Culio Geri mi Dönüyor ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Geri mi Dönüyor ?

Fatih Terim, sezon başında Orduspor’a kiraladığı Emmanuel Culio’nun ara transfer döneminde geri alınması için yönetimden istekte bulundu.

fft1mm1488169.jpg

Haberin devamı GSC Portal'da!

Cevap: Culio Geri mi Dönüyor ?

bence gönderilmesi hataydı , geri gelmesini isterim ama devre arasında geleceğini sanmıyorum. Orduspor bırakmaz ,gerçekten sözleşmede 1milyon 550bin euro opsiyonu varsa sezon sonu alır bonservisini.

Riera'yı yollayıp yerine adam almayı lüks görüyorlarsa kesinlikle Culio'yu getirsinler.

Ordu'daki Cimbomlular is basına. Gidin ikna edin Culio'yu. Zira adam kalmak istemiyorum derse Orduspor'un yapacak birseyi kalmaz.

Devre arasında Riera'dan daha iyi bir transfer yapmazlar. Culio Riera'nın şu halinden kat kat iyi. Ama Fatih Terim Culio'yu ister mi? Hiç ihtimal vermiyorum.

Barışlı, Sarplı kadroda Maradona etkisi yaratması doğaldı ama Selçuklu, Melolu kadroda sırıtır. Galatasaray kendisine gerçekten yakışacak oyuncular ile oynamalı.

Niye verdik ki?Allah'ım ya.Adam 3 kuruşa oynuyordu zaten.Performansı da gayet iyiydi.Son maçları geçen sene kazanmamızda Kazım ile beraber başta gelen adamdı.Yedek dursada sorun etmezdi.Opsiyonuyla verdik birde adamı.Geçmiş olsun.Ordu bu saatten sonra bırakmaz Culio'yu.

Barışlı, Sarplı kadroda Maradona etkisi yaratması doğaldı ama Selçuklu, Melolu kadroda sırıtır. Galatasaray kendisine gerçekten yakışacak oyuncular ile oynamalı.

Aksine, topu bilerek oynayan futbolcularla oynaması demek limitlerini son noktaya cıkarması anlamına geliyor. Culio hakkında hic birsey bilmiyorsak ilk geldigi 3-4 macta hem dikine oynayıp hem 0 pas hatasıyla oynadıgını ve Barıs gibi, Mehmet Topal gibi, Mustafa Sarp ile oynama sanssızlıgına erismis diger oyuncular gibi zamanla performansının geriledigini unutmayın. Mustafa Sarp ki Türk Gattuso dedigimiz Barıs'a, Türk Vieira dedigimiz Mehmet Topal'a futbolu unutturan futbol virüsütür.

Sorun çıkartan yabancı oyuncuları severiz biz çünkü.

Transfer döneminde Culio'nun hakkında dediklerimize bir bakın.

Culio eğer Riera beğenilmediği için alınacaksa geri alınmamalı. Riera'nın oynadığı maçlardaki performansı yetersiz evet ama bu kararı vermek için erken diye düşünüyorum. Riera'nın kondisyonu full bir şekilde formdayken oynayacağı maç henüz yapılmadı. Cünkü hazırlık dönemine katılmadı, oyuncuları tanımıyor. Topu aldığında kendisi bir şeyler yapmak için uğraşıyor. Uyumun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hemen her şeyde zaman diyen, sabredelim diyen taraftar 3 maçta Riera'yı nasıl siler anlamıyorum.

Üst Alt