonsuz ama ortada olmayan şeyleri de yalan üreterek yazabiliyorlar.

"BEN HOCAMDAN İZİN ALARAK GİTTİM. HİÇBİR TARTIŞMA OLMADI"

Pino: Bu tip haberleri şu şekilde anlayabiliyorum. İşler istendiği gibi gitmediğinde bu tip haberler her yerde çıkabiliyor. Ama bu haberler tamamen yalan. Biz aramızda bir sorun olmadığını göstermek için buradayız. Ben antrenmandan önce kendimi iyi hissetmiyordum ve hocamdan izin alarak tesislerden onun izniyle ayrılarak eve gidip dinlendim. Bizim en büyük görevimiz iki gün sonraki Gaziantep maçına hazırlanmak ve oradan alacağımız galibiyetle iyi bir yola girmek.

Yapılan açıklamaların ardından 3 futbolcumuzda samimi bir şekilde bir arada poz vererek asılsız haberlere son noktayı koydular.

249842203.jpg

GSC Haber

Cevap: Culio,Baroş ve Pino 17:00 da GSTV de Canlı Yayında.

takim caddi tiyatrosu olmus, 1 hafta huzur istiyorum len, 1 HAFTA !!!! COKMU ISTEDIM?

Baros ve Culio çekişir, Pino kesin dayak yer.. Baros az bir puan farkıyla dövüşü kazanır..

Bundan sonra da Barış, Ayhan, Mustafa Sarp dövüşü izlemek isteriz..

İsteyenler twitterda sorularını yollayabilirler GalatasaraySK account'ina..

Demek olay doğru bizimkiler çıkıp anlaştık , her takımda olur böyle şeyler der .

Ben seviyorum böyle olayları.Bir kere görmedim servet'in birileriyle çıkıştığını.Ruh gibi dolaşırlar.Baros sahipleniyor takımı. Kavga olayı yalandır ama tartışma olmuştur.

Ben seviyorum böyle olayları.Bir kere görmedim servet'in birileriyle çıkıştığını.Ruh gibi dolaşırlar.Baros sahipleniyor takımı. Kavga olayı yalandır ama tartışma olmuştur.

Ben seviyorum diyememde , bende Barosu haksız bulamıyorum burda adam herkez gördu maç boyuncu kaç kere koşu yaptı eleriyle işaret yaptı ama top atan olmadı 1 tek Sabri attı onuda gol yaptı...Git kavga et demiyorum ama adam haklı olarak isyan eder.

Bugün yayınlanan bazı gazetelerin spor sayfalarında ve dün gece yayınlanan bazı spor programlarında yer alan futbolcularımızın birbirleriyle yumruklaştığı, küfürleştiği, olayların çıktığı, Florya’da program dışı idman yapıldığı şeklinde yer alan bu tip ve benzeri haberlerde bahsi geçen olaylar hiçbir şekilde gerçekleşmemiştir.

Medya organlarında birbiri ardına yalan, asılsız, abartılı, Galatasaray’ı "kontrolden çıkmış" durumda göstermeye çalışan zincirleme haberlere yer verildiğini büyük bir şaşkınlıkla takip etmekteyiz.

Ne yazık ki yenilgiyle sonuçlanan talihsiz bir lig karşılaşmanın ardından üretilen bu haberlerle yaratılmaya çalışılan izlenim, Florya’da büyük bir kaos ortamı bulunduğuna spor kamuoyunu inandırmaya çabalamaktır.

“Haber” adı altında yapılan bu yayınlar, akıl almaz bir yıpratma operasyonunun parçasıdır: “Birbiriyle kavga eden, antrenmana iştirak etmeyen, Başkan’ın yaptığı toplantıya katılmayan, kendilerine verilen “borcu yoktur” kağıdını imzalamayarak adeta kazan kaldıran, adeta bir 3. sayfa gazete haberi gibi soyunma odasında yumruk yumruğa kavga ederek “kanlar içinde kalan” futbolcular! ”

Bu tür gerçekleşmemiş hayal ürünü haberlere konu edilen olaylarla gündem yaratarak Galatasaray Futbol Takımı ve camiası yıpratılmaya çalışılmaktadır.

Değerli Galatasaraylılara ve spor kamuoyuna açıklamak isteriz ki bu açık bir karalama kampanyasıdır. Bu ve benzeri haberlerin 2 gün sonra oynanacak olan takımımız için önemli bir Türkiye Kupası karşılaşması öncesinde yapılması gerçek niyeti de apaçık ortaya koymaktadır.

Bilinmesini isteriz ki, yukarıda örnekleri olan başlıklar ve içeriğinde hayal gücü sınırlarını zorlayan satırlarla; spor haberciliğinden çok magazin gazeteciliğini çağrıştıran ve kaynağı belirsiz yabancı internet sitelerine sayfalarını teslim eden bakış açısı Galatasaray’dan daha çok basın etiğine zarar vermektedir. Unutulmasın ki bu anlayış ürünü sayfalar güvenilir olmadıkça okur bulamayacaklardır.

yalanlandı dağılalım.

olurmuuu yahuuu--- *****iii medyaaa bize saldırmıya çalısıyorrr.. bu takım seneye şahlansın tt arenada siz 5 tane gömmek and oldu. çok havalandılarr. kanarya sezonu seneye açılıyorrr görücemmm bunada başarı dıyorlarrr.....

Fenerli medya desek adamların rakibi değiliz ki şu anda neden böyle bi haber yapsınlar?

Kavga değil o basının abartması ama tartışma olayı doğru bildiğim kadarı ile basın sadece abartıyor..ibrahimler olayı gibi büyütüyorlar alakası yok..yalanlamada geldi zaten..

Fenerli medya desek adamların rakibi değiliz ki şu anda neden böyle bi haber yapsınlar?

Rakiplikle alakası yok, fenerli medya dediğin, her zaman karıştıracak bizi, her zaman sorunlar, kaos ortamı, vurdukça vuracak, Baros'a saldıracak ki, en kaliteli oyuncumuzla da aramızı bozsunlar, takımımızdaki en ufak sıkıntıyla bile mutlu oluyor onlar.

maça iki gün kala saldır galatasaraya.. yok kewell neill hagi varsa kalmam demiş yok stancu 300 yok baros pino kavga etmiş ayıp be!

Pozisyonlari tartistik,hicbir sekilde kufurlu veya yumruklasma olmadi felan diyeceklerdir

Basın abartıyor bizde hemen balıklama atlıyoruz..Her takımda bu tür tartışma olabilir.Ayrıca pozisyonlar üzerine tartışma çıkması bence iyi olur..Hatalarını daha çabuk anlarlar.O anki sinirlilik olur biter.Bizler bile zaman zaman arkadaşımız ile tartışırız.Basın nedense olayı ibrahimler olayına eşit duruma getirdi..İyi bari hepsini kontratını fesh edelim..Önümüzde önemli bir kupa maçı var..Başkanda zaten oyunculara son uyarıları yapmış.Krşke Ntvsporda canlı verse,Umarım iyi bir kapak yaparlar.Aslında bu tür konularıda burda paylaşarak basına rant sağlamamalıyız..

Üst Alt