Culio Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Culio Galatasaray'da

Hagi napmaya çalışıyıor bilen varmı? Misimovicler gidiyo Culio lar geliyor..... Disiplin Disiplin diyor, gecelerin yıldızı kazım kazım geliyor...

Hayırlı olsun...

Bu takımın başarısızlığının en büyük nedenlerinden biri ağır bir yapısı olmasıydı..Çok aşırı ağır oyuncuların çok fazla olmasıydı..

Şimdi aynen bu tarife uyan bir ağır oyuncu daha geldi..Nasıl bir futbol bilgisidir bu gerçekten rezalet..

Adnan Polat açılış maçında yuhlanmalıdır...O koltuktan inmesi için her türlü organizasyon yapılmalıdır..

ya arkadaş neler oluyo kulüpte bi kuruş para yok anlaşılan.. 2. yarı eziyete devam..

Hayırlı olsun diyelim. Arkadaşlar oyuncuyu ben gibi fazla tanımayanlar için bilenler ön bilgi sunarlarmı acaba. Ortasaha dedi Tv ama ortasahanın neresi nasıl oynar stili nedir gibi konularda bilgileri olan varsa bizi aydınlatırsa sevinirim

nasıl bir anlayıştır resmen anadolu kulübü olduk 2006 dan beri şampiyonlar liginde de yokuz avrupa da adımızı unuttu sıra türkiye den de GSaray ismini silmek kalmıştı ha gayret adnans ve oların yancısı hagi.bu üçlü kesin bu transferlerden para götürmüşlerdir

komisyoncu başkan alemci futbolcu istemiyoruz.

nasıl bir anlayıştır resmen anadolu kulübü olduk 2006 dan beri şampiyonlar liginde de yokuz avrupa da adımızı unuttu sıra türkiye den de GSaray ismini silmek kalmıştı ha gayret adnans ve oların yancısı hagi.bu üçlü kesin bu transferlerden para götürmüşlerdir

komisyoncu başkan alemci futbolcu istemiyoruz.

Valla normalde böyle terbiyesiz suçlamalara karşı tavır takınırım ama, getirilen adamlara bakılırsa mantıksız değil, becali mi girdi bizim transfer komitemize haberimiz yok????

Tek kelime ile RE-ZA-LET. 95 maç 4 gol 14 sarı kart 1 kırmızı kart. Artık Adnanları göndermek milli bir meseledir. :))

scout ekibimi buldu bu adamı yaşında baya gençmiş mahş. bakalım sıra hangi oyuncuda merak ettim

Ulan Hagi umarım Aslantepe'den küfür yiyerek gidersin.

İçimden küfür etmek geliyor ama küfürü bile haketmiyorsun yönetim'

Aslantepe kadrosuna bakın!!!! ne idiğü belirsiz 28 yaşındaki bir adam.

İki kelime ile kepazelik ve rezalet.

Reva mı bize bu yaaa!!!!

Ulan bu klüp hacıya,hocaya emanet edilir mi? Tez zamanda defolup gidersiniz umarım.

Kazım'a bile pozitif bakacak kadar kendimi iyi günlere inandırmaya çalışıyordum ama nafile.

Ulan kapasitesiz,işbilmez.basiretsiz yönetim. Lanet olsun size.

Ulan onca loca,vip,kombine sattınız, yok riva yok stadın ismi,yok sponsorluk. Gittiler culio çapsızını aldılar.

Siz istifa edene kadar ,taraftara gün yüzü yok.

Şu yönetimden iğrendiğim kadar fenerden iğrenmiyorum. Resmen takımı bitirdiler,mahvettiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt