Cüneyt Çakır'a İlk Görev!


Türk hakem Cüneyt Çakır, 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 11 Haziran tarihinde oynanacak Ukrayna - İsveç maçını yönetecek.cakir3_C5O68.jpgTürk hakem Cüneyt Çakır, 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 11 Haziran tarihinde oynanacak Ukrayna - İsveç maçını yönetecek.16 yıl aradan sonra Avrupa Şampiyonası'nda görevlendirilen ilk Türk hakemi olan Cüneyt Çakır, Euro 2012'de görev alan hakemler arasında en genç isim olarak dikkat çekiyor.
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a İlk Görev!tribünlerdeki sarışın mavi gözlü hatun potansiyeli en yüksek maç, hadi yine iyisin cüneyt hoca :asd:
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a İlk Görev!bizim forumda pek sevilmez ama benim guvendigim bir hakem yine yari final yonetmesi dilegiyle
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a İlk Görev!Son fb maçımızı iyi yönetmişti kanımca artık objektif oluyor bizim maçlarda o yüzden başarılar diliyorum kendisine.
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a İlk Görev!Bu adamın torpili kim çok merak ediyorum. Bence Fırat Aydınus' un hatta Bülent Yıldırım' ın bile eline su dökemez.
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a İlk Görev!Yanlız maçtan çok bayan taraftarlar çok ilgi çekecek.Sarışın manitalar filan:)
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a İlk Görev!Allah Cüney Çakır'a kolaylık versin o tribün baskısı ! altında maçı yönetmek zor olacak.
 
Cevap: Cüneyt Çakır'a İlk Görev!Umarim bol bol tribünler gösterilir bu maclarda. Cüneyt'in maclari hep olayli gecmistir, kartli penaltili birsey cikar ortaya.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt