Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başakşehir şampiyon olursa devrimdir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başakşehir şampiyon olursa devrimdir"

Bizim maca ola ki 3 puan farkla girdik, şak bir kararname ile mactan 1 gun once galibiyetlere 2 puan verilecek dense, buna itiraz edecek kurum bile yok. Hatya dış guclerin liginde 3 puan biz de 3 puan olmasi yanlis dese alkislayacak milyonlar var ulkede.

Bu seçimler yaşanabilecek siyasi bir sendeleme, Başakşehir'i ilgisiz ve sahipsiz bırakır mı?

Lütfen olsun çünkü...

İhtimal dahilinde değil.

Bu durumun seçimleri etkileyeceğini düşünse bu kadar rahat bu demeci vermez zaten.Ben de aynı kanaatteyim,futbola göre oy tercihini değiştiren kesim çok azınlıkta bu ülkede.Fanatiklikten ölen,kupa da kupa diye demediğini bırakmayan Trabzon'dan %60 üstü oy çıkması da bunun en büyük delilidir bence.

3 aydır hastanenin filanca polikliniğine sıra alamamaktan şikayetçi olan, sıkı AKP li olduğunu bildiğim sevimli amcaya, ''17 senedir ülkeyi tek elden yöneten reisiniz yaptırdığı Devlet Hastanelerini ballandıra ballandıra anlatırken huşu içinde alkışlamışsındır ama?!'' deyiverdim; hık mık etti, öfkelendiğini belli etmemeye çalıştı; işi bitince de kös kös gitti zavallı...

Başkan Recep Tayyip Erdoğan: Başakşehir’i ben kurdum ama kafamda 2. takım var. Esenler Erok. Şu an Başakşehir’in altyapısına bağladık. Onlarda liginde 2. sırada çıkabilir yani. Benim gençken oynadığım takım."

Reis dediyse bize biat etmek düşer.

Kewellın turuncu formaya Başak Amblemi basıp kutlamalara katılalım yavaştan

Politikaya girmeden rasyonel bir yoldan fikrimi belirtecegim.

Okadar cok hayati öneme sahip konu varken (saglik, iş, terör vs) sırf bir başka futbol takimini kayiriyor diye oy tercihi belirlenmez. Belirlenmelide zaten. Bazen unutuyoruz, ama futbol sadece işin maddiyata dökülmüş olan bir spor oyunu. Bunu bazen hatirlamak gerekiyor.

Ha obur konulara gore oy rengin degisirmi ve mevcut yonetime karsi tavir mi alirsin? Bu sagliklidir ve buna herkes saygi duyar.

Politikaya girmeden rasyonel bir yoldan fikrimi belirtecegim.

Okadar cok hayati öneme sahip konu varken (saglik, iş, terör vs) sırf bir başka futbol takimini kayiriyor diye oy tercihi belirlenmez. Belirlenmelide zaten. Bazen unutuyoruz, ama futbol sadece işin maddiyata dökülmüş olan bir spor oyunu. Bunu bazen hatirlamak gerekiyor.

Ha obur konulara gore oy rengin degisirmi ve mevcut yonetime karsi tavir mi alirsin? Bu sagliklidir ve buna herkes saygi duyar.

Neden? Bir kisinin hayatinin en onemli nesnesinin futbol olmasi neden bir problemdir?

Üst Alt