Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başakşehir şampiyon olursa devrimdir" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başakşehir şampiyon olursa devrimdir"

Politikaya girmeden rasyonel bir yoldan fikrimi belirtecegim.

Okadar cok hayati öneme sahip konu varken (saglik, iş, terör vs) sırf bir başka futbol takimini kayiriyor diye oy tercihi belirlenmez. Belirlenmelide zaten. Bazen unutuyoruz, ama futbol sadece işin maddiyata dökülmüş olan bir spor oyunu. Bunu bazen hatirlamak gerekiyor.

Ha obur konulara gore oy rengin degisirmi ve mevcut yonetime karsi tavir mi alirsin? Bu sagliklidir ve buna herkes saygi duyar.
Kim saygı duyar? Türkiye'de öyle bir herkes yok.

Bu sene şampiyon olsa da tarihe devlet tarafından kollanmış ve de şaibeli bir takım olarak geçecek. Şaibeli şekilde şampiyon olan FB var zaten. O yüzden devrim sayılmaz.

Fenerbahçe'yi ele geçiremeyince BŞ üzerinden yürüyelim dediler ama bir yere kadar tutar, sonra patlar, patlayacak.

Allah allah fb yi ele.gecirmeye calisip gecirememisler mi? Vay be!!

Ben antu ya girdim sanirim?!?! Cunku o şikeci ifb li dangalakların söylemi bu !

Allah akil fikir versin. Bence sen antu da takıl!

Kimse fb yi ele gecirmeye kalkmadi. Şikeleri ile 17-25 aralik gerceklerinden ortak dusman varsayimi ile kurtuldular.

Fb nin şikesi aklandı, korkudan delilleri bile imha edildi sonra!
Amin cümlemize.

46 yaşında bir insan(hayat tecrübesi açısından) karşısındakinin kim olduğunu, düşüncelerini bilmeden neden bu şekilde yargılar anlamış değilim. Şikeyle ilgili olmadığına dair bir şey mi söyledim de ben mi okuyamıyorum yazdıklarımı?!

Ülke olarak sorunumuz balık hafızalı oluşumuz. Mehmet Ali Aydınlar'ı, onun seçim çalışmalarını, kimler tarafından nasıl desteklendiğini çok çabuk unuttuk. Şike de yolsuzluk da bal gibi gerçek hiçbir zaman acabam bile olmadı bu konuda ama hayat da siyah ve beyaz değil. Griler de var. Hasılı Aziz Yıldırım'ın haklı olduğu yerler de var. Ha bunu silah olarak kullandı ve de gayet başarılı oldu o ayrı konu.

Fb ele gecirilmeye calisilmis mis !

Yahu cok basit. Yeni savciya verip delillerle ilerler ve 2 alt kumeye dusurulurdu fb. Dunya Spor tarihinin en net şike delili olan takim fb dir. Fb yi yok olmaktan kurtardilar alenen.

Fb ele gecirilmesi hem nedir ? Fb ele gecse ne olur gecmese ne olur ? Mesela GS ele gecirilmis midir bu durumda ?

Kesinlikle katılmıyorum.İki olay tamamen alakasız bana göre birbirinden.

Eyvallah.

Şu kadarını söyleyeyim, Mehmet Ali Aydınlar'ın Aziz Yıldırım'ı indirmesi için yapılacak kongrede birileri Aydınlar'ın listedeki isimlere bile müdahale ediyor, A.Y.'a vurulacak noktalar konusunda tüyolar falan veriyordu. Forumun selameti için dikkatli yazmaya çalışıyorum.

Fb ele gecirilmeye calisilmis mis !

Yahu cok basit. Yeni savciya verip delillerle ilerler ve 2 alt kumeye dusurulurdu fb. Dunya Spor tarihinin en net şike delili olan takim fb dir. Fb yi yok olmaktan kurtardilar alenen.

Fb ele gecirilmesi hem nedir ? Fb ele gecse ne olur gecmese ne olur ? Mesela GS ele gecirilmis midir bu durumda ?
yaw şike yok demiyor adam feneri ele geçirmek için ortaya çıkardılar yapılan şikeyi diyor

İhtimal dahilinde değil.

Bu durumun seçimleri etkileyeceğini düşünse bu kadar rahat bu demeci vermez zaten.Ben de aynı kanaatteyim,futbola göre oy tercihini değiştiren kesim çok azınlıkta bu ülkede.Fanatiklikten ölen,kupa da kupa diye demediğini bırakmayan Trabzon'dan %60 üstü oy çıkması da bunun en büyük delilidir bence.
Zillete karsi fikir birligine varmamiz beni sevindiriyor

Bu ülkede şike, rüşvet ve yolsuzluk olduğundan zerre şüphem yok. Ortaya dökülen kanıt ve iddiaların bir çoğu da doğru. Lakin o malum örgüt şikeyi ve rüşveti yani kirli çamaşırları hak, hukuk, adalet yerini bulsun diye değil, kendi hesapları için ortaya döktü. Kendilerince bir hesapları vardı lakin bu Fb'yi ele geçirmek midir yoksa başka bir şey midir o kadarını bilemem. Hesaplarının hiçbiri de tutmadı gibi görünüyor. Ha fetönün siyasi ayağına dokunamıyorlar nedense! Belki de tutmuştur bilemiyorum.

Diğer tartışma konusuna da cevap verecek olursam; Stadyum açılışından beri siyasi irade tarafından önümüze koyulan engeller malum. O ıslıklanma hiçbir zaman unutulmayacak ve bunun kini devam edecek. Hala daha devam ediyor zaten. Hele hele şu son yaşananları da göz önüne aldığımızda benim gözümde muhalif bir şikebahçeli bile malum partili bir sözde Galatasaraylı'dan çok daha omurgalıdır. (Ümmet sevdalısı Sarper kardeşim hariç)

Bu ülkede şike, rüşvet ve yolsuzluk olduğundan zerre şüphem yok. Ortaya dökülen kanıt ve iddiaların bir çoğu da doğru. Lakin o malum örgüt şikeyi ve rüşveti yani kirli çamaşırları hak, hukuk, adalet yerini bulsun diye değil, kendi hesapları için ortaya döktü. Kendilerince bir hesapları vardı lakin bu Fb'yi ele geçirmek midir yoksa başka bir şey midir o kadarını bilemem. Hesaplarının hiçbiri de tutmadı gibi görünüyor. Ha fetönün siyasi ayağına dokunamıyorlar nedense! Belki de tutmuştur bilemiyorum.

Diğer tartışma konusuna da cevap verecek olursam; Stadyum açılışından beri siyasi irade tarafından önümüze koyulan engeller malum. O ıslıklanma hiçbir zaman unutulmayacak ve bunun kini devam edecek. Hala daha devam ediyor zaten. Hele hele şu son yaşananları da göz önüne aldığımızda benim gözümde muhalif bir şikebahçeli bile malum partili bir sözde Galatasaraylı'dan çok daha omurgalıdır. (Ümmet sevdalısı Sarper kardeşim hariç)
Herşeyi o örgüte bağlamak ne kolay demi aslında ülkede.

Feneri nasıl hangi mantıkla ele geçirecektir bu şike operasyonu yahu?

Ne işi olur fetonun bu kulüp ile?

Varsa hesaplama operasyonu rte - aziz - Rusya silah ihalesine bir göz dikelim herşeyden önce.

rte veya yandaşları bir kere çıkıp savunmadı azizi ki feneri savunması işler ciddiye girince bir el atayım dedi işte.

Bu ülkede darbe oldu ki fetonun yaktığı dahil bir daha çok delil mevcut yada başkaların bu örgütü temizleme amaçlı yürürlüğe soktuğumu?

Rte feto ürünü olduğunu unutmamak gerekir ki güç sarhoşu olmuş kişilerden herşey beklenir.

amatör şubeleri askıya alıp," buyrun bize ne bu memleketin amatör sporlarından ,yancılarınıza söyleyin bi zahmet onlar ilgilensinler bunlarla ya da kursunlar klüp desteklersinler amatör branşları ,rolss royce koleksiyonu yapacaklarına" demek ne güzel olurdu.

ne kadar kestirme bir siyasettir bu,ne kadar olaylara yüzeysel bakan bir bakış açısıdır

Üst Alt