Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi

Orduspor, sahalarında oynadıkları Gençlerbirliği maçı sonrası ''Galatasaray'a döneceği'' yönünde açıklamalarda bulunan Arjantinli futbolcu Emmanuel Culio'nun sözleşmesini feshetti

26/03/12 13:13

Orduspor'un sezon başında Galatasaray'dan kiraladığı Culio, Gençlerbirliği maçı sonrası Cimbom'a geri döneceğini açıkladı.

Arjantinli yıldız, "Orduspor Başkanı Nedim Türkmen ile görüştüm ve kesinlikle Galatasaray'da oynamak istediğimi belirttim. Bu arada gelecek hafta deplasmanda onlarla karşılaşacağız. Bana kalsa Galatasaray'a karşı oynamak istemezdim ama Orduspor forması giyiyorum, oynamak zorundayım" ifadesini kullandı.

Yaşanan bu gelişme sonrası Orduspor, Emmanuel Culio'nun sözleşmesini feshetti.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Murat Gürsoy, Culio'nun sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiklerini bildirdi.

Culio'nun açıklamalarının camiayı derinden üzdüğünü ifade eden Gürsoy, ''Yaptığı açıklamalardan dolayı Culio ile artık çalışmak istemiyoruz. Sayın başkanımızın da görüşü bu yönde. Kulüp olarak Culio'nun sözleşmesini tek taraflı olarak feshettik. Biz Galatasaray'ı Culio'suz da yenecek güçteyiz'' dedi.

Mor-beyazlılar, Arjantinli oyuncuyu sezon başında Galatasaray'dan kiralamıştı.

NEDİM TÜRKMEN AÇIKLAMIŞTI

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, "Galatasaray'a döneceğini açıklayan Culio'nun sözleşmesini feshetme kararı aldık" dedi. Türkmen, Gençlerbirliği maçı sonrası Arjantinli futbolcuları Emmanuel Culio'nun ''Galatasaray'a döneceği'' yönünde açıklamaları olduğunu belirterek, ''Bu açıklamaların ne yeri ne de zamanı, hocaya söyledim, Culio'yu Galatasaray maçında oynatmayacağız'' dedi.

Arjantinli oyuncuyu sezon başında Galatasaray'dan satın alma opsiyonlu kiraladıklarını ve 350 bin avro verdiklerini anlatan Türkmen, şöyle devam etti:

''Haziran ayında da 1 milyon 550 bin avro verdiğimizde oyuncu bizim, hukuki durum bu. Oyuncuyla da 4 yıllık sözleşme yaptık. Hatta bu sezonun ilk bir aylık döneminin sonrasında Culio bana gelerek bu sözleşmeyi 5 yıla çıkarmamızı istedi. Ben de tamam dedim. Ama daha sonraki süreçte özellikle Galatasaray teknik direktörünün (Arda gitmese Culio'yu vermeyecektik) yönünde açıklamaları oldu, bizim oyuncumuzun kafası karıştı. Sonuçta da oyuncu bana bir ay önce (Galatasaray beni istiyor sezon sonu dönmek istiyorum) dedi.''

''Gitmek isteyen futbolcuyu tutamazsınız''

Türkmen, Culio'nun kendisiyle konuşmasının ardından dünkü maç sonrası yaptığı açıklamaları eleştirerek, şunları kaydetti:

''Kendisine konuşmamızda sezon sonu oturup konuşacağımızı söyledim. Hatta (Orduspor'un üzerinde hiçbir oyuncu olamaz, siz giderseniz yerinize üç Culio getiririm) dedim. Ama dünkü maç sonrası yaptığı açıklamaların ne yeri ne de zamanı. O yüzden hocaya söyledim, Culio'yu Galatasaray maçında oynatmayacağız. Hukuken haklar bizde olsa bile gitmek isteyen futbolcuyu tutamazsınız. Futbolcu (ayağım çekiyor) der, oynamaz. Hangi düşüncelerle bu açıklamayı yaptı bilmiyorum ama doğru olmamıştır.''

Culio dönüyor! - En Son Orduspor Haberleri - HTSpor.com

Cevap: Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi.

Tabi düşme tehlikesi falan yok yap artisliğini Galatasarayı zan altında bırak.Artisliğin lüzumu yok hepinizi ezicez.

Oynayacağı takımın oyuncularıyla transfer görüşmesi yaparak maç öncesi avantaj sağlamak gibi bir yöntem izlemekle suçlayanlar için iyi bir malzeme olacak bu haber.

Bunlara yaranılmaz,bedavaya nerdeyse Süper Lig için süper oyuncu veriliyor sana, totoyu kurtardımı biz şu şu takımı bunsuzda yeneriz falan.Sizi bi evire çevire bi yenelim...

Kim.ne söylerse söylesin. Mahkemeler orda. Sikayet etmek serbest. Usulsüzlük yapmadigimiz sürece beni ilgilendirmez. Bana ne Culio'nun aciklamasindan? Kendi meseleleri

Planlanmis resmen,Culio seneye Galatasaray'dayim diyemez mi?

Daha önce Stancu'da söyledi bunu.

Galatasaray ayartti imaji vermeye calismis Nedim turkmen,bu dansöz'den nefret ediyorum.

Verdiğimiz 2 oyuncu sayesinde ligde kaldılar şu havalara bak Ordu bir daha Culio gibi bir oyuncu bulamaz. Seneye Culio 8. yabancı olarak takıma katılmalı.

Cevap: Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi

siz ne kadar aşağılık bir kulüpmüşsünüz

sezon başı stancu ve culio gibi iki önemli oyuncu neredeyse bedavaya veriliyor ligde kalmanızda başrolde oynuyorlar ve yaptığınız harekete bakın. Kaç para aldınız olum söyleyin kaç paraya sattınız kendinizi aşağlık kahpeler

Stancuyla culio olsaydı şuanda kadromuzda bu kadar sıkıntı yaşamazdık .

Bunlara yedikleri kaba tükürme adeti nerden geliyor?

%100 bizde suç vermicektik adamlara..

riera yerine culio kalsaydı +1 stancu olsaydı ahh ahh..

Ama sistem bunu gerektiriyor neymiş anadolu klüplerine kaynak sağlansın... bugün sağbek sıkıntısı solbek sıkıntısı yaşıyoruz dimi? Uğur Uçar birşey hatırlattımı?? Ferhat Öztorun? anıl karaer? kaç kere dandik oyuncular için genç yetenekler + para verdik anadolu klüplerine... bırakın şu yabancı kısıtlamasınıda futbollumuz çakalların ellerinden bı çıksın nefes alsın... konu dağıldı ama kusura bakmayın

vermeyelim böyle fırsatçı anadolu klüplerine topçu,tepemize çıkıyorlar sonra.

culio şimdi takıma dönüp oynayabilir mi ?

oynarsa çok işimize yarar arkadaş. emre çıkıyor oyuna sokacak adam yok. bari culio girsin.

Bu dingiller opisyonu kullanacak diye icim icimi yiyordu. Culio'nun bugun ki piyasasi minimum 3-4m'dur. Adam bi kere KALITE. Ilk gediginde Xavi vari paslar atiyodu, hatrlamiyor musunuz? Sonra ufak capli bir dususe gecti, ki takimdaki Sarp, Servet cart curt virusu bu adamada ucundan bulasmisti.

Elmander yokken tek forvetli sisteme gecip orta sahada Culio-Selcuk-Melo ile oynamak vardi.

Keske Pino ve Culioyu suan kullanma sansimiz olsaydi. Tecavuz ederdik playoffta.

Bu dingiller opisyonu kullanacak diye icim icimi yiyordu. Culio'nun bugun ki piyasasi minimum 3-4m'dur. Adam bi kere KALITE. Ilk gediginde Xavi vari paslar atiyodu, hatrlamiyor musunuz? Sonra ufak capli bir dususe gecti, ki takimdaki Sarp, Servet cart curt virusu bu adamada ucundan bulasmisti.

Elmander yokken tek forvetli sisteme gecip orta sahada Culio-Selcuk-Melo ile oynamak vardi.

Keske Pino ve Culioyu suan kullanma sansimiz olsaydi. Tecavuz ederdik playoffta.

katılıyorum hacı ayrıca geçen sene ayağında çok top tutmasının nedeni takımda pas atacak kimsenin olmamasıydı..

Ek olarak bu sezon istisnasiz oynanan tum maclarda Galatasarayi tartismasiz en fazla zorlamis oyuncudur Culio.

Culio şimdi direk gelip antremanlara çıkıp maçta oynayabilir mi? Açıkçası dönüp en kötü yedek olarak beklerse iyi olur.Yiğit , Mehmet Batdal gireceğine Culio gibi hazır ve tecrübeli bir oyuncu girer.

pas mi veriyordu

20 mac oynadiysa 4 pas vermistir. toplamda tabi

muslera

ebue-urfali-semih culio

aydin selcuk melo engin

---------emre------------

--------elmander-------

bu takim cok iyi oynar bence

hele arenada

Üst Alt