Cüneyt Çakır İlk Haftada Lider - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cüneyt Çakır İlk Haftada Lider

Cevap: Cüneyt Çakır İlk Haftada Lider

avrupa şampiyonasında hakemlerin çoğu lesh cüneyt yine bunların içinde biraz daha iyiydi..

FB-GS final macini cok temiz yönetmisti. Belki de Türkiye'de son 10 yilda en iyi yönetilen macti o.

Fırat da son haftalarda çok formdaydı. O da elit kategoriye yükselseydi iyi maçlar çıkarırdı burda

Türkiyedeki yönetimini eleştirenler var...Komik...Neden komik?

Çünkü Çakır'ın dışardaki maçlarını izlediğimizde futbolcuların ne üstüne yürüdüğünü ne de onu aldatmak için el kol hareketleri yaptığını görürsünüz. Hiç sevmediğim hatta nefret ettiğim Sinan Engin bu gün çok doğru bir cümle kullandı... Yurtdışındaki maçlarda onu rencide edecek hiç bir hareket göremiyoruz, kimse otoritesini sarsmıyor ve üstüne yürümüyor. Herkes futbol oynamaya çalışıyor.. Ama Türkiye'ye gelen yabancı bile ilk maçında çirkefliği düşünüyor ve hakeme oynuyor. Ülkemizde futbol ilkel çağlarda oynandığı için Çakır'da hakemliğini gösteremiyor. ( İçinde biraz da kendi yorumum var.)

Gerek Barcelona gerek de bugün ki Ukrayna maçında adam gerçek kimliğini gösterdi. Ben de gurur duydum..

Eleştirmek elbette olacak.Ama gerçekleri görstererek eleştirirrsek biraz da haksız olduğumuzu, Türk futbolunun çirkef bir futbol olduğunu görebiliriz.

Ahanda sonunda bir cesur cikip dogrulari söylemis. Kutlarim. :yenieek:

Benim anlamadığım bu adam Türkiye'de neden böyle maç yönetmiyor sürekli?
Çok basitinden bir örnek vermek istiyorum.

Avrupa hangi oyuncu düdükten sonra hkemin üstüne gidiyor. Dünde gördük hakem düdük çalıyor kimse sesini çıkarmıyor.

Türkiyede derbide 1 düdük çalınıyor. herkez hakemin üstüne yürüyor.. Emre, Ernst gibi oyuncuları son maçlarda gördük. Herşeye itiraz ediyorlar.

Üst Alt