Culio Neden Kadroya Alınmadı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Neden Kadroya Alınmadı?

Cevap: Culio Neden Kadroya Alınmadı?

ben bu kadroya almadıdan ziyade alt yapıdan yeni kimi aldı ona bakarım.ama nerde haci beyde o cesaret. Ulan bu alt yapıda en az BAM kadar yetenekli adam yoksa alt yapıya yazıklar olsun. Ama eminim ki vardır o zaman ordan adam almaya cesareti olmayan hagi ye yazıklar olsun. Ha bide cem sultan meselesı varki adam sözlesme yenilemedi diye a takıma akınmıyor üstelik baros bile yokken selcuk inan da ts de daha sözleşme yenilemedi ama ts yönetimi ve hocası tavır yapmıyor. Ozaman kimse hagi ile yönetimi savunmasın onları savunan olursada onlarda bana alt yapıyı övmesin.

Yekta ve Kazım neden alındı Culio neden alınmadı.

Bunu anlamak çok zor değil.

Culio mevkisinde tek.Başka adam yok.

Kazım olmazsa oynatırsın Pino'yu, Yekta olmazsa oynatırsın Arda'yı.

Culio olmazsa Sarp'ı mı oynatcan kimi oynatcan?

Yekta ve Kazım neden alındı Culio neden alınmadı.

Bunu anlamak çok zor değil.

Culio mevkisinde tek.Başka adam yok.

Kazım olmazsa oynatırsın Pino'yu, Yekta olmazsa oynatırsın Arda'yı.

Culio olmazsa Sarp'ı mı oynatcan kimi oynatcan?

kesinlikle boyledir.. Culio'suz fener macina cikmak bizim acimizdan pek iyi olmazdi.. cok dogru bir karar vermis Hagi..

Bu konuyu tartışmak da açmak da çok saçma. Amacın ne olduğunu göremeyecek kadar kör değildir kimse heralde! Lütfen kapansın

Kısaca bunun açılımı "vizyonsuzluktur". Yıllar önce biz başarıdan başarıya koşarken, F.Bahçe sadece bizi yenmek için hayal kurar ve hazırlanırdı. Şimdi roller tersine döndü, artık biz F.Bahçe galibiyetine muhtaç durumlara düşürüldük..Sanki F.Bahçeyi yenersek çok büyük bir başarı elde edeceğimizi düşünebiliyoruz artık, geldiğimiz nokta içler acısı...

Kısaca bunun açılımı "vizyonsuzluktur". Yıllar önce biz başarıdan başarıya koşarken, F.Bahçe sadece bizi yenmek için hayal kurar ve hazırlanırdı. Şimdi roller tersine döndü, artık biz F.Bahçe galibiyetine muhtaç durumlara düşürüldük..Sanki F.Bahçeyi yenersek çok büyük bir başarı elde edeceğimizi düşünebiliyoruz artık, geldiğimiz nokta içler acısı...

Fenerbahce'ye yenilirsek Adnan Polat'in kalmasi imkansiz gibi birsey.

fb maçını kesin kaybetçez şimdi birde ankaragücünede puan verelim tam olsun saçmalık

Madem öyle bilgilendirme gibi bir niyetin var başlığını ve konu içeriğini ona göre atki eyyamcılık yapmış olma. Bak insanlar başlık üzerinden bile yorum yapıp konuyu nerelere taşıyor

Karar verecek en son kişi benim evet, e ne yani bu söyleyerek senin amacın ne oluyor? Büyüksün başkan filan mı demem lazım. Eyyamcılık yapıyosun belki bilerek belki bilmeyerek. Bunu iyi analiz etmen gerekiyor. Bana işleyişide ögretmeye kalkma Gökhan çünkü emin ol senden iyi biliyorum ama sen açtığın konunun o nefret ettiğimiz gazetelerdeki başlık ve makelenin alakasız oldugu konular gibi oldugunu göremiyorsun

Amacin ne senin Alp? Benim islerimden biri bu forumda haber yapmak. Elimden geldigince yapmaya calisiyorum. Konunun kapanip kapanmamasi gerektigine karar verecek en son kisilerden biri sensin.

Fenerbahce'ye yenilirsek Adnan Polat'in kalmasi imkansiz gibi birsey.

Gitmez dostum gitmez...F.Bahçeye yenilsekde gitmez Adnan Polat. Ben artık sportif neticeler ile Adnan Polat' ın o koltuğu bırakmasının mümkün olmadığını düşünüyorum. 11. liği bile içimizde sindirdik farkındamısınız, kabullendik artık herşeyi...Adnan Polat içimizdeki tüm heyecanı öldürdü, hepimizi maymuna çevirdi...Her rezaletin arkasından mazeret üretebilen bir insanın, G.Sarayın F.Bahçe'ye yenilmesine de bulacak bir mazereti olacaktır merak etmeyin!! Mesela 50 bin seyircinin o gün futbolculara baskı oluşturduğunu ve gerçek futbollarını oynayamadıklarını söyleyebilir??? Yani o gün statdaki 50 bin kişi sorumlusu olabilir F.Bahçe mağlubiyetinden, olmaz demeyin valla olur..

Yasin sen yönetim zihniyetini çözmüşsün darısı diğerlerine

Gitmez dostum gitmez...F.Bahçeye yenilsekde gitmez Adnan Polat. Ben artık sportif neticeler ile Adnan Polat' ın o koltuğu bırakmasının mümkün olmadığını düşünüyorum. 11. liği bile içimizde sindirdik farkındamısınız, kabullendik artık herşeyi...Adnan Polat içimizdeki tüm heyecanı öldürdü, hepimizi maymuna çevirdi...Her rezaletin arkasından mazeret üretebilen bir insanın, G.Sarayın F.Bahçe'ye yenilmesine de bulacak bir mazereti olacaktır merak etmeyin!! Mesela 50 bin seyircinin o gün futbolculara baskı oluşturduğunu ve gerçek futbollarını oynayamadıklarını söyleyebilir??? Yani o gün statdaki 50 bin kişi sorumlusu olabilir F.Bahçe mağlubiyetinden, olmaz demeyin valla olur..

Karar verecek en son kişi benim evet, e ne yani bu söyleyerek senin amacın ne oluyor? Büyüksün başkan filan mı demem lazım. Eyyamcılık yapıyosun belki bilerek belki bilmeyerek. Bunu iyi analiz etmen gerekiyor. Bana işleyişide ögretmeye kalkma Gökhan çünkü emin ol senden iyi biliyorum ama sen açtığın konunun o nefret ettiğimiz gazetelerdeki başlık ve makelenin alakasız oldugu konular gibi oldugunu göremiyorsun

Sen neden yapmiyorsun ozaman bu isi? Normal bir sekilde elestirebilirsin ama eyyamcilik falan ne alaka? Bir daha senin görmek istedigin bicimde yazmaya calisirim. Bu arada Basligin cevabi haberin iceriginde yaziyor.

Gökhan o konuyu belki bilmiyorsun ama buradan yazmayayım...Sen galiba cidden anlamak istemiyorsun. sana diyorumki " sırf başlığı okuyarak yorum yapanlar var " e böyle insanlar konuyu nasıl yorumluyor istersen bir bak. Neyse sen bildiğin doğruyu devam ettir. Eyw. kardeş

Sen neden yapmiyorsun ozaman bu isi? Normal bir sekilde elestirebilirsin ama eyyamcilik falan ne alaka? Bir daha senin görmek istedigin bicimde yazmaya calisirim. Bu arada Basligin cevabi haberin iceriginde yaziyor.

Gökhan o konuyu belki bilmiyorsun ama buradan yazmayayım...Sen galiba cidden anlamak istemiyorsun. sana diyorumki " sırf başlığı okuyarak yorum yapanlar var " e böyle insanlar konuyu nasıl yorumluyor istersen bir bak. Neyse sen bildiğin doğruyu devam ettir. Eyw. kardeş

Hangi basligi önerirsin Alp abicigim? Hemen degistirelim.

Üst Alt