Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başakşehir şampiyon olursa devrimdir"

Uğur Bulut

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
29 Ağu 2009
Mesajlar
23,132
Tepkime Puanı
12,008
Puanları
438
Yaş
58
Konum
MURHANBURG
Web sitesi
www.murhan.de
"Fenerbahçe'nin durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz" sorusuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Çok ama çok zor bir soru sordun." (Gülerek)

Erdoğan: "Ama ben rahatım biliyor musun? Niye rahatım? Başakşehir'i ben kurdum. Bir taraftan da Rize kurtardı işi, o da yükseliyor. Neyse ki Fenerbahçe de son dönemde bir şeyler yapmaya yelteniyor. Allah küme düşmeyi yaşatmasın.”

Erdoğan: "Başakşehir maliyeti düşük bir takım. Ama öbür tarafta bakıyorsunuz, milyonlarca dolara takım kuruluyor, netice yok. Şu an maliyet yüzdesi çok düşük olmasına rağmen Başakşehir şampiyon oluyor."

Erdoğan: "Başakşehir şampiyonluk yakalarsa, bu da tabii bir devrimdir. Yani illa on binlerin veya milyonların izlediği takımlar değil, demek ki binlerin izlediği takımlar da şampiyon olabiliyormuş. İyi bir yönetim kadrosu var, Abdullah Hoca'yla."


TV Sunucusu: "Dört büyüklerin pabucu dama atılacak o zaman."

Erdoğan: "Karıştırma." (Gülerek)
 

Onur Yücel

Aslan Üye
Katılım
17 Tem 2016
Mesajlar
7,265
Tepkime Puanı
1,482
Puanları
223
hala inatla korunmuyorlar diyenler biraz olsun utanır sanırım. Videosunu da izledim; Soruyu soran kız, Fenerbahçe'nin durumunu soruyor ama kendisi bir anda "ben rahatım, Başakşehir'i ben kurdum" diyor.

Ligin son haftaları ve seçim bu kadar yaklaşmışken bunu bu kadar rahat söylemesi çok garip.
 

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
Katılım
13 Eki 2014
Mesajlar
42,363
Tepkime Puanı
8,922
Puanları
483
Yaş
24
Fbye de lafi cakti. Basak yerine 10 kere fb derim kimse kusura bakmasin. En azindan sikecilerin birseyi var, bunlarda bir bok yok
 
Üst Alt