Cüneyt Çakır'a Dev Maç


Cevap: Cüneyt Çakır'a Dev Maç...Büyük başarı gerçekten helal olsun. Final'i alması imkansızdı zaten özellikle şu dönemde daha cok genç, sonraki turnuvalarda final görmesi sürpriz degil.
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a Dev MaçBu beceriksiz adamın bu kadar önemli maçları alması ilginç. Kesin torpili sağlam.Yoksa işin açıkçası bence Fırat Aydınus' un hem karizması hem de hakemlik becerisi Cüneyt Çakır' ınkileri düdük diye çalar.
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a Dev Maçbu gidisle gelecek sene Cl ve ya Al da final musabakasini yonetir Cuneyt Cakir.

helal olsun buyuk basari
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a Dev MaçBu beceriksiz adamın bu kadar önemli maçları alması ilginç. Kesin torpili sağlam.Yoksa işin açıkçası bence Fırat Aydınus' un hem karizması hem de hakemlik becerisi Cüneyt Çakır' ınkileri düdük diye çalar.valla avrupa maclarinda hatasini gormedim ben, Turkiyede baski cok oldugundan baska dusuncelere yelken acmis ola bilir burdaki maclarda.

amma avrupa cok iyi.Turnuvanin en iyi hakemi ve hakem takimi.
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a Dev Maçilk tecrübesi oldugu için final maçına verilmesi hayaldi benceama sonraki turnuvalarda final yönetebilir..bakalım DK'na çağırcaklarmıeuro2016'da bu istikrarı sağlarsa rahat final alırbirkaç sene içindede ŞL veya AL maçlarının finalini alır
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a Dev MaçBu maç hiç izlenmez demek ki. İspanya sağa sola geriye 3657895 pas yapar, en ufak temaslarda Cüneyt Çakır riske girmemek için faul çalar filan. Fena.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt