Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi

Cevap: Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi

Bu dingiller opisyonu kullanacak diye icim icimi yiyordu. Culio'nun bugun ki piyasasi minimum 3-4m'dur. Adam bi kere KALITE. Ilk gediginde Xavi vari paslar atiyodu, hatrlamiyor musunuz? Sonra ufak capli bir dususe gecti, ki takimdaki Sarp, Servet cart curt virusu bu adamada ucundan bulasmisti.

Elmander yokken tek forvetli sisteme gecip orta sahada Culio-Selcuk-Melo ile oynamak vardi.

Keske Pino ve Culioyu suan kullanma sansimiz olsaydi. Tecavuz ederdik playoffta.

haklisin ama Pino sakat malesef.

Ne alaka Türkiye'de ilk defa mı bir oyuncu ben eski takımıma döneceğim dedi. Belki adam opsiyonun kullanılmasını istedi bunlar sene sonu deyince ben gidiyorum o zaman arkadaş dedi. Belki verilen sözler tutulmadı. Pıtırcık nedim bizim senden korkumuz yok ne alaka culiosuz'da bizi yenmeniz nereden çıktı. Biz mi aradık dedik culioyu istiyoruz diye. Nereden geliyor bu öz güven.

Ayrıca f.terim 2 ay önce culio dönecek dediğinde nedim opsiyon bizde vermeyiz dedi mi demedi mi o gün ne dedik oyuncu istiyorsa gelir hacı.

----

Allah Allah , birkaç ay önce hiçte öyle demiyorlardı...

vwe.png

Culio bizde oynayamaz aynı şey Pino'da tartışıldı sözleşmesini feshetse bile transfer döneminde gelmek zorunda.

culio değilmiydi fenerbahçe maçından sonra üzerimdeki forma sarı kırmızı olsa bu kadar kolay kart gösteremezdi hakemler diyen. ordudaki maçımızda takımının açık ara en iyi oynayan oyuncusu şimdi mecburen oynamak zorundayım havalarında... terim seni isteyince galatasaraya karşı oynamak zormu oluyomuş culio efendi. bumu senin profesyonelliğin?? orduda efendim restoranlarda para almayınca çok mutlu oluyormuş ilaç parasıda almıyolarmış bu arkadaşlardan çok güzelmiş böyle sevilmek.. keşke bide sırtlarında taşısaydı bizim enayi insanlarımız. orduyu ahanda dımdızlak bıraktı şimdi sözleşme çöpe gitti takımıda sattı. ne zamanki terim culio seneye bizimle olacak dedi adam bir anda orduyu sildi attı. daha bu adamı isteyenler varsa hakikaten bizim milletin balık hafıza olduğuna ikna olucam. burda ne galatasarayın ne ordusporun bir kabahati yok. burda bir tane culio denen hayasız namert bir adam var. bu herif yüzünden orduspor galatasaraya tavır alırsa onlarada yazıklar olsun...

size verdigimiz oyuncular 14 gol 11 asist yapti.ve ligde kalmaniza en büyük katkiyi yapti.artist

culio değilmiydi fenerbahçe maçından sonra üzerimdeki forma sarı kırmızı olsa bu kadar kolay kart gösteremezdi hakemler diyen. ordudaki maçımızda takımının açık ara en iyi oynayan oyuncusu şimdi mecburen oynamak zorundayım havalarında... terim seni isteyince galatasaraya karşı oynamak zormu oluyomuş culio efendi. bumu senin profesyonelliğin?? orduda efendim restoranlarda para almayınca çok mutlu oluyormuş ilaç parasıda almıyolarmış bu arkadaşlardan çok güzelmiş böyle sevilmek.. keşke bide sırtlarında taşısaydı bizim enayi insanlarımız. orduyu ahanda dımdızlak bıraktı şimdi sözleşme çöpe gitti takımıda sattı. ne zamanki terim culio seneye bizimle olacak dedi adam bir anda orduyu sildi attı. daha bu adamı isteyenler varsa hakikaten bizim milletin balık hafıza olduğuna ikna olucam. burda ne galatasarayın ne ordusporun bir kabahati yok. burda bir tane culio denen hayasız namert bir adam var. bu herif yüzünden orduspor galatasaraya tavır alırsa onlarada yazıklar olsun...

Bu kadar dramatize etmeye gerek yok :).

Culio CL tecrübesi olan ve en önemlisi Riera'nın gideceğini düşünürsek takımda sol ayaklı ve yedekliği sorun etmeyecek iyi bir alternatif olacaktır.

muhtemelen 1.5 milyon eurolari yok.. taraftara bahane buldu iste...

tipik anadolu takimi simdi yazin gider 50-100 bin euroluk adam alirlar....

bu ordu baskani cok icten pazarlikli bir arkadas

olayin ic yuzu nedir allah bilir

muhtemelen 1.5 milyon eurolari yok.. taraftara bahane buldu iste...

tipik anadolu takimi simdi yazin gider 50-100 bin euroluk adam alirlar....

Bende öyle düşünüyorum çok şeytan bir adam bu ordu'nun başkanı ve bizim maçtan önce olması da tesadüf değil arena'da bizi yenecek aklı sıra gerzek.

dansöz ya bu adam culio ile hani 3-5 yılık sözleşme imzalamıştın yalancı ne oldu. dünya yıldızları orduya gelmek için sıradalar demişti geçen bu kadar mal açıklama görmedim messi ronaldo mu gelecek size. yönetim ayık olsun orduya oyuncu vermesinler artık bizim sayemizde ligde kaldılar salak salak açıklamalar yapıyorlar

Üst Alt