Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, %100 Futbol Özel'in Konuğu Olacak!

Hıyarın iyisinden anlıyor gibisin.

photo.jpg

Şüphesiz tatmin edecektir o halde.
Oo sert sevdim bunu karşılık da veriyorsun.

Ama akıllı ol hoplatırım.

Son zamanlardaki bu geri dönüşler birazcıkta göz boyamak için. Mtv, cam filmi ve şimdide yabancı sınırı.

Amaç farklı. Önce ortalığı velvereye ver sonrada ılımlı yaklaş.

8+3 olsa. O ‘3’; < 20 yas ve alt yapindan olmali deseler muazzam olurdu. 1+10 olsa keske derdim ozaman.

Ama amac yerli cartel arasinda pastayi bolmekse yabanci siniri diye birsey olmamali.

Türk futbolunun problemi yabancı futbolcu fazlalığı değil, futbola yabancı kişi sayısının fazla olmasıdır... Bakanından, Yöneticisine, hocasına, yorumcusundan, futbolcusuna her alanda bir hayli fazla bu sayı

Son düzenleme:
İşi çözen göksel Gümüşdağ dır
Bein de faktörlerden biri
Sponsorlar yerelde izlenecek yetersiz oyunculara para vermez
Rıdvan aklı sıra futbolun CEO'su olacaktı
Yabancı sınırı konusu açılınca istiklal marşı dan vuracak yerli oyuncunun milli oyuncunun önemini söyleyecek laf arasında ben 5 yılda bu işi düzeltirim diyecek cumhurbaşkanı da onaylayacak
Hemen yerli yalakalardan milli futbol ekibi kurulacak bizim isyanımız boşa olacaktı zaten aziz yıldırım istediği gibi kural oluşturulacaktı bizim takım ve bjk zor durumda kalacak huzursuzluk bu seneden başlayacaktı
En güzeline rüzgara kapılanlar planlanan ekipte olmak için görüyorum ve artırıyorum grubu g t oldu hem sınır olsun hem 10 sene Avrupa ya gitmeyelim diyen futbol adamı zirveye ulaştı düşerken tutulabilir bari
Yerli futbolcu tayfası rüyadan uyansında çalışmaya başlasın artık burakklar Selçuklar yektalar Eraylar..........? Cenneti yaşadı artık bidaha olmayacak
Cumhurbaşkanı yılların siyasetçisi tüm bunları hesap etti hepsine ağzının payını verdi anlayana rıdvanında önemli biri olmadığını senin aklın ermez dedi
Rıdvan kendi kendine önemli olduğunu satan bir adam

Cumhurbaşkanının yabancı sınırlaması ile ilgili açıklamasını basın organlarından seyrettim.

Bu iş 2019'da da olmayacak. Çünkü 2019'a kadar şu an uygulanan yabancı sınırlamasının maddi ve sportif başarısını gördükten sonra kimse bunu kabul etmeyecektir. Bugünün adam futbolcuları da o döneme kadar piyasadan silinmiş olur. Bugünün gençleri de umarım ahlaki terbiyelerini olumlu yönde geliştirir ve kazanan Türk futbolu olur!

Üst Alt