Cüneyt Çakır'a İlk Görev! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cüneyt Çakır'a İlk Görev!

Türk hakem Cüneyt Çakır, 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 11 Haziran tarihinde oynanacak Ukrayna - İsveç maçını yönetecek.

cakir3_C5O68.jpg

Türk hakem Cüneyt Çakır, 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 11 Haziran tarihinde oynanacak Ukrayna - İsveç maçını yönetecek.

16 yıl aradan sonra Avrupa Şampiyonası'nda görevlendirilen ilk Türk hakemi olan Cüneyt Çakır, Euro 2012'de görev alan hakemler arasında en genç isim olarak dikkat çekiyor.

Cevap: Cüneyt Çakır'a İlk Görev!

tribünlerdeki sarışın mavi gözlü hatun potansiyeli en yüksek maç, hadi yine iyisin cüneyt hoca :asd:

bizim forumda pek sevilmez ama benim guvendigim bir hakem yine yari final yonetmesi dilegiyle

Son fb maçımızı iyi yönetmişti kanımca artık objektif oluyor bizim maçlarda o yüzden başarılar diliyorum kendisine.

Bu adamın torpili kim çok merak ediyorum. Bence Fırat Aydınus' un hatta Bülent Yıldırım' ın bile eline su dökemez.

Yanlız maçtan çok bayan taraftarlar çok ilgi çekecek.Sarışın manitalar filan:)

Allah Cüney Çakır'a kolaylık versin o tribün baskısı ! altında maçı yönetmek zor olacak.

Umarim bol bol tribünler gösterilir bu maclarda. Cüneyt'in maclari hep olayli gecmistir, kartli penaltili birsey cikar ortaya.

Üst Alt