Cumhurbaşkanı İstedi, Proje Tekrar Çizilecek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı İstedi, Proje Tekrar Çizilecek!

Galatasaray Düşünce Derneği’nin organize ettiği toplantıda, “Galatasaray’ın Basketboldaki Geleceği” tartışıldı.
Eurohoops’un katıldığı toplantıda kulüp üyelerinden Faruk Sile, Başkan Dursun Özbek ile salon konusunda görüştüğünü açıkladı. Salonun projesinin ve finansmanının hazır olduğunu söyleyen Sile, Eurocup sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10.500 kişilik yerine 15 bin kişilik salon yapılması tavsiyesi üzerine salonun projesinin tekrar çizileceğini söyledi ve salonun yapılmasının önünde herhangi bir engel olmadığını açıkladı.
Sponsorlara da değinen Sile, Odeabank’ın Galatasaray’a yalnızca 3-4 milyon verdiğini; Doğuş grubunun Darüşşafaka’ya Kasım 2015 itibariyle 36 milyon Euro, Anadolu Grubu’nun ise Efes’e 32 milyon Euro verdiğini, Galatasaray’ın gelecek sezon için mutlaka 1-2 co-sponsor bulmasını sözlerine ekledi.

Bu ülkede Galatasaray ALEYHİNE çalışılıyor gibi geliyor bana, spikerlerin maç anlatımından kupa verenlerin kupayı isteksiz vermelerine kadar Galatasaray aleyhtarlığı seziyorum.

O araziye 15.000 kişilik salonu nasıl sığdıracaklar merak ediyorum.Skyland'la stad arasındaki yolu da mı kullanacaklar acaba

Doğuş grubunun Darüşşafaka’ya Kasım 2015 itibariyle 36 milyon Euro, Anadolu Grubu’nun ise Efes’e 32 milyon Euro verdiğini

Bu kadar parayla babayı almayı nasıl başardınız?:eek:ley:

Şu efes ile birleşme olayını ciddi ciddi yürütecek bir ekip lazım.

Veyahut telekomu kandırmak gerekiyor

Lanet gelsin Dursun ve Yonetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Galatasaray efes...
Efes Galatasaray...
Birleşme olsa bile tuhaf duruyor isim olarak.
Galatasaray sadece olsun macdan önce bira şişesi tutarız olur biter

Efes'in başkanı Tuncay Özilhan Bjkli ve Aziz Yıldırım gibi takımla oynamayı seviyor.İstediğini yapabiliyor orada.Bize gelirse öyle olmaz.Bizim boyunduruğumuz altına girmez,girmeye karar verse bile bu takım biz değil Beşiktaş olur.

Nerde ula proje palaverici dursun,paylaşın da bizde görüş bildirelim

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt