Cüneyt Çakır'a Dev Maç - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cüneyt Çakır'a Dev Maç

Cevap: Cüneyt Çakır'a Dev Maç

İspanya sempatizanları şimdi Çakıra sallamaya başlar. Barca -Chelsea maçı önceside aynı şeyler yazılıyordu.

Bir Türk olarak gurur duydum.. Avrupa arenası başka..

ispanya ve barçanın futbolundan sıkılmayan var mı ya? dün italyayı izlemek ispanyayı izlemekten bin kat daha zevkli idi klasik oyun sıktı artık. inşallah portekiz alır nani malı biraz yardım etse ronaldoya şansı artar

Helal olsun adama, bizim ülke futbolu olarak yapamadığımızı son büyük 2 organizasyonda yarı final maçı yöneterek başardı.Ülke olarak futbolda o kadar geriyiz ki hem kulüp bazında hem de ülke bazında, bir Cüneyt Çakır'a laf söyleme hakkımız yok bundan sonra.

Yönettigi iki macta da temiz yönetti, sifir hata neredeyse. Sürpriz degil. Finali yine torpilli Webb alir sanirim, her finali ona veriyorlar. Sampiyonlar Ligi finali falan yönetir ilerleyen yillarda.

İspanya ve Barca artık kötü örnek oluyor. Benim takımım niye pas ayapmıyor diye takımlarını eleştirenler var..

Kimse kusura bakmasın ama İspanya bana hiç zevk vermiyor.. Pas pas diye futboldan soğuduk

Jonas Eriksson ve Craig Thomson'dan birisi finali yönetecekmis. Kesin bilgi. Webb yok yani.

Üst Alt