Cumartesi İddaa Kuponları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumartesi İddaa Kuponları

Cevap: Cumartesi İddaa Kuponları

* Kuponumuz 10 karşılaşmadan oluşmaktadır.

* Cumartesi saat 16:00' da başlayıp 22:00'da sona erecektir.

* Oran dalgalanmaları 2 haftadır ciddi anlamda kuponlarımızı vurmuş durumda.Yeni oranlara göre elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.

* Bu kuponu, güvenilirlik adına, çok ciddiye alıyorum.Kazançları yenilemenin vakti geldi artık..

* Maç sonuçlarında sıkıntı yaşamayacağımız kanaatindeyim.Önemli olan ilkyarılarımızdır.O nedenle ilkyarılara ciddi anlamda toteme ihtiyaç vardır.İlkyarı sonuçlarında 10'da 6 veya üstü aldığımız takdirde şampanya siparişlerini maçlar bitmeden verebilirsiniz :)

* Hedefim İngiltere Alt Liglerinden 1 karşılaşma,İskoçya'dan 1 karşılaşma ve İspanya 2.ligden 1 karşılaşma olmak üzere 3'dür.Tabiki sapmalar olabilir.olacaktır da.Diğer seçimlerim de kuponu fazlasıyla etkileyecektir.

* Eski üyeliğimin uğur getireceğine inanan arkadaşlar için,kupon paylaşımını eski hesabımla yapıyorum.

* Güven oranı belirtmiyorum.Kupona oynayıp oynamamak herkesin kendi tercihidir. Ama Abdullah abi mutlaka oynamalıdır.Totemde şiddetle ona ihtiyacımız vardır :D

* Cebinde son parası olan arkadaşlar uzak dursunlar.Olumsuz bir durumda sıkıntı yaşamasınlar.Sıkıntı da yaşatmasınlar lütfen.

* Daha önce kazandırdığım arkadaşlar Sistem 2-3 girsinler..Bu kuponu oynasınlar..

* Tuttur.com'da lütfen kupon paylaşımı yapmayalım.

* Gazamız Mübarek Olsun.

* Bol Şanslar Diliyorum...

Misli girmek isteyen arkadaşlar için de sözüm vardı.Fakat ben oynamayacağım.Oynayacak arkadaşlara bol şanslar diliyorum.

5.15 toplam oran. Pazardan bi maç var ama olsun :))))))))))))))))))))))))))))))))))))999

5801.jpg

Bayern KG Yok 1.6

Atl.Madrid KG Yok 1.8

M.gladbach alt 1.65

Huddursfield 2 1.7

8 oran....

Ayrıca Manu bugün gerçek büyük nasıl olunur görücektir.Gerrard tek siz hepiniz...

626.png

Madem buraya taşındık. Kuponu da buraya alayım dedim :D Bu arada Özgür'ün diğer başlıkta kalan kuponunu çok beğendim.Gelip, gelmemesinden ziyade sistem böyle oynanmalı diye bağırıyor.

Yiğit'in kuponu da çok şık. Umarım ki sistem kardeşliğii kazansın :D

626.png

Madem buraya taşındık. Kuponu da buraya alayım dedim :D Bu arada Özgür'ün diğer başlıkta kalan kuponunu çok beğendim.Gelip, gelmemesinden ziyade sistem böyle oynanmalı diye bağırıyor.

Yiğit'in kuponu da çok şık. Umarım ki sistem kardeşliğii kazansın :D

bol şanslar kardeşim eğer kupon tutar 20bini cebe atarsan artık İstanbul'a geldiğinde rakı-ballık senden :D

199 - Bayern Munih - Hertha Berlin 7+ 15.00

327 - PSV - Utrecht 7+ 15.00

287 - Real Madrid - Real Betis 7+ 15.00

324 - Barcelona - Santander 7+ 15.00

476 - Rosenborg - Aalesund 7+ 17.00

Sistem 3 Kupon Bedeli 10 tl

Surpriz

214 - Cardiff - Ipswich 2 3.00

216 - Derby - Southampton Iy0 2.10

217 - M.Brough - Milwall alt 1.60

220 Brentford - Scunthorpe Ust 1.60