Cüneyt Çakır İlk Haftada Lider


‎1. Hafta maçları sonunda Euro 2012 Hakem Puanları:1. Cüneyt Çakır 8,1 Ukrayna-İsveç maçını yönetti.

2. Victor Kassai 7,8 İspanya-İtalya maçını yönetti.

3. Howard Webb 7,7 Rusya-Çek Cumhuriyeti maçını yönetti.

4. Damir Skomina 7,4 Hollanda-Danimarka maçını yönetti.

5. Nicola Rizzoli 7,4 Fransa-İngiltere maçını yönetti.

6. Stephane Lannoy 7,1 Almanya-Portekiz maçını yönetti.

7. Björn Kuipers 6,4 İrlanda-Hırvatistan maçını yönetti.

8. Carlos Velasco 6,3 Carballo Polonya-Yunanistan maçını yönetti.Kaynak:WorldReferee521531_10150902138141843_995294633_n.jpg
 
Cevap: Cüneyt Çakır İlk Haftada LiderHadi bakalım bu forumda sevmeyeni fazla diye düşünsem de ülke dışında gerçekten büyük işler başarıyor.Yıllar sonra Türkiye'den bir hakemin bizi temsil etmesi gerçekten gurur kaynağı oldu.
 
Cevap: Cüneyt Çakır İlk Haftada Liderkadiköydeki macda bizi yakacak dedik, harbi objektiv yönetti adam.. o maci herkes kaldiramazdi
 
Cevap: Cüneyt Çakır İlk Haftada LiderBenim anlamadığım bu adam Türkiye'de neden böyle maç yönetmiyor sürekli?
 
Cevap: Cüneyt Çakır İlk Haftada LiderAdam İbracadabraya rahatsizmisin oglum der gibi bakti.. İbo itiraz etti Cakir de get dedi.. Sallamadi kolay degil
 
Cevap: Cüneyt Çakır İlk Haftada LiderTürkiye'den bir hakemle gurur duyucagımız hiç aklıma gelmezdi. Ama insallah finali yöneltir. Dualarım onunla, hakem şansı bol olsun.
 
Cevap: Cüneyt Çakır İlk Haftada LiderTürkiyedeki yönetimini eleştirenler var...Komik...Neden komik?

Çünkü Çakır'ın dışardaki maçlarını izlediğimizde futbolcuların ne üstüne yürüdüğünü ne de onu aldatmak için el kol hareketleri yaptığını görürsünüz. Hiç sevmediğim hatta nefret ettiğim Sinan Engin bu gün çok doğru bir cümle kullandı... Yurtdışındaki maçlarda onu rencide edecek hiç bir hareket göremiyoruz, kimse otoritesini sarsmıyor ve üstüne yürümüyor. Herkes futbol oynamaya çalışıyor.. Ama Türkiye'ye gelen yabancı bile ilk maçında çirkefliği düşünüyor ve hakeme oynuyor. Ülkemizde futbol ilkel çağlarda oynandığı için Çakır'da hakemliğini gösteremiyor. ( İçinde biraz da kendi yorumum var.)

Gerek Barcelona gerek de bugün ki Ukrayna maçında adam gerçek kimliğini gösterdi. Ben de gurur duydum..

Eleştirmek elbette olacak.Ama gerçekleri görstererek eleştirirrsek biraz da haksız olduğumuzu, Türk futbolunun çirkef bir futbol olduğunu görebiliriz.
 
Cevap: Cüneyt Çakır İlk Haftada LiderEğer bariz bir hata yapmazsa ben yarı finali yöneteceğini düşünüyorum. Final çok zor ama çıkacak takımlara göre şansı da var tabi.
 
Üst Alt