Culio sol bek olarak kalmalı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio sol bek olarak kalmalı!

Malumunuz bu savaskan adam bu sene buyuk ihtimalle Fatih Terim'in kadrosunda dusunulmuyor. Orta sahaya daha kaliteli isimler alinacagi yada alinacagi dusunuldugu icin muhtemelen ya satilacak ya da Anadolu takimlarindan biri ile takasta kullanilacak..

Benim gibi dusunen olur mu bilmem ama kendi futbol bilgime ve azicikta hayal gucume (culio'yu sol bekte hayal ediyorum) dayanarak soyleyebilirim ki Culio'dan muthis sol bek olur.

Adam'da bir bek oyuncusunda olmasi gereken ciger mevcut. Bunu gecen sezon herkese gosterdi. Sol taraftan bindirmeleri (balta'nin yapamadigi) rahatlikla yapabilecegine eminim. Defansif oyunuda kuvvetli..

teknik var, az cok asist kabiliyetide var. Sol bek'e Zhirkov gibi bir adam alinmazsa bence kesinlikle dusunulmeli. Bu adam sol bekte rahat oynar.

Cevap: Culio sol bek olarak kalmali!

Dediklerin doğru ama Culio bir sol bek olmadığı için o pozisyonda oynarken çok fazla pozisyon hatası yapar. Çünkü sol bek oynamayı bilmiyor. Fakat Culio hertürlü bu takımda kalmalı, kalacak da. Çok değerli bir oyuncu.

Dediklerin doğru ama Culio bir sol bek olmadığı için o pozisyonda oynarken çok fazla pozisyon hatası yapar. Çünkü sol bek oynamayı bilmiyor. Fakat Culio hertürlü bu takımda kalmalı, kalacak da. Çok değerli bir oyuncu.

Elde var Hakan balta ve caglar.

Sahsi fikrim ikisinide top diye oynar sol bekte.. Ceza sahasinin solundan sert sutlarida var. Bu adam bence bizim sol bek icin bicilmis kaftan. orta sahada sakatlardan ve cezalilardan adam kalmasa orta sahanin her yerinde de oynuyor. joker gibi adam. ustelik aldigi maas neredeyse bedava. Umarim fatih hoca bunlari dusunur.

Ruffier

Sabri - Ersan - Lucio - Culio

Inan - Gago

Volkan Sen - Emana - Arda

Drogba​

Kötüden örnek olmaz. Sol beke mutlaka transfer lazım. Ayrıca Culio topu ayağında tutan bir oyuncu ve defansta oynayacak birisi için bu çok tehlikeli.

Bende ayni gorusteyim. Zhirkov gibi bir adam lazim. Ama olmazsa bence culio degerlendirilebilir. Culio orta sahada oynadigi zaman mevkisinin gerektirdigi sebeplerden dolayi topu ayaginda cok tutuyor olabilir. Orta sahada topa sahip olmak bu oyunun bir parcasi zaten. Yani olmazsa olmazi. Sol bekte topu ayaginda gerektiginden fazla tutacagini sanmiyorum. Bindirmelerinde Arda'yla yapacagi verkaclari kafamda canlandiriyorum.. bence en azindan denenmeli..

Elde var Hakan balta ve caglar.

Sahsi fikrim ikisinide top diye oynar sol bekte.. Ceza sahasinin solundan sert sutlarida var. Bu adam bence bizim sol bek icin bicilmis kaftan. orta sahada sakatlardan ve cezalilardan adam kalmasa orta sahanin her yerinde de oynuyor. joker gibi adam. ustelik aldigi maas neredeyse bedava. Umarim fatih hoca bunlari dusunur.

Ruffier

Sabri - Ersan - Lucio - Culio

Inan - Gago

Volkan Sen - Emana - Arda

Drogba​

Şu yazdığın kadro fm kadrosu olmuş kusura bakma da. Gago? Emana? Lucio? Nerden çıktı bu oyuncular? Drogba, Volkan Şen belki gündemimizde ama belli değil gelecekler mi gelmeyecekler mi. Biraz daha aklı başında düşünmek lazım. Culio hayatında sol bek oynamamış biri. Barış Özbek de ona bakarsak sağ bek faydalı olur gibi görünüyor ama ne zaman zorunluluktan sağ beke geçse batırdı pozisyon bilgisi yetersizliği yüzünden.

Burda herkes sallıyo birşeyler ,senin için söylemiyorum sadece. Ama Futbol bu kadar da basit birşey değil kardeşim ya.

Şu yazdığın kadro fm kadrosu olmuş kusura bakma da. Gago? Emana? Lucio? Nerden çıktı bu oyuncular? Drogba, Volkan Şen belki gündemimizde ama belli değil gelecekler mi gelmeyecekler mi. Biraz daha aklı başında düşünmek lazım. Culio hayatında sol bek oynamamış biri. Barış Özbek de ona bakarsak sağ bek faydalı olur gibi görünüyor ama ne zaman zorunluluktan sağ beke geçse batırdı pozisyon bilgisi yetersizliği yüzünden.

Burda herkes sallıyo birşeyler ,senin için söylemiyorum sadece. Ama Futbol bu kadar da basit birşey değil kardeşim ya.

Emana ve lucio gundemimizde diye biliyorum.. Transfer nobetinde daha biraz once Emana'yi konustuk. Duyumlar var dediler. Terim istiyormus.. Durduk yere yazmadim arkadasim.. Lucio'da gazetelerde boy boy..

Bastır Taffarel! - Futbol - Ajansspor.com

Bunlarda yabanci basindan..

Calciomercato Inter, sirene turche per Lucio |  Calciomercatonews.com |  CALCIOMERCATO NEWS | Notizie di Calcio e mercato di Juventus, Napoli, Inter, Milan, Roma del 2011

https://www.google.com/url?url=http...+lucio&usg=AFQjCNFKD5gICMyQE1grmIyGZPQdG7ywHw

https://www.google.com/url?url=http...+lucio&usg=AFQjCNGUWuOaYHqY05k9eZOap4xoTot99g

https://www.google.com/url?url=http...+lucio&usg=AFQjCNHNCBxQqL_xy1j_1i1V-pXM_1uVpg

Fanatik falan okuyorsun sanırım. Evet fanatikte hergün birini transfer ediyoruz lucio, emana, buffon, ... Fatih Terim'in emana'yı istediğini kim nerde duymuş acaba :) Bence bu boş işleri bırakın. Bu oyuncuların hiçbiri gelmeyecek zaten. Emana falan zaten gelmesin de, bizim kalibremizde bir adam değil, transfer nöbetinde konuşulmaya bile değmez.

Fanatik falan okuyorsun sanırım. Evet fanatikte hergün birini transfer ediyoruz lucio, emana, buffon, ... Fatih Terim'in emana'yı istediğini kim nerde duymuş acaba :) Bence bu boş işleri bırakın. Bu oyuncuların hiçbiri gelmeyecek zaten. Emana falan zaten gelmesin de, bizim kalibremizde bir adam değil, transfer nöbetinde konuşulmaya bile değmez.

Valla biraz once Transfer nobetinde biri ciddi ciddi duyumlar aldigini ve Fatih terim'in Emana'yi istedigini soyledi. Hatta Kim kalstrom'dan bile vazgecmis Emana icin. lucio muhabbeti fanatikte degil Italya medyasinda cikti. 4 ayri link verdim yuh yani :)

neyse konumuz bu degil zaten. Biz Culio'dan sol bek olur mu olmaz mi onu konusuyorduk..

Valla biraz once Transfer nobetinde biri ciddi ciddi duyumlar aldigini ve Fatih terim'in Emana'yi istedigini soyledi. Hatta Kim kalstrom'dan bile vazgecmis Emana icin. lucio muhabbeti fanatikte degil Italya medyasinda cikti. 4 ayri link verdim yuh yani :)

neyse konumuz bu degil zaten. Biz Culio'dan sol bek olur mu olmaz mi onu konusuyorduk..

Fanatik tarzı gazeteler sadece bizim ülkemizde yok. Kalsström'den vazgeçmemizin nedeni yüksek transfer ücreti. Benim karşı çıktığım nokta bize gelip gelmeyeceği belli olmayan, hatta gündemimizde bile olmayan oyuncularla kadrolar kurulması.

Culio'ya gelince takımda kalmalı, kalacak. Ama sol bek olmaz Culio'dan. Bunun tek nedeni ise sol bek oynamayı bilmemesi, daha önce oynamaması.

Fanatik tarzı gazeteler sadece bizim ülkemizde yok. Kalsström'den vazgeçmemizin nedeni yüksek transfer ücreti. Benim karşı çıktığım nokta bize gelip gelmeyeceği belli olmayan, hatta gündemimizde bile olmayan oyuncularla kadrolar kurulması.

Culio'ya gelince takımda kalmalı, kalacak. Ama sol bek olmaz Culio'dan. Bunun tek nedeni ise sol bek oynamayı bilmemesi, daha önce oynamaması.

Gecerli neden degil ama..

Sabri sag bek olarak dogmadi. Sag aciktan devsirme oldugunu hepimizi biliyoruz. Arda'nin manisa'da sag bek oynadigini ve harikalar yarattigini da biliyoruz.. Andre Dos Santos, Dani Alves vs. bunlarin hepsi devsirme futbolcular.

Biraz bos muhabbet oluyor cunku Fatih Terim'in Culio'ya sol bekte sans vermeyecegini hatta aklindan bile gecirmeyecegini sen ben biz onlar herkes biliyor. Ama yinede denense iyi olurdu kanaatindeyim. En azindan kaybedilecek bir sey yok. Tutarsa ucuza iyi bir sol bek ve orta sahaya alternatif kazanmis olurduk.

Bende Culio'nun takımda kalması taraftarıyım ama sol bekte gerçekten ağır kalır, sırıtır. Eğer orta sahaya çok kaliteli biri yabancı alamayacaksak mesela Kallström gibi futbolcular gelecekse Culio'yu tercih ederim. Hem defans hem ofansı olan uzaktan goller atabilen, asist yeteneğide fena olmayan mücadeleci bir oyuncu Culio.

O mevkide 2 futbolcu varken Culio orada gereksiz olur ve adamın gerçekten bek olarak bir futbol bilgisi varmı bunu bilmiyoruz.İkisini oynamak arasında çok büyük farklar var.

olmaz..culio fena adam değil ama bek özellikleri yok adamın..

maalesef ben yavaş yavaş hakan baltaya hazırlıyorum kendimi..:(

size öyle yapın,fazla sinir yapmazsınız :(

Sabri'yi ortasahada oynarken gören gözler Culio'yu bekte görürse abez karşılamaz :)

Sabri alt yapıdan ofansif orta saha, sağ açık çıkışlı bir adam yahu abes bir durum yok ki. :ays:

Yahu kimisi futbola forvet başlıyor stoper bitiriyor, demek istediğim bekteki gibi yeterli değil Sabri ortasahayada sağ açığada şimdi bek harici oynaması bana abez kaçıyor sırıtmıyor ama yetmiyorda :)

Üst Alt